Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Geçen sene forumdaki dostlar arasından şanslıysak 1 kişiye, mucize olursa 2 kişiye çıkar diye tahmin etmiştim ki öylede oldu.

Bu sene nedense içimden bir ses 4 kişiye çıkacak diyor .

• @tekinistanbul yolculuk ne zaman peki ?

• @calibraturbo aynen katılıyorum.

• Seçimden sonra topyekûn batacaz zaten.
    Valla hiç dolarım yok, biraz tl. Var ama o da bir işe yaramaz anca zor zamanlarda idare eder. Dolar zaten geçen yıl fırlayacaktı,önümüzde seçim old. için durdurdular artık her türlü yükselir arkadaşlar,parası olan şimdiden alsın,yapacak da başka bişey yok.

• DV 2021 Bekleme Odası’nı açmaya son 45 gün 😁

• @likable dv 2021 bekleme odası kasım ayı bitiminde açılır. Öncelik Dv 2020 Mülakt deneyimleri odası açılması 😘 Hayaller Amerika, gelen gün 45 Manisa 😅

• @nilfersev daha evrak maili gelmedi görusme randevumu bile almadım.1.5 yıl geçti hala bekliyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

bugun de bitti 44 artık .bitermi bu safak? Nisanin üçü beşinden sonra nefesi tutup bekleyecegiz..boş beleş yatarak , ekmek alip gelerek safak öldüren varmı? Onumuzdeki haftayi belasız atlatmamız martı gömmemiz gerekli

• @calibraturbo sakin ol sabırlı ol ne güneişin doğuşunu engelleyebilirsin ne de güneşin batışını. sabır allah gönlünüze göre versin inşaallah.

• @likable daha 2020 kaybedenler klübü dedikodu odası var açılacak 😉

• @freeworld Aramızdan çok kişiye çıkar inşallah 🙏

• @gözde cümleyi yanlış kurmuşum valla haklısın aşama aşama olacak 😁

• ⭐⭐

@freeworld DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen sene forumdaki dostlar arasından şanslıysak 1 kişiye, mucize olursa 2 kişiye çıkar diye tahmin etmiştim ki öylede oldu.

Bu sene nedense içimden bir ses 4 kişiye çıkacak diyor .

Forumdan bir 15-20 kişiye çıksın isterim, buralar sevinç dolsun ama kişi başı yüzde 1 şansı düşününce gerçekten çok çok çok ütopik olur herhalde 😕

• ⭐⭐ Yasaklı

3 kişiye cıkacak bence

• Geçmiş tahminler isim bazlıydı 🙂

• ⭐⭐

Forumdan kimlere çıkar bir tahmin yapamıyorum ama öncelik olarak küçük çocuklu ailelere çıksın isterim. Bu ülkede sinir stres sahibi olmadan çocuk yetiştirmek imkansız bir şey. En azından çocuk da Türkiye'nin kahrını ve bozuk eğitim sistemini çekmeden huzur içinde büyür.

• ⭐⭐ Yasaklı

tam tersini düşünüyorum. Bu adaletsizlik yarımlık biat özgür olmama işi içinde bişekil para kazanabilmiş evlenmeyi üremeyi dahi göze alabilmiş birileri bırak burada yaşasın. Dil bilen kültüre uyum saglayabilecek,
    Söyle bana, Mariana..
    Söyle seni nasıl sevebilirim
    Özgür olmazsam.
    Sana kalbimi nasıl açabilirim
    Bu yürek benim değilse
    demiş belkide ne zengin kızları veya erkekleri reddetmiş. buradan bir nane olmayacagını ilk genclik yıllarında kestirmiş idealistler gitsin

• Forum adına çok umutluyum, çok kişiye çıkacak içimde öyle bir his var, ilk başvurum ve kendi adıma aynı ümidi taşımıyorum hatta açıklandığı zaman bir süre bakmayacağım sonuçlara, böylesi daha iyi, binde bir bile ümit çıkmamasından iyidir...
    Çok kişiye çıkacaaak, rahat oluuun... 🙂

• @chromium ya da evli ama cocuk sahibi olmak isteyenlere ciksin.:-)

• 10 yili askin bir suredir bekliyorum o yuzden uzun suredir bekleyenlere oncelikli cikmasi dilegiyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |