Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dreams_usa 🙂 bende var o cesaret. Sonucu da direk buraya yazarım. Has been not selected çıkmazsa çok iyi olur.

• @oradaki Ben cidden bakamam. Düşünsene, günlerce hatta belki de aylarca hayal kuruyorsun ve aylar sonra tek bir tık ile hayallerine kavuşup kavuşamayacağını öğreneceksin. Fazladan bir kaç gün daha hayal kurmayı yeğlerim 🙂

• Herhalde ben geceyarısına doğru yoğunluk geçtikten sonra hemen bakarım. Daha fazla hayal kurmamak adına. Ona göre yoluma bakarım. Artık heyecanımda azaldı zaten 😆

• Sahi, bir sorum olacak. Eğer çekiliş sonucunda kazanırsak mail adresimize bilgilendirme gelmiyor mu? Hani diyorum ben bakmasam da, kazanmış olmam halinde onlar bana dönseler. En azından ''Has been not selected'' yazısını okumaktansa, mail gelmeyince ''demek ki kazanamadım'' demek daha kolay olur sanki 🙂
    Yahu nasıl bir psikoloji içindeyim ben? Biri beni durdursuuunnn :))

• @dreams_usa mail ile bilgilendirme olmuyor maalesef. Kazanırsanız ilerki aşamalarda sadece iletişim mailleri gönderiliyor. Evrak vb için. Her koşulda bakmak şart

• bir süre benimde bakacak çesaretim olmaz .çok kaptırıyoruz kendimizi kazanamamyı nasıl atlatırız bilmiyorum

• @dreams_usa bilgilendirme gelmiyor hatta sonrasında siz DS260 formu doldurucaksınız ondan sonra evrak, mülakat vb. için geliyor. Bütün süreci en başındaki gibi kendini takip etmeniz gerek

• @dreams_usa @nilfersev
    Hayaller her zaman devam edecektir. Abd olmazsa bir sonraki zamana kadar Türkiyedeki hayallerimiz devam edecek 🙂
    Ayrıca o kadar çok alıştım ki sonuç bakmaya...
    Öss, ygs, lys, kpss, tercih sonuçları, mülakat sonuçları vb gibi bu o kadar da zor gelmez herhalde 🙂

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Büyük gün geldiğinde, sonuçlar açıklanır açıklanmaz korkusuzca hemen siteye girip sonucuna bakabilecek cesareti olan var mı?
    Şahsen ben öyle bir cesareti gösterebileceğimi sanmıyorum...

Hemen denesenizde giremezsiniz. Ben 9.30 gibi girebilmiştim sisteme.

• @likable Zaten kuvvetle muhtemel, siteye girmeye çalışmak yerine forumda yeni mesajları okumayı tercih edecem gibi geliyor. Belki kazananların mutlu mesajlarını okursam gaza gelir, girip bakarım ben de sonuçlara.
    Bir de CN olayı var tabi. Kazansak bile ''CN kaç acaba'' heyecanı, ''acaba sıra bana gelir mi?'' beklentisi v.s.

• Zaman yaklaşırken negatif düşüncelerden sıyrılmalıyız. Olmaz denen neler oluyor neler 🙂 pozitif duygularınızı sesle dile getirin mutlaka duyulacaktır.
    Bu arada madem askeri nizama geçtik 7 Mayısı ve içinde bulunduğumuz günü saymıyoruz o zaman 33 diyelim mi? 🙂

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable Zaten kuvvetle muhtemel, siteye girmeye çalışmak yerine forumda yeni mesajları okumayı tercih edecem gibi geliyor. Belki kazananların mutlu mesajlarını okursam gaza gelir, girip bakarım ben de sonuçlara.
    Bir de CN olayı var tabi. Kazansak bile ''CN kaç acaba'' heyecanı, ''acaba sıra bana gelir mi?'' beklentisi v.s.

O da malesef ki sıkıntı. Zira sayın @crazycells iyi bilir aşırı yüklenmeden dolayı forum çökmüştü 😁 O gün fena izdiham vardı herkes birbirini ezdi 🤪

• @likable Desenize ben ezilmeyecem 🙂
    Sonuçları kontrol etmek için son gün var mı peki?

• Sonuç kontrolü için bende geceyi bekleyeyim o halde

• Yasaklı

ilk fırsatta bakacagım. İnşaAllah you have been randomly selected yazar. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable Zaten kuvvetle muhtemel, siteye girmeye çalışmak yerine forumda yeni mesajları okumayı tercih edecem gibi geliyor. Belki kazananların mutlu mesajlarını okursam gaza gelir, girip bakarım ben de sonuçlara.

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

O da malesef ki sıkıntı. Zira sayın @crazycells iyi bilir aşırı yüklenmeden dolayı forum çökmüştü 😁 O gün fena izdiham vardı herkes birbirini ezdi 🤪

Dogrudur 🙂 , herkes ayni seyi yapacak ama ilk saatlerde kontrol etmek cok mantikli degil gorundugu uzere 🙂 bizim forum da , resmi site de kilitleniyor ve herkes sonuclari ayni anda gormeye calisiyor 🙂

Oysaki 3-4 saat sonra kontrol edince de ayni sonuc gorunuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable Desenize ben ezilmeyecem 🙂
    Sonuçları kontrol etmek için son gün var mı peki?

yok, DV2019 sonuclari su an bile erisilebilir.

• Arkadaşlar merhaba aktif sohbet konusu ile alakalı olmasada sormak istediğim bir nokta var. forumda aramama rağmen bir başlıkta bulamadım. Tavsiye ve görüşlerinizi merak ettiğim konu şöyle;
    Şuan DV2020 için ben ve eşim başvuru yaptık beklemedeyiz allah bağışlasın 2 yaşına girecek bir evladımız var başvuruda ikimizde onu belirtmiştik. Eşim şuan 2 aylık hamile, 7 mayısda olurda çıkarsa tam bu noktada aklıma takılan 2 soru var

1. ds 260 ve mulakatta henüz doğmamış olan evladımızı belirtebileceğimiz bir kısım varmı?
    2. Eğer yok ise farz edelimki onayı aldık ve amerikaya gitmeden/gidemeden onaydan 3-5 gün sonra doğumu türkiye gerçekleşti bu durumda yeni doğan evladımız ile ilgili bir yasal olumsuzluk yaşanırmı?

• @ilkeryat o zamana kadar çocuk bir yaşında olur yani coook zaman var çıkınca gitmene

• @krc4141 Vakit ayırdığın için teşekkür ederim. Tamam büyük ihtimalle öyle olacak ama ihtimaller içersinde kesinlikle yokmu diyosun yani ? olduda mayısda açıklandı eylülde mülakata girdim ve olumlu oldu bu ihtimali var sayarsak ne olur?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |