Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells tesekkurler bende bultende guncelleme oldu zannettim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammetnzr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaslar, ben ds260 girdiğimde sag üst kosede EXPIRATION DATE 04/30/2019 şöyle birşey goruyorum bu ne anlama geliyor sizce? ds260 formu gecen sene agustos'ta doldurup gonderdim.

sizinle ilgili bir durum degil o.

• @cancakicitr evrak maili gelmeden mi evraklarinizi yolladiniz?

• @cenkay durumumu sormak için mail attım ilk önce sonrasında benden evrakları istediler. Bende gönderdim ve 4 günde onay geldi.

• @civilengineer19 teşekkür ederim cevabınız için.meslektaşız oyuzden size sordum😀tekrar teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cancakicitr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@cenkay durumumu sormak için mail attım ilk önce sonrasında benden evrakları istediler. Bende gönderdim ve 4 günde onay geldi.

iki durum birbirinden tamamen bagimsiz, sadece ayni zamana denk gelmis de olabilir 🙂 bunu da belirtmelisiniz...
    ki bence buyuk ihtimal de oyle oldu... 🙂

• Merhaba arkadaşlar, Case numaram 2019EU8XXX

27 martta da
    "Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member" içerikli email aldım KCC'den.

Case no'nun 2019EU8XXX olduğunu göz önünde bulundurularak sizce mayısta randevu alabilir miyim, kanaatlerini nelerdir? Teşekkürler.

• @crazycells evet olabilir tabiki ali cihan bey 🙂 tamamen denk gelme ihtimali de var attığım mailede cevap vermiş olabilirler 🙂

• @sozluk mayıs randevuları dağıtıldı, artık nisan ayına girdiğimizden dolayı bu ayın sonunda haziran randevuları için mail alacaksınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sozluk DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar, Case numaram 2019EU8XXX

27 martta da
    "Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member" içerikli email aldım KCC'den.

Case no'nun 2019EU8XXX olduğunu göz önünde bulundurularak sizce mayısta randevu alabilir miyim, kanaatlerini nelerdir? Teşekkürler.

Mayis icin randevu alma sansiniz bence de yok:
    https://yesilkartforum.com/bulten/

• sayın @crazycells biz mayıs ayında current olursak haziran ayına randevu verme ihtimalleri var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizbilmez DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

sayın @crazycells biz mayıs ayında current olursak haziran ayına randevu verme ihtimalleri var mıdır?

2 ay sonraya veriyorlar sayin @denizbilmez

Nisan ayinda aciklanacak bultende Haziran icin aktif olacak numaralar belirlenmis olacak:
    https://yesilkartforum.com/bulten/

• @crazycells temmuz gibi yani anladım teşekkür ederim.

• Merhaba,

2 Nisan da evrak maili gelmeden evrakları [email protected] adresine göndermiştim. Hemen otomatik yanıt gelmişti.

Bugün (5 Nisan 14:43), Further DV Documents Required başlıklı mail geldi. Belgeleri istiyorlar.
    Belgeleri güncel yanıt olarak tekrar göndereceğim.

Başka gelişme olursa tekrar yazarım.

• ⭐⭐

Randevu e-mailim Ankara-public-V 'den bugun geldi... Daha önce ben sisteme girerek öğrenmiştim. Mail içeriğinde istenilen belgeler ve interview tarih, saati yer almaktadır. Bir heyecan bir heyecan 😊

• Yasaklı

@azuleverde Çok teşekkürler. Metroya güvenemedim JFK'den Brookly'ne taksiyle gittim Sırp bit şofördü benden 110-$ aldı 3 gün sonra Brooklyn'den yine JFK'ye taksiyle gittim bu sefer 40-$ ödedim. Havaalanı taksileri yabancı olduğunuzu anladıkları anda çok fena dolandırıyorlar. Neyse sonuçta sağ salim giriş-çıkış yaptık bakalım şimdi Green Card'ımı bekliyorum.

• @aykman bende mail atıcam

• @aykman tam olarak ne yazdigini paylasirmisiniz aciliyetim var gibi birseymi yazdin

• @grslarc Rica ederim. Metro önerilmiş ama keşke daha önce görüp yazsaymışım, belki tercih ederdiniz. Ben bunu da öğreneyim, şunu da deneyeyim şeklinde yaklaştığım için bu gibi durumlarda toplu taşıma hep ilk tercihim olmuştu. Tabii yorgunluk durumunuz, valizleriniz vs. de önemli. Sizin tecrübeniz de JFK'den taksiye binmeyi düşünenlere yardımcı olur belki bundan sonrası için.

İlk zamanlardaki süreçlerinizde de başarılar dilerim.

• Sayın @nwtzki ;
    Ne demek rica ederim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |