Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Muktedirler doları euroyu paundu bilerek salacak 7 8 9 10 konutları eritmek için. Almayın abicim.Karadagda alın aliyosanız birde dükkan acın imigrant olun

• Az önce 16 dolara AliExpressten alışveriş yaptım dolar bazında herşey güzelde tl karşılığını görünce tutuldum .... hani düşününce amerikada yaşasan 16 lira ya 16 liraaaağğğğğzzzzz üf neyse.. Allahım sen konuyu biliyorsun amin 🙂

• @crazycells alin size cevap başkandan oyna oyna dur

• Arada gelip forumdaki sohbetlere bakıyorum. Arkadaşlar hep guzel hayaller peşinde benimgibi. Duygu ve düşüncelerini paylaşıyorlar. Bu güzel birşey aslında. Şu kötü hayatın icinde güzel birşeyler bulmaya çalışıyoruz. Ve umutlarımızı yesertip mutlu olup paylaşıyoruz. Bu formun kurulus amaclarindan biride bu sanirim . #46#

• Hadi bir de ben yazayım son 46 gün 😀

• Biri 46 mı dedi ? Açılın ben Maraşlıyım 😀 yok yahu Şafak saymıyorum , ne heyecanı 🤓

• @annecik Yok ya ne Şafak sayması burada kimse saymıyor zati, #46 gün kalmış ama yinede 😁

• @gizemb bende oturduğum binadan komşular yüzünden hiç memnun değilim.değiştirmek istiyorum kredi falan çekeyim diyorum ama.bir yandan türkiye şartları belli ekonomik kriz dönemi.hadi gözümüzü karartıp çektik diyelim.bir yandanda ya gren card çıkarsa ne yapacağım borç harç falan derken.hadi çıktı diyelim gidelim desek elde avuçta hiç para kalmayacağı için gidemeyeceğiz ne yaparım diyorum.bunalım bunalım.çıkma ihtimali % 1 bile olmayan gren card hayali yüzünden insanın eli kolu bağlanıyor. 😞

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhabalar, bende cok eski form uyelerindenim usa-turk, mezun vb forumlarin acilmasindan yana diyebiliriz. 2009 dan bu yana duzenli olarak her yil green card basvurusu yapiyorum ve son 3 yildir da bu yil da dahil olmak uzere evli olarak yani sansimi ikiye katladik sozde ama yine bugune kadar hic sans gulmedi yuzume. ilk 2 yil baktim olmuyor green card cikacak gibi degil kanada abd arasinda kalip kanadaya bireysel bir basvuru gerceklestirdim fakat direk red yedim tr ye geri donmeyecek seklinde dusunmusler sonra 1 hafta zaman gectikten sonra danisman firma ile abd basvuru yaptim daha oncesinde baska firmalara gittim ama herkes kanada dan red yedin abd alamazsin dedi 1 dk icinde 5 yillik abd vizesi almistim ve 1 yil abd de ogrenci olarak kalmama ve amerikada da green card a basvurmama ragmen yine husran. Ilk 2-3 yil cok heyecan oluyordu basvuru icin ama yillar gectikte insan heyecanini yitiriyor acikcasi ama istek hic bir zaman degismiyor hala istekliyim bu konuda bakalim kac sene daha bekleyecegiz omur yetecek mi bunun icin. (Butun basvurulari kendim bireysel yaptim resmi siteden.)

Merhaba hoşgeldiniz, iyi şanslar diliyorum. Belki sizin için o sene bu senedir, kim bilir? 10 sene gerçekten uzun bir süre ama insanın içindeki o istek hiç kaybolmuyor değil mi?

Haklisiniz 🙂

• Hayırlı Cumalar arkadaşlar.
    Az kaldı yine Nisan'ı görmeye. Of çok uzun be bekle bekle bitmiyor. Bir de şu lodos esmese😏 iyiydi.

• Benimde sınavlarıma çok az kaldı,ders çalışırken Forum aklıma geliyor,okumak istemiyorum ama işte yine burdayım 😂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@atakanatıl sinavlarda basarilar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@labrador eger birkac yil sonra evlilik planiniz varsa, nisanlilik vizesi de bir secenek:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/274/k1-vizesi-nişanlılık-vizesi

• ⭐⭐ Yasaklı

TL si olan dolar alsın safak 45

• dolar 584 oldu merkez bankası müdahale ediyor açıklamalar oluyor ama durmuyor 6 üstüne atarsa ülke olarak büyük bir ekonomik krizin içine gidiyoruz demektir.

• ⭐⭐ Yasaklı

ne olursa olsun ama artık bir an önce olsun. ölümse kalımsa neyse artık. Sıktı artık. 28- 35 Genclerin yarisi intihar düşünüyo hergün. ne nane olacaksa ulke olsun artık.Depresyon ilaci alacaktim 3 5 aydir öteliyorum bisuru emrivaki cıkardılar sınırlendım gittim 30 euro aldım aksama havadan corba parası cıkardım. Ne olacaksa artık olsun green card cıkmazsa da cıkmasın bır an once yolumuza bakalım yeter

• Açıklanana kadar Dolar 10-11 TL olcak . Çıksada Ekonomiden dolayı gidemiyecegiz 😶

• ⭐⭐

Türkiye bu gidişle er ya da geç ekonomi olarak batacak zaten, batarken bizi de dibe çekecek diye korkuyorum. Gidenler kendini kurtarıyor, şans yüzümüze gülse biz de çok geç olmadan kendimizi kurtarsak.

• ben 2019 u kazandım hala inanasım gelmiyor, nasıl yani ben mi kazandım, hadi canım amerika ne yapsın beni, kesin konsolosluk red verir gibi gibi hep bu psikolojide oluyor insan. sanırım miamide sahilde güneşlenirken bile amerikamı bura diye saga sola bakarım gibime geliyor. enteresan bişey...✌✌✌

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

29

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |