Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dreams_usa zaten böyle olması gerekmiyor mu

• @dreams_usa tercih sizin ama siyasi konuşmalar olmasa bence daha iyi olur.sosyal hayattan vs den tabikide sohbet edilsin

• Ya geçen yıldan beri ben yaşlandım yada forum gerçekten garip bir hal almış durumda. Eski yardımlaşma, bilgi paylaşımı ve umut dolu forum yok sanki. Belkide çekiliş günü yaklaştığı için çok fazla insan paylaşımda bulunuyor, belki de ben biraz uzak kaldığım için böyle hissettirdi.

Umarım forumun o eski ahengi bozulmamıştır ve bozulmaz...

• @asilcenk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ya geçen yıldan beri ben yaşlandım yada forum gerçekten garip bir hal almış durumda. Eski yardımlaşma, bilgi paylaşımı ve umut dolu forum yok sanki. Belkide çekiliş günü yaklaştığı için çok fazla insan paylaşımda bulunuyor, belki de ben biraz uzak kaldığım için böyle hissettirdi.

Umarım forumun o eski ahengi bozulmamıştır ve bozulmaz...

Hoşgeldin @asilcenk nasılsın. Haklılık payın var forumdaki değişiklik farkedilmeyecek gibi değil. Başvuru sonuçları açıklanmasına az kalması sebebiyle herkeste gereksiz bir stres var. El birliğiyle bu forumu kalkındırmaya ve düzenlemeye başlayacağız.

Forumda Yönetim Kurulu Başkanlığına adaylığımı koyuyorum 😃 😛

• bana ne oluyorsa artık 2019 u kazandigim halde 2020 bekleme odasını takip ediyorum, şu an resmen green card sonuclarını dörtgozle bekliyorum. kazananlar grubu bu kadar heyeceanlı degil insallah herkes kazanır kazanmasada bir şekilde gidersiniz amerikaya insallah.

• @tekinistanbul inşallah kardeşim.

• @tekinistanbul get out on my ship 🙂 repliği geldi aklıma hayırlı olsun umarım bu sene bizde aynı durumda oluruz. kazananların sessiz olmasının sebebi hazırlıklara başladıkları için forma zaman ayıramıyorlardır belki evrakları iş durumu valiz hazırlıkları veya case no current gerginliği falan ondandır 🙂

• Siyasette tabiki bu başlıkta konuşulabilir bence ama hani mesajlar değil sayfalar dolusu olunca bir de hiçbir işe yaramayacağı belli olan ikna çabaları olunca biz okuyanlar için de bir yerden sonra e de yeter artık tepkisi verdirtiyor, yoksa hakaret yok vs süper elbette ama özellikle istanbuldaysanız ve memleketle azıcık ilgiliyseniz son 2 haftadır bazı konularda tahammülsüzlüğün (ki aklımızla dalga geçilip sabrımızın sınandığı zamanlar bu zamanlar) artabileceğini hesaba katmak gerek. Yoksa bence de her konu konuşulabilir bekleme odası burası, mülakat deneyimleri ve süreç aşamaları sayfası değil 🙂 kiiii, o günleri de görecek arkadaşlarımız olacak inşallah buradan 🙂
    Velhasıl zaten konular kapandı, 1-2 gündü geçti gitti, şimdi tekrar sonuç bekleme stresimize dönebiliriz cümleten 🙂

Bu arada bende hiç stres yok ya, pek heyecan da yok gibi, şimdilik en azından. Ama çıkarsaaaa, o zaman fena 🙂

Ama sürece arada benim anlattıklarımla dahil olmaktan başka hiçbir katkı sunmayan, haftalarca hiç gc dan bahsetmeyen (gerçi fikir babası ve benim aklıma bu işi sokan da o, hakkını yemeyeyim) eşim benden daha heyecanlı şu aralar. Her akşam soruyor, eee mayısın 7 si miydi, az kalmış, çıkar mı çıkar hiç belli olmaz, ee çıkarsa napıcaz gibi gibi 🙂 bu mevzuların sohbeti bile tatlıymış, birkaç gündür onu farkettim, çünkü biz pek bu konularda sohbet etmemiştik eşimle, şimdi yaşanacak yer seçimi iş durumları geçim standartları vs konuşurken çok keyif aldığımı hissediyorum.

• green card kazanamayanlar B planı yaptımı, kazanamazsanız ne yapacaksınız

• @tekinistanbul kaçıncı denemenizde çıktı size ?

• Selam
    Arkadaşlar nasılsınız? Neredeyse bir sene geçti foruma girmeyeli, son günlerimiz tekrar bir heyecanla başbaşayız,. 1 senede o kadar çok değişti ki antatamam, değişmeyen tek şey buralardan gitme isteği.
    Umarım bu sene çıkar da giderim. @hsndmn @reader adını hatırlamadığım arkadaşlarım, selamlar diliyorum.

@aslicenk arkadaşım sıranın gelmemesine çok üzüldüm, umarım bu senede kazanırsınız

• merhaba bende bu sene başvuranlardanım olurda çıkarsa taksirli suçlardan (ölümlü iş kazası) ceza almış olmak green card almaya engelmidir? Bu konuda tecrübesi yada fikri olan paylaşırsa sevinirim.

• Benim B planı olarak düşündüğüm öğrenci vizesi olarak gidip orda hem dil öğrenip hemde tanıdıklar var onların yanın da çalışmak sizce nasıl olurmu öle vize bitince uzatabiliyozmu bilmiyorum

• @aysegul hanım ay ya son kısmı okurken içimden ay ya inşallah çıkar dedim size 🙂 hayırlısı ya @tekinistanbul kazanamazsak zaten hayat devam ediyor naparım evde boya yaparım heralde değişiklik olsun hava değişsin diye evde değişiklikle oyalanırım 🙂

• @sharm kimmis cahil

• ⭐⭐

@tekinistanbul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bana ne oluyorsa artık 2019 u kazandigim halde 2020 bekleme odasını takip ediyorum, şu an resmen green card sonuclarını dörtgozle bekliyorum. kazananlar grubu bu kadar heyeceanlı degil insallah herkes kazanır kazanmasada bir şekilde gidersiniz amerikaya insallah.

Tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar diliyorum. Biz de heyecanla bekliyoruz işte çıkar mı diye elimizden başka bir şey gelmiyor. 🙂

• Forumda ki "Görme" özelliğinin bu kadar işe yarayacağını keşke daha önce tecrübe etseydim..

• ⭐⭐

Son 20 gün

• @tekinistanbul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

green card kazanamayanlar B planı yaptımı, kazanamazsanız ne yapacaksınız

Bizim illa kaçmak göçmek gibi bir idealimiz yok, o yüzden çıkmazsa buradaki yaşantımıza devam edip seneye deneriz.
    Zaten biz planlarımızı çıkacakmış gibi yapmıyoruz. Misal, oğlum anaokuluna başlayacak, şuan oturduğumuz muhitte bunu yapmak istemediğimiz için başka bir semte taşınmak ilk planımız.
    Ayrıca kendimize mini bir karavan yapmak gibi plan ve hazırlıklarımız var. Bu yaz için kamp düşüncelerimiz var, çocuklar için de kendimiz için de biraz doğayla vakit geçirme planları yani..
    Bakalım hayat neler gösterecek bize..

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul hanım ay ya son kısmı okurken içimden ay ya inşallah çıkar dedim size 🙂 hayırlısı ya @tekinistanbul kazanamazsak zaten hayat devam ediyor naparım evde boya yaparım heralde değişiklik olsun hava değişsin diye evde değişiklikle oyalanırım 🙂

Hahaha hayırlısı gizem hanım, size de çıksın inşallah 🙂

Benzer Başlıklar

• 12834
  • 26
  • 7674
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |