Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@burak DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

böyle bir gerisayım da ayarladık. 🙂

bebek dogacak diyosunn .:D

@Sinem kazananlar yemi doğmuş bir bebek gibi yeni bir hayata başlayacak. 😊

• ⭐⭐ Yasaklı

@reader iyi aksamlar abi.Almanya konusunda kısa istişare etmeme izin varmı sizle.Safak 26 bugunu atin artık.Ahmet sana cıkmasın be gardasım

• ..........

• @n0ne Güzel liste ilk 5'i izledim ben de.(Got final sezonu bekleniyor) Dexter, The 100 ve Narcos'u bitirmedim,izlemeyi bıraktım belki tamamlarım. Breaking Bad benim de favori dizim. İkinci sıraya Lost'u koyardım herhalde.

• Nedendir bilinmez bugün içime bir karamsarlık çöktü. Sanırım ben kazanamayacam.

• @dreams_usa Normal, herkesin yaşadığı şeyler bunlar. Artık zaman daraldı, bundan sonra kendimizi olumsuz sonuca hazırlamalıyız.

• Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim 19 yaşına şubatta girdim . Haliyle 18 yaşında başvurdum Dv-2020'ye .ilk başvurum . Çıkacağına inanıyorum . Çoğu kişi bir çok varsayım atmış . Bana göre demeyeceğim . Birleşik Devletler ülkesine hizmet edebilecek genç, dinamik ve gözükara birey almak istiyor (her ülke gibi). Vloggerların çoğuna ilk kez çıktığını görüyor gibiyim . Yinede hakkımızda hayırlısı . Umarım hepinize çıkar ama malum . Yinede kimse umudunu yitirmesin . 7 mayısa 1 aydan düştük . 🙂

• Ben gren card çekilişine tesadufen son günüymüş arkadaş baktım pc de başvuruda bulunuyor. dedi sende başvur.aklima girdi gittim resim filan çekindim öyle basvurdum🙂 o yüzden bir anlamı olmalı diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı. #27#

• ⭐⭐⭐⭐

@muhammed01 dv lottery tamamen şans işi forumda 72 ve 68 yaşında giden çiftte var emekli oldukları halde. Çıkarsa ve istedikleri şartları yerine getiriyorsan yaşın bir önemi yok

• Diziden söz açılmış. Açılın 100 ün üzerinde dizi takip eden bir işsiz olarak ben de bir kaç muhteşem dizi önereyim.

1. Dark (Alman yapımı Netflix dizisi. Sağlam beyin yakar)
    2. La casa de papel (duymayan kalmamıştır sanırım. ama bilmeyenler için ispanyol yapımı. İspanya darphane soygunu temalı. Alt metinleri kurgusu güzel işlenmiş, izleyeni içine çeken bir dizi.)
    3. Black mirror (her bölüm ayrı bir konu, daha dogrusu toplumsal yaraya değiniyor.)
    4. Star Trek: Discovery (eski star trek dizisinin tadını hayli veren her bölüme 9 mil.usd harcanan bir yapım)
    5. Childhood's End (3 bölümlük kısa bir dizi. Konuyu hiç söylemiyorum. Direk spoiler olur. İlk bölümden itibaren saracak ve son bölüm dumur edecektir)
    6. Humans (ingiliz yapımı. İnsansı robotları ingiliz kalitesi ile işleyen dram dizisi. Dram dediğime bakmayın. Türk dizileri gibi bir dram değil)
    7. The expense (bilim-kurgu. Ama öyle abartı CGI lı bir dizi değil. İnsanoğlunun güneş sistemine yayılmasını ele alıyor. Tabii olaylar olaylar. Benim en beğendiğim sifi diyebilirim.)
    8. West word (abboooow. Kesin izleyin. Başka da bir şey demiyorum. Anthony Hopkins var bir kere yaa. Sezon sonunda aman aman nereye geldik demeyeni dönüyorlar.)

Diğer popüler dizileri yazmıyorum. Çoğunu herkes biliyordur zaten. GOT, Vikings, Breaking bad, Spartakus, lost, vs vs.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammed01 yenisin ama yazarken dikkat et burada 10 yıldır başvuru yapan da var 16 yıl sonra çıkan insan da var orta yaş yada yaşı büyük insan gitmesin mi sadece genç mi dinamik oluyor diğer yaştaki insanlar çalışamaz mi bence o cümleni düzeltmeni tavsiye ederim

• ⭐⭐ Yasaklı

hevesini kırma cocugun ama ismi dolayısıyla orda cekecegı sıkıntıları bılse hic basvurmazdı bıle bence

• Yasaklı

bn de dizimag ya da dizibox tan izliyordum bi yer keşfettim hiç donmuyor oradan izliyorum şimdi https://yabancidizi.org/dizi/the-100/sezon-5/bolum-12 şu an buradayım. 😃

• Yasaklı

@calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

hevesini kırma cocugun ama ismi dolayısıyla orda cekecegı sıkıntıları bılse hic basvurmazdı bıle bence

ne var yani ismi çok güzel bence Peygamberimzin ismi. Bnm oglumun da ismi Muhammed mesela napacaklar dövecekler mi

• öff saçmalamayın lütfen ismi kötü denmemiş tü kaka yapan yok abartmanın lüzümü yok @Sinem genel bir kanıdan bahsetmiş ki kin duyanlar oldu isimden dolayı bir kere kontrol edilecekken 2 kere kontrol edilmeleri yaşandı zamnında 11 eylül gbi ki benim eşimin adı muhammet samet @Calibraturbo hafif vurmak istemiş yazan çocuğada hani oda yanlış kapatın şu konuları ya güzelce sayalım çıkana çıksın çıkmayanlar devam etsin sabah sabah konulara gel..

• İsmimden sıkıntı çekersem de sağlık olsun . Sadece gençler gitsin ya da gidecek demiyorum . Yanlış anlaşılmasın . Yani düşünün . Bir ülke idaresindesiniz .ülkenize 65 yaş istü mü gelsin istersiniz 20 taş civarı mı ? Tabiki biraz da şans ama çekilişin belli bir platform üzerinde yapıldığını duymuştum . Yqni mesela 100 doktor çekilsin . 1000 lise mezunu . 200 lisans mezunu vs . Doğru mu bilemem . Hayırlısı . Yiyecek ekmeğimiz varsa zaten çıkar 10 yıldır başvuranlar var

• ya üf devam etme işte ya @muhammed01 yok öyle birşey milli piyango gibi o zaman oda yaşlıya çıkmasın nasılsa ölecek gbi birşey oluyor kaç senedir bekleyen doktora yapmış tanıdıklarım var yok öle birşey...

• Arkadaşlar ben başvuru yapmıştım ancak okulum hala devam ediyor. Olulumu bitirip gitmek istediğimi söyleme şansım vs. var mı yoksa çıkarsa her türlü gitmek mi zorundayım?(gitmezsem bir daha çekilişe katılamıyor muyum?)

Katılırken uygun bir resimle katılmadığımı sanıyorum çünkü sitelerden kontrol ettiğimde göz ağız hizası tutmamış onun dışında kimlikte kullanılan biyografik fotoğraf. Fotoğraf yüzünden elenip elenmediğimizi nasıl anlıyoruz?

Olur da çıkar ama mülakat için sıra gelmezse seneye yeniden katılabilir miyim?

• @cesur
    1-Çekilişe tekrar katılabilirsiniz ama ben olsam zor bile olsa bir şekilde okuluma orda devam etmeye çalışırdım
    2- Fotoğraf veya başka bir nedenle elenirseniz bunu anlama şansınız yok ne yazık ki
    3- Her durumda dilediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz.

• @gizemb Sanırım biraz gerginsiniz 🙂
    @muhammed01
    Çekiliş bu şartları da https://yesilkartforum.com/basvuru-sartlari/ linkte mevcut. Çokta düşünmeye gerek gitmek isteyen 60 yaşında da olsa başvurusunu yapar çıkarsa gider. İnsanları yaşlarına göre değerlendirmemek lazım. Ben gencim öncelik tanınsın olayı yanlış yarın biz de yaşlanacağız 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |