Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @calibraturbo valla evli ve çocuklu herkese cevap hakkı doğurdun kardeşim biraz ağır olmadı mı ? :))

• Hakkıyla kim daha iyi değerlendirip işini görebilcekse inşallah ona çıkar boş anlamayan belki giderim bi çıksın da bakarız ya çıkarsa bu para işini nasıl yaparız diyenlere çıkmasın da

• Yasaklı

@aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@calibraturbo valla evli ve çocuklu herkese cevap hakkı doğurdun kardeşim biraz ağır olmadı mı ? :))

kesinlikle size katılıyorum @aayhann ..

• Kentucky ye soyleyelim bundan sonra ki çekiliş kurallarını @Calibraturbo ya danissinlar. :))

• Ben de başvuru yapmıştım dv2020 sonuçlarını 2020 de açıklanacağını sanıyordum ama öyle değilmiş 😃 iyi ki buraya girdim beklemedeyim bende

• @ömer-sırtmaç DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ben de başvuru yapmıştım dv2020 sonuçlarını 2020 de açıklanacağını sanıyordum ama öyle değilmiş 😃 iyi ki buraya girdim beklemedeyim bende

İnşallah çevrene haber vermedin başvururken 🙂

• @tanti Arkadaşlar Kentaki Fırayd Çikın’dan amcam aradı az önce Seneye GC başvuruları iptal. Kesin bilgidir yayalım 😂😂🤪(500bin başvuru hoop oldu 1 Milyon)

• @numbwalker DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti Arkadaşlar Kentaki Fırayd Çikın’dan amcam aradı az önce Seneye GC başvuruları iptal. Kesin bilgidir yayalım 😂😂🤪(500bin başvuru hoop oldu 1 Milyon)

Valla bir gün iptal olacak da bakalım ne zaman ya da bizi çıkartacaklar gibime geliyor.

• Vay be GC’ye 43 gün kalmış 😁🙏

• @likable say dostum say😊

• @reader Geçen senede sayıyordum:)) Ben iki kere şafak sayıyorum 24 Mayısta da New York'tayım 21 gün gezeyim ama ondan önce GC çıkarsa ön araştırma gibi olacak 😃

• @centralpark ay umarım inşallah ya allah herkesin gönlüne göre nasip etsin inşallah

• @likable ben de 30 mayısta ordayım, 2020 talihlisi olursak bir kahve içelim 🙂

• @volkanu arkadaşım olur tabi. Gitmeden GC açıklanır olurda kazanırsak süper olur. seni Central Park’ta bekliyor olacağım 😁

• Selam arkadaşlar, 2020 çekilişi için kazanma şansı ile ilgili araştırma yaparken burayı buldum. Sohbetlerinizi okudum ve ilk kez bir forum sitesine üye olmaya karar verdim 🙂
    Ben maalesef tüm umutlarını bu çekilişe bağlayanlardanım, zira üzülerek belirtmek isterim ki ülkemizin içinde bulunduğu durum aşikar. Yahut ben çok karamsarım, bilemedim. Uzun zaman işsiz kalmış olmamdan olacak ki Türkiye den tamamen umudumu kestim 😞
    Hepiniz/hepimiz için hakkımızda hayırlısını diliyorum Allah dan.

• ⭐⭐ Yasaklı

41 atarsa

• ⭐⭐

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Selam arkadaşlar, 2020 çekilişi için kazanma şansı ile ilgili araştırma yaparken burayı buldum. Sohbetlerinizi okudum ve ilk kez bir forum sitesine üye olmaya karar verdim 🙂
    Ben maalesef tüm umutlarını bu çekilişe bağlayanlardanım, zira üzülerek belirtmek isterim ki ülkemizin içinde bulunduğu durum aşikar. Yahut ben çok karamsarım, bilemedim. Uzun zaman işsiz kalmış olmamdan olacak ki Türkiye den tamamen umudumu kestim 😞
    Hepiniz/hepimiz için hakkımızda hayırlısını diliyorum Allah dan.

Hoşgeldiniz foruma iyi şanslar diliyorum. Evet maalesef ülkenin içinde bulunduğu durum malum, umarım bu zor dönemi bir şekilde atlatırız.

• @calibraturbo Hay canını yidiğim 😃

• @chromium Hoşbuldum. Amin, elbette gönül bu zor dönemleri atlatmaktan yana.

• @ahmet-34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Hakkıyla kim daha iyi değerlendirip işini görebilcekse inşallah ona çıkar boş anlamayan belki giderim bi çıksın da bakarız ya çıkarsa bu para işini nasıl yaparız diyenlere çıkmasın da

merak ettiğim için soruyorum 🙂 Önce 4 kişilik bir aileyi baz alalım. Söylenenlere göre (15+15+5+5 miktarı yanlış hatırlıyor olabilirim) 40.000 dolar parayı kim çat diye masaya koyabilir? 226.000 TL yapıyor. Hadi bekarsın diyelim yine bugün ki kur ile 85.000 TL yapıyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde dolar kurunun ne olacağını kimse kestiremiyor.

O yüzden gönülden isteyen herkese çıksın demek kafi olacaktır. Para konusu her türlü aşılır. Yeterki kafan, gönlün orada olsun..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |