Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa şakamı bu 2 kişi üzerine mal edilmiş dedin ya 🙂 7 -8 sayfa hatta 10 geri dön bak istatistik al ya nese 🙂 chat kısmını öğretseydi keşke sinem hanım size bana ignoru öğrettiği gbi...

gizemcim bn bilerek chat kısmına geçmedim sizlerin hoşgörüyle sohbetimize katılmanızı umdum canınızın sıkılmasına anlam veremiyorum ben sizin farklı fikirlerinizden hiç rahatsz olmuyorum illa ki benle aynı düşünmeniz gerekmez ve böylesi de can sıkıcı olurdu. Burayı beklerken muhabbet etme yeri olarak görüyorum benim özel konuşacak bir şeyim olursa özel konuşurum konuşulan konu gayet genel geçer bir konuydu hani üzerine herkesin fikir beyan edecegi. Özel bir konu degildi. Tartışma degildi ispat çabası degildi duygu ve düşünce paylaşımıydı en azından benim için öyleydi. Amerika veya başka bir yere de gitsek eger karşıt görüşte de olsa oturup iki lafın belini kıramıyorsak hata bizdedir. Kimseye en ufak bir hakaretm ya da terbiyesizligim olmadı olmaz da. @dreams_usa ya sabrı ve hoşgörüsü dolayısıyla bir kere daha teşekkür ediyorum keza @annecik, @VolkanU ismini hatırlayamadıgım diger katılımcı arkadaşlar ve size de... Sıkıntı yok bi müddet konuşmayıveririz. herkese iyi beklemeler. 🙂

• Arkadaşlar benim çevremde herkes ben de dahil tepedekilerin kullandığı dilden dolayı sevdiklerimizden koptuk ayrıştık soğuduk. Bunlardan önce siyaset yok muydu, insanlar aralarında konuşmuyor muydu, benim çocukluğumda neler neler konuşulur dalga geçilir güler eğlenirdik ama şimdiki duruma bir bakın ...o yüzdendir ki bu konular tatlı tatlı da yapılsa ben burda okumak istemiyorum artık bulantı geldi, bu kesinlikle başka başka fikirlere saygım olmadığından değil bana kötü şeyler çağrıştırdığindan dolayı. Bunlar zaten bütün tv kanallarında youtube kanallarında bolca var...

• @dreams_usa arkadaşım bana da çıkmasın gc önemli değil.

• bilgi paylaşımı olduğu başlıklarda muhabet tarzı şeylerin yazılması doğru değil ama burası bekleme odası herşey yazılır konuşulur .Forum görme butonu var tıkla geç yada baktın yazılanlar geyik muhabbeti bakma yazılanlara tek tek oku diyen zorlayan mı var ? bekleme odasının konuları ne olacak ne yazılmalı ?

• Arkadaşlar burda birbirimize destek cikacağimiza,fikir alişverişinde bulunacağimiza neden siyaset yapiyoruz.Türkiye'de kimse saf yada salak değil herkes herşeyin farkinda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sinem Hanim, video paylasimlarinizi su konuda yapabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1468/sevdiğiniz-sanatçıların-video-klipleri

DV2020 bekleme odasi'nda tabii ki sohbet yapmak bir sorun degil, ama bu konuyu kullanan pek cok arkadas konusmalardan rahatsiz oluyorsa bu konusmalari baska bir baslik altinda yapmak daha dogru olur. Bence sorun olan konudan ziyade konusmalarin oldukca uzamasi olmus. Unutmamak lazim ki forumda yeni bir baslik acmak oldukca kolay 🙂 Ozellikle konuyu baska yonlere cekecek ya da uzun uzun konusulacak konulariniz varsa bunlari bundan sonra baska bir baslik atarak yapmak daha mantikli 👍🏽 Konu bir yerden sonra siz ve sayin @dreams_usa arasinda karsilikli konusmalara donusunce arkadaslari rahatsiz etmeye baslamis.

Ayrica iletilerinizde provokatif ifadeler kullanmayin lutfen, sorunlu iletileri kaldirdim.

• Yasaklı

@crazycells piki. 🙂

• ABD'de bir apartman evi kiralamak ( 1 oda 1 banyo ) mı daha mantıklı yoksa craigslistden evden olan birinin bir odasına geçmek mi ? Görüşlerinizi en azından sizin ne yapacağınız merak ediyorum .

• ⭐⭐ Yasaklı

3 hafta sonra bu saatler hell yeah

• Yasaklı

@muhammed01 aileler için apartment mantıklı bekarlara oda tavsiye ederim en azından toparlanana kadar roommate olması daha makul

• @calibraturbo Allah kolaylık versin ne kadar çok istiyorsun belli şablonu bile şimdiden çıkarmışsın gönlüne göre çıkar insallah kardesim

• Sayın sinem hanım, bence fikirlerinizin,benimsenecegini düşünüyorsanız çok yanlış bir platformdasiniz! Burdaki insanlar zaten bu ülkenin ekonomik, ve sosyal demografisinin bozulduğunun farkında olan,ve alternatif arayan bilinçli bir kitle. Siz dogmatik düşündüğünüz için selefleriniz gibi herşeye bir cevabınız olacaktır. Sayfalarca arkadaşların çok mantikli argümanlar sunması muhtemelen sizin için bir anlam ifade etmeyecektir. Bu yüzden ne sizin söyledikleriniz genel forum üyelerinde bir fikir oluşturacaktır,nede onların söyledikleri sizde bir fikir ve anlam ifade edecektir. Bu yüzden bu kısır döngüyü devam ettirmenin bir anlamı yok. Benim ricam bu siyasî konuların insan özelinde kalması. Uzun yazı için özür dilerim,zahmet edip okuyan arkadaşlara teşekkür ederim.

• ⭐⭐ Yasaklı

@krc4141 abi kim hakediyosa ona cıksın

• ⭐⭐

@calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

3 hafta sonra bu saatler hell yeah

Valla ya, zaman yaklaştıkça heyecanım artıyor. 100'lü günler varken heyecanlı değildim bu kadar. Şimdi düşüncesi bile içimi ürpertiyor. Acaba o şanslı kişilerden biri ben olabilir miyim demek bile adrenalin seviyemi yukarı çekiyor. Bakalım 3 hafta sonra hayallerimize kavuşacak mıyız yoksa onları bir 365 gün daha erteleyecek miyiz? İnşallah isteyenlere çıkar, öylesine başvurdum diyenlere değil.

• @calibraturbo yazılarını takip etmiştim şimdide çok istekli görünce kalben sana çıkmasını isterim ama sende çıkmış gibi ekonomini şimdiden ayarlamaya çalış derim Allah utandırmasın hayırlı geceler

• Vay vay vay Çok sayın #20# gün aramıza katılmışlar.... Hoş geldiniz efenim.. Sefalar getirdiniz. 🤣

• @calibraturbo "murica" 😂 eskiden sanirim profilde veya imzada biryerlerde "redneck" yaziyordu, saka degilmis😄

• Ahh bir çıksa

• ⭐⭐ Yasaklı

liberal sosyalist trumpcu biraz martn luther kingci Oryantal rednek XD kısaca p.ç:)
    Dur doqtor kontrolünü dawg-tor olarak degiştiriyorum compton ekolune atıf olsun

evet abi rednek yaziyodu küçükken pedalli arabamda bisikletle yeni ayakkabılarla sapık gibi camura girme takintim vardı ailemden fırca yerdim ordakilerin bu işi zevkine yaptıgını farkettim öyle ad koydum kendime

Ya dawg I herd you like truks so we put a truk in yo car so you can drive while you drive

10 senedaha beklerim cikmazsa cıkmasın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |