Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check

• İşte bana en son gelen mail öyle başlıyor onay mail i değil mi bu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustapha siz ve esiniz "aile" olarak alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berkergn13 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sasuke bence direk gerekli evrakları temin edip kcc ye yollayın çünkü zaten numaranız current. bana da evrak istene maili gelmemişti ben kendim direk yolladım onlar da kabul etti yollayın bi sıkıntı olmaz

KCC'den email beklemelisiniz.

• @yılmaz bu mail sana hangi tarihte geldi. Şubattamı marttamı. Martta ise gelecek aya sarkması normal çünkü nisan randevuları şubat ayının sonunda dağıtıldı. Size de mart sonunda mayıs için randevu veeilecektir kuvvetle muhtemel.

• @the-black-eagle subatta geldi bana mail

• @the-black-eagle 26 subat ta

• @yılmaz demekki nisan randevularına yetişmedi. Mayıs için randevu verilir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun herkes için.

• @the-black-eagle amin herkes inşallah sorunsuz atlatır mülakatı

• @mustapha merhaba case no kaç acaba

• @the-black-eagle Şubat 20'de KCC den belgeler alındı mailini aldım. Ben de Nisan ayına mülakat bekliyordum açıkçası. İlginç bir durum.

• @israfil ayın son haftası randevu mailleri gönderiliyor. Şubat 28 çekiyor ya sizin onay mailleri son hafta gelmiş oluyor dolayısıyla yetişmemiştir diye mantık yürürtüm açıkçası.

• @mustafacil 18bin

• Yasaklı

İlk günden beri olumsuz yorum yapıp duranlardan bana fenalık geldi...

Çekilişi kazandık olumsuzluk, mülakat bekledik olumsuzluk, geçtik olumsuzluk. Yola çıkacağım neredeyse hala sallıyor adamlar

Tek ben mi bezdim bunlardan yoksa hepimiz benzer durumda mıyız

• Ülkenin genel moral durumuna bak... Maalesef...

• Sayın @mhepekiz Öncelikle hayırlı olsun Abd de mutluluk sağlık huzur dilerim size
    Maalesef benzer durumdayız artık sosyal medyada kullanamaz oluyoruz insanlar çok tuhaf ne yazık ki durum bu

• Yasaklı

@semavi "Git de gör bak ne olacak" falan diyorlar. Bunu diyene diyorum ki "Ne kadar yaşadın ABD'de?" kendisi Edirne'den öteye gitmemiş 🙂

Bu arada "Bi alamazsan greencardı ne gülerim ha" diyenler vardı 2-3 tane de bu süreçte bu da çok enteresan bir kafa olmalı

• @lilsam DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar numaramız 19XXX DS260 formunu 7 Haziranda gönderdik. Şimdiye kadar hiç mail almadık, DS260 formunu gönderdiğim zaman da dahil. Endişe etmeli miyiz, kendimiz iletişime geçelim mi? Yoksa bu mailler gelmeden de mülakat tarihi alabilir miyiz? Aydınlatırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, bugün KCC den evraklar için mail aldık. Edevletten alınan belgelerle ilgili bir sorum olacak. Adli sicil kaydı için üç alternatif var. Resmi, Özel, Yabancı Ülke (tercümeli) hangisini tercih etmeliyiz. @crazycells

• @mhepekiz Tebrik ederim takılma insanlara kedi ulaşamadığı ciğere mundar der bizde bir garip bir durum var kimse aman kendisinden daha iyi olmasın sürünsün bu ne biçim insan profilidir anlamam ülkemizde en çok bunlardan çekiyor iyice bir tuhaf olduk çok güzel bir hayatın olur umarım her şey beklediğinden daha güzel olur umarım üzme kendini çevredekilere de kulak asma ben bir hata yaptım başvurdum dedim aman allahım millet demediğini bırakmadı şimdi gene sustular ne zaman açıklanıyor diye soruyorlar içten içten bir kıskanma daha çıkmadan çıksa demek ki parçalayacaklar. Şunu hep söylerim ABD yaşan ve güzel haberlerini aldığım arkadaşları tanıyım tanımayım kendim gibi çok mutlu oluyorum onlar üzülünce üzülüyorum sizde kendinizi üzmeyin çok güzel bir hayatınız olmasını canı gönülden temenni ediyorum...

• Yasaklı

@rüzgar DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@mhepekiz Tebrik ederim takılma insanlara kedi ulaşamadığı ciğere mundar der bizde bir garip bir durum var kimse aman kendisinden daha iyi olmasın sürünsün bu ne biçim insan profilidir anlamam ülkemizde en çok bunlardan çekiyor iyice bir tuhaf olduk çok güzel bir hayatın olur umarım her şey beklediğinden daha güzel olur umarım üzme kendini çevredekilere de kulak asma ben bir hata yaptım başvurdum dedim aman allahım millet demediğini bırakmadı şimdi gene sustular ne zaman açıklanıyor diye soruyorlar içten içten bir kıskanma daha çıkmadan çıksa demek ki parçalayacaklar. Şunu hep söylerim ABD yaşan ve güzel haberlerini aldığım arkadaşları tanıyım tanımayım kendim gibi çok mutlu oluyorum onlar üzülünce üzülüyorum sizde kendinizi üzmeyin çok güzel bir hayatınız olmasını canı gönülden temenni ediyorum...

Yok bunları takma hadisesini çoktan geçtim de.. Aynı yollardan geçen tek ben miyim merak ettim. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler size de bol şans dilerim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |