Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @saulgoodman Videoyu sabah izlemiştim, oldukça gerçek duruyor.

• Milli piyango çekilişleri özellikle sayısal loto ve süper loto tamamen kurgu ve hileli. Youtube de gayet mantıklı şekilde hilelerin nasıl yapıldığı anlatılıyor. Çok uzun zamandır oynamayı bırakmıştım. Benim hileden şüphelenme sebebim, fotoğraf mak. kamera, TV, radyo, walkman, PC vs kombinasyonu
    olan akıllı telefonları cebimizde taşıdığımız millennium çağında çekilişe 30 dakika kala oynayamamız. Bilgi teknolojileri çağında bu 30 dakika binlerce saate eşdeğer bir veriyi kontrol ederek yazılmamış ihtimallerin çıkartılmasına yeter de artar. En basit bir exel programı ile de yapılabilir hatta. Ayrıca bu badem bıyıklı çöllü sevdalıları geldiğinden beri canlı olarak da yayınlanmıyor. sözde mip sitesinde canlı yayın var ama o bile şaibeli. Dediğim gibi Youtube dan ilgili videoları izleyerek tatminkar cevaplar alabilirsiniz. Oynayarak bu çöllü sevdalılarına para kazandırmayın.

• Bu seferki iddaidan biraz daha öte sanırım;
    özetlemek gerekirse, adam milli piyangonun kendi sitesinde yayinladigi super loto kuponunda saatin siyaha boyandigini okunmadigini gormus. bilgisaraya indirip saatin aslinda cekilisten sonra oldugunu tespit etmis. Şu an milli piyango muduru gorevden alınmış durumda..

Zaten Sayıştay'ın bile güvenli değil dediği bir kurumdan da böyle bir hileden başka bişey beklenmezdi..

• ⭐⭐

Yazdım yazdım sildim. 😶

• ⭐⭐

• Amerika’nın yılbaşı lotosu hangisidir acaba? Şimdi çıkıp oynayalım dedik ama hangisi olduğunu bilmiyoruz:)

• @morpenguen

Powerball
    Mega Millions
    Lotto America

• @MySea teşekkür ederim, özellikle bu gece çekilen var mı?

• @morpenguen

Powerball ve Lotto America her Carsamba ve Cumartesi aksamlari.

Mega Millions sanirim yarin aksam.

Bulundugunuz eyalete ozel baska lottolar da olabilir. Gas stationlardan sorun, size soylerler. Oradan oynayabilirsiniz de. Ayrica bazi marketlerde ve gas stationlarda lotto makineleri var, ayni ATM machines gibi. Oralardanda kendiniz oynayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 28
  • 2512
  • 8
  • 24
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |