Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dnzyldrm randevu maili aldinizmi

• @cisilhayat yazdiginiz yaziyi paylasirmisiniz bende gonderim

• @cancakicitr bilgi verirmisiniz bu nasıl oldu 27 k için erken degilmi biraz

• @tekinistanbul daha önce yazmıştım ama mail attım ve sonrasında ya zaten ds incelemem bitmiş onlar mail attı yada benim mail atmamın etkisi oldu bilemem ama evrakları gönderdim ve 4 günde onayladılar ve bence erken değil ben bu ay current bekliyorum yada 26k falan açıklarlar.

• @tekinistanbul Mail içeriği önemli değil. Konu kısmı ve ekler önemli.
    Konuya 2019EU00024XXX yazmanız gerekiyor.
    Dosyalarıda ekleyip gönderin.

• Bu ileti silindi!

• @aykman tesekkur ederim bilmiyordum konu kismina yazilmasi gerekeni saolun

• Yasaklı

DV2019'dan green card'ı gelen var mı? Gerçekten 4 ay mı beklemek gerekiyor?

• Yasaklı

Bu arada sakın Agoda.com'dan rezervasyon yapmayın. Bana ikiz yataklı geniş bir oda rezervasyonu sözü vermişlerdi International Student Residence'tan ama gel gelelim tuvaleti ve musluğu bile olmayan 4-metrekarelik ranzalı bir tecrit hapishanesi benzeri hücre çıktı karşıma. Ve ayrıca International Student Residence berbat ötesi bir yer sakın oraya gitmeyin yoksa "a" deseniz ekstra 100-$ ücret alıyor .... hem de kolluk güçlerini kullanarak.

• Yasaklı

@tekinistanbul 20 K'ların ve üstünün bu sene hiç şansı yok arkadaşlar. USCIS bu sene Trump etkisiyle DV işini 18 K'larda bitirecek bence.

• @grslarc o daha duvar öremiyor ne dedide yaptı ki bu zamana kadar.

• ⭐⭐

Mülakatların gecikmesi konusunda hiç bir resmi açıklama yokken olumsuz düşünmek yanlış olur. Daha öncede yazmıştım tekrar yazayım. Süre azaldıkça bu evrak isteme işi sadece formalite olacak gibi duruyor. Bu ay açıklanacak rakam zaten bir fikir verir. 22 binler seviyesinde kalırsa gecikme, yığılma vardır gibi yorumlar yapılabilir. Ama 24-25 binler de açıklanacak bir rakam Current e doğru gider. @grslarc açıklamanız çok umut kırıcı ve sanki hiç bir bilimsel veriye dayanmıyor gibi geldi bana. Bu sene Current 'ın en kolay olacağı yıllardan biri merak etmeyin.

• @grslarc DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@tekinistanbul 20 K'ların ve üstünün bu sene hiç şansı yok arkadaşlar. USCIS bu sene Trump etkisiyle DV işini 18 K'larda bitirecek bence.

Neye dayanarak çıkarıyorsunuz bu yorumu? Nedir sizi bu kadar kesin bir yargıya iten?

• @grslarc yanlış düşünüyorsunuz, en son bülten zaten 21900 açıklandı. Ayrıca daha sürecin bitmesine 6, açıklanması gereken 4 tane bülten var. Motivasyon dolu cümleler kurup herkes hakkında hayırlısı diyeceğinize, sanki konsolosluk yetkilisiymiş gibi 20k üstünün hiç şansı yok diyorsunuz. Belki dediğiniz gerçekte olabilir ki olması ihtimali şuan bakıldığında söz konusu bile değil ama burada herkes umutla sabırla beklerken sizin bu cümleleri sarfetmemelisiniz.

• @grslarc DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İnsanların moral ve motivasyona ihtiyacı olduğu zamanlarda kesin bir dille hiçbir dayanağı olmadan bu şekilde açıklamalar yapmanız doğru değil 6 aylık bir süreç bulunmakta..

• ⭐⭐

@grslarc neden böyle söylediniz? Benim case number 21xxx ve randevu tarihim 16 mayıs. Bence cok dikkatli ve veriye dayanarak konusmalısınız. Bir cok arkadasımızın motivasyonunu düşürebilir. ✨ Daha 4 bülten var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@grslarc DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Bu gereksiz ve dayanaksiz yorumu neden yaptiginizi bilmiyorum; ama 21.900 sayisi Mayis icin aktif bile oldu, yani 20K'lar mulakat tarihi almaya basladilar, surecin bitmesine de daha 4 ay var, bilginize.

Bulteni suradan takip edebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/bulten/

• Yasaklı

@crazycells Pardon. Bu platformda öngörüde bulunma hakkı olmadığını hatta yasak olduğunu bilmiyordum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@grslarc DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Pardon. Bu platformda öngörüde bulunma hakkı olmadığını hatta yasak olduğunu bilmiyordum

EU icin guncel bulten sayilarinin 21.900 oldugu bir noktada, numaralarin 18K'larda bitecegini iddia etmek sizce de gulunc degil mi?

• @grslarc öngörümü, öngörü dediğiniz şey olan durumun bir sonraki aşamasında ne olacağına dair fikir beyan etmektir. Son bülten 21900 ve 20K nın üstü mülakat maili haldı. Siz hangi mantıklı öngörünüzden bahsediyorsunuz. 20k nın üstü alamaz diyipte sonrada buna öngörü diyemezsiniz. Yani dediğiniz şey öngörü değil, sizin kendi kafanızda kurduğunuz bir şey.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |