Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar orda masörlük yapmak mı mantıklı yoksa teknoloji marketlerinde çalışmak mı

• ⭐⭐

@ömer-güngör Merhaba Ömer bende Hentbol Milli takımlar spor masorlugu yapıyordum atanmadan once. daha sonrada mıllı takım kamplarında ve dunya sampıyonaları,avrupa sampıyonalarına gıtmeye devam ettım . ınanılmaz bır meslek yurtdısında sımdı denklık ıcın ıletısımdeyım. sanırım bazı derslerden muaf olarak 3-4 aylık bır kursla sertıfıkamızı alıp eyalet sınavına gırersek meslegımıze devam edebılırz. benım amacımda tam olarak fızık tedavı merkezlerınde calısmak . ınanılmaz bır acık var bu sektorde ve saat ucretlerı bence cok ıyı. .. ben amerıka'da feild hockey antrenorlugu ve spor masorlugu yapacagım . hedefım bu yonde.. sunu bılıyorum kesınlıkle bosta kalmazsın..

• @hockeyumpire2

Peki Türkiye’de ki sertifika işe yararım yoksa yaramazmı ve orada kurs ücretleri ortalama ne kadar

• ⭐⭐

@ömer-güngör sertıfıkanızı ıngılızceye cevırtmek lazım, eger spor akademısı mezunuysanız ingilizce transcript ve muhurlu kapalı zarfta, ayrıca eger saha da tecrubenız varsa reference letter alıp gıdecegınız eyaletın kuruluna basvurmanız gerekıyor. genelde 500 saatlik egitim veriyorlar derslerı ınceledıgımde sanırım bızım bır kac ders almamız gerekecek. okuldan okula degısıyor fıyatları . benım ınceledıklerım genelde 5000-10000 dolar arası. bazı college lerde greencardlılara gerı odemelı burs ımkanı oluyor. genelde ders programları haftanı 3 gunu sabah-aksam olarak yer vermısler. ben yınede ındeed ten ıs basvuruları yapıyorum ve ınanılmaz gerı donusler alıyorum. sanırım oraya gıdıp bıraz ugrasırsak bırseyler cıkar.

• ⭐⭐

• @hockeyumpire2 teşekkür eserim bütün sorularımı cevapladığınız için

• @HockeyUmpire2 florida icin onerebileceginiz masor okulu var mi

• ⭐⭐

@Manwe6265 gideceginiz sehirin comminity college na yazilabilirsiniz daha uygun oluyorlar ,private a gore.

Ama bana sorarsaniz turkiye'den sertifika alip burada denklik almaniz daha iyi ,maddi acidan ve zaman anlaminda.

Birde en onemlisi MBLEX Ulusal eyalet sinavinda minimum 630 almasiniz, Lisans alabilmek icin.

• @HockeyUmpire2 tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |