Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aysegul DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Mülakat deneyimleri sayfasını meşgul etmemek için burada sorayım dedim, bu case number ın son 2-3 hanesini gizlemenin amacı nedir? Yani bu numaranın, x kişisinin eline geçmesinde nasıl bir beis var? Çok cahilane bir soru da olabilir valla kusura bakmayın, çok merak ediyordum da sormak anca nasip oldu 🙂

Anonim kalmak istedikleri icin 🙂
    Dosya numaranizi tam yazmanizin direkt bir zarari yok; ama kendi isim, soyisim ve dogum tarihi gibi bilgilerinizi neden acikca vermiyorsaniz ayni nedenden dolayi dosya numaranizi da vermeyin.
    Sizin buradaki tum bilgilerinizi bilen biri DS260 formununuza da, dolayisiyla diger kisisel bilgilerinize de erisebilir.

• @the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul vallah ben de bilmiyorum. Forumda öle gördüm öle yapıyorum. Biz dedelerimizden böle gördük gibi oldu ama hakkaten öle yav 😂

Hahhaha en güzeli 🙂

• @crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Mülakat deneyimleri sayfasını meşgul etmemek için burada sorayım dedim, bu case number ın son 2-3 hanesini gizlemenin amacı nedir? Yani bu numaranın, x kişisinin eline geçmesinde nasıl bir beis var? Çok cahilane bir soru da olabilir valla kusura bakmayın, çok merak ediyordum da sormak anca nasip oldu 🙂

Anonim kalmak istedikleri icin 🙂
    Dosya numaranizi tam yazmanizin direkt bir zarari yok; ama kendi isim, soyisim ve dogum tarihi gibi bilgilerinizi neden acikca vermiyorsaniz ayni nedenden dolayi dosya numaranizi da vermeyin.
    Sizin buradaki tum bilgilerinizi bilen biri DS260 formununuza da, dolayisiyla diger kisisel bilgilerinize de erisebilir.

Hımm anladım biraz da tedbiren yani, teşekkürler.

• Selamlar.eu currenta dogru gidiyor.brit simon current olsun olmasin evrakinizi gonderin diyor.degerli crazycell abinin değerlendirmesini merak ediyoruz.herkese iyi hafta sonlari.hakkimizda hayirlisi olsun.

• ⭐⭐

@aysegul @crazycells bende bütün kullanıcıların yanında göz üzeri çizgi görüyorum. Sizde de oyle mi? 😊 S

• @crazycells haziran için mülakat hangi gün verilmeye başlicak acaba

• ⭐⭐

Birileri 18 bin de kapanmasını arzulariken 26 bin mi açıklanmış o-O muazzam.. bu açıklanan son rakam mi oluyor şimdi?

• herkese günaydın,sadece heyecandan emin olmak için sormak istiyorum 🙂 19Jan06 ydık haziran bülteni için 15Feb06 olmuş current olduk dimi ve haziran ayına mülakat vericekler? teşekkür ederim.Herkese hayırlı olsun 🙂

• Bu uzun bekleme takip etme öğrenme sürecinde 26800 gibi güzel bir rakamın açıklanması insanı gerçekten mutlu ediyor.
    Current olan arkadaşları tbrik ediyorum umarım kalan süreçleri istedikleri gibi geçer, darısı önümüzdeki aylarda bizim başımıza artık 🙂

• Ben inanıyorum bu sene herkes current olucak.. Geriye 3 bülten kaldı Di mi?

• Gece 3:30 gibi uyudum zalımlar 4 gibi açıklamış nerdeyse yarım saatte bir bakar olmuştum psikopata baglamistim ama nedense cuma günü açıklanması gerekiyor haftasonundan önce diye şartlamıştım kendimi demek benim uyumamı beklemişler yankeeler 🙂 Şakası bi tarafa müthiş rakam 4900 artış beklemiyordum tahminim 3500 civarıydı neyse numarası aktif olan heyecandan nabzı yükselen gözleri dolan tüm forumdaş arkadaslarimi tebrik ediyorum ve darısı benimde icinde oldugum geri kalan arkadaşlarımızın başına.

• @engineer toplam verilen rakamın 30.000 civarlarında olduğunu ve önümüzdeki ay büyük ihtimalle current olacağını düşünürsek KCC 'e mail istedeği gelmeden bizler dökümanları göndermeli miyiz ?
    Yoksa heyecan mı yapıyoruz sizce 🙂

• @lordbolton hayır açıklanacak 3 bülten daha var.

• Current olduk ama daha evrak maili gelmedi. Bir hafta daha bekleyip, durumu soran bir mail daha atacağım KCC’ye. Böyle beklemek geriyor insanı. 😕

• @ibo0 brit simon gönderin diyor.mail beklemeyin diyor.crazycell in düşüncesini merak etmiştim.

• @engineer @coder
    yeni current olmuşsunuz bu sabah yani sanki aceleci mi davranıyorsunuz biraz?
    İstenmeden gönderilmesi sebepsiz yoğunluk oluşturabilir diye düşünüyorum tabi @crazycells üstad daha iyi bilir 😊

• brit simon dedi diye 3 gun once hem soru sordum hemde dokumanlari attım. niye 26 binlerden evrak istediniz benden istemediniz dedim. cevap ise, case numarasina gore sistemin otomatik işledigini, birde ds260 formu gonderme tarihininde sistemde çok onemli oldugunu belirtti. beklicekmisim. green carda basvururken adimin son harfini kucuk yazmistim bundan dolayi diskalifiyemi edildim endiseliyim yanlis giden birseymi var dedim. kcc nin cevabi ise KCC nin boyle bir yetkisi yok bunu konsolos gorevlisi belirleyecek dendi ve BEKLEMEMİ SÖYLEDİ.

• Current olan herkese hayırlı olsun. Dualar kabul olacak sanırım. Herkes current olacak inşallah 😊

• @oradaki

Yani aslında acele edecek olsam ve mail gelmeden evrakları gönderecek olsam şimdiye on defa gönderirdim sanırım. 27binlerde olup maili alanlar ve hatta evraklar ulaştı maili alanlar var. Bu yüzden acele ettiğimi düşünmüyorum. Haziran’da randevu alabilmek için nisan ayı içerisinde evrak sürecini tamamlayıp mayıs başında randevu maili gelmesi gerekiyor. Nisan’ın da ortasına geldiğimize göre, acele ettiğimi söyleyemeyiz diye düşünüyorum.

• @coder Tabiki karar sizlerin. İşlem süreci ve forumda okuduklarıma nazaran düşüncemi belirttim 😊 Sizlerin yerinde olsam binlerce post atmış olurdum bende.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |