Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @the-black-eagle her ikisi de olabilir.. @crazycells yukaeı postta evrak gönderip onay alanlar nisanda randevu alır..ama yeni onay maili gelen ve daha mail gelmeyenler mayısa kalır dedi

• @smoothsurfin sizin case no 18k lerde ve aralık ayında KCC sizden evrakları mı istedi. Neden böyle bişey yapıyorlar acaba.

• Bu açıklanan dosya numarası, numarası yüksek olan arkadaşlar adına beni çok umutlandırdı inşallah herkes current olur 🙂

• @fatihk 24 Mayısta ds260 formlarını göndermistim. Demek ki process etmeleri formları 6 ay sürmüş.

• @fatihk hatta 7 ay olmus

• @crazycells Elçilik randevuları sadece her ayın ilk 2 haftasına mı veriliyor?

• Son açıklanan numaradan sonra evde bir bayram havası oldu. Bir umut doğdu bizlere de. Umarım böyle devam eder de gitmek isteyen herkes gidebilir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smoothsurfin DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Elçilik randevuları sadece her ayın ilk 2 haftasına mı veriliyor?

Boyle bir sart yok, fakat son zamanlarda verilen mulakat tarihlerinden hareketle Ankara'daki ABD konsoloslugunun DV dosyalarina ayin ilk yarisi bakmayi tercih ettigini soyleyebiliriz. Buyuk ihtimal bu sayede durum degerlendirmesi yapip, KCC tarafindan gonderilen tum vizeleri ay sonuna kadar daha etkili kullanabiliyorlar.

• @mindi ben 1yada 2 ay sonra tüm numaraların current olacağını düşünüyorum

• @crazycells cok tesekkurler cevabınız için.

• Açıklanan sayı muazzam, bu yılın en güzel sürprizlerinden biri. Bu yıl current olmayan sayı kalmayacak umarım. Herkesin gözü aydın.

• Bekleyelim ve görelim o kadar çok sevinipte sonra çok üzülmek istemiyorum o yüzden çok sevinmeyeye çalışıyorum son bültene umarım herkes için hayırlısı olur.
    britsimon da aynı şeyi yazmış '' wiat and see '' bekleyelim ve görelim bakalım ne olucak.

• gecen sense af bölgesi bir bültende current oldu sonraki bültede kaldırdılar yani current yazması bile garanti değil sonraki bültende kaldırabileceklerini gecen sene gördük o yüzden çok karamsarda olmadan ama çok çok sevinmeden bekleyip görelim neler olucağını.

• @mustafacil gönül öyle istese de bir iki ay biraz fazla iyimser olabilir. Verilen vizelere de bakarak yorum yapmak lazım aslında... Her ne olursa olsun bugün güzel bir başlangıç oldu bizler adına. Bekleyelim ve görelim=)

• @crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@mel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells hep söylüyordu yılbaşından sonra hızlanıyor diye harika bi artış oldu current olanları ben de tebrik ediyorum👏🏻

Artis beklenenden yuksek, bu demektir ki dosya numarasi 13.500 ile 18.500 arasinda olan arkadaslardan sadece gerekli belgeleri KCC'ye gondermis olup onay alanlar mulakata cagrilacak. Eger belgeleri yeni gonderdiyseniz ya da onayi yeni aldiysaniz henuz dosyaniz siraya konulmamis olabilir, o nedenle Nisan yerine Mayis ayinda da size mulakat verilebilir. Bu telas edecek bir durum degil.

Mulakatla ilgili bilgilendirme icin bu ayin sonuna kadar bekleyin.

DS260 girişi yaptığımız sayfada "Application > COMPLETED. durumunda. onay mail i de gelmedi şimdiye kadar. Açıklamanızdan sıra gelmeden de mail geldiği anlamını çıkardım. Daha sonra mail gelirse, current olduktan sonraki aya mı kalıyor mülakatımız. Gözden kaçırdığımız, atlanan bir şeyler varsa ne yapmalıyız?

• @kivooo merhabalar 18500 olarak acıklandı ama bizim numaramız 17xxx email almadık daha salı gunune kadar gelir diyorlar sizde sablon varmış email sablonu bana yardımcı olabilir misiniz acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yılmaz DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@kivooo merhabalar 18500 olarak acıklandı ama bizim numaramız 17xxx email almadık daha salı gunune kadar gelir diyorlar sizde sablon varmış email sablonu bana yardımcı olabilir misiniz acaba

18500 Nisan’da aktif olacak numara, biz henuz Subat ayindayiz. Mart ortasina dogru bildirim alirsiniz.

• @yılmaz tabi özelden cebinizi yazarsanız atayım ben size

• @kivooo Burada paylaşırsanız ihtiyaç duyabilecek herkes yararlanabilir. Sizce daha iyi olmaz mı? Hem forum kültüründen de uzaklaşmamış oluruz. (Kişisel bir içerik olmadığını düşünerek söylüyorum)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcualtay DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@mel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells hep söylüyordu yılbaşından sonra hızlanıyor diye harika bi artış oldu current olanları ben de tebrik ediyorum👏🏻

Artis beklenenden yuksek, bu demektir ki dosya numarasi 13.500 ile 18.500 arasinda olan arkadaslardan sadece gerekli belgeleri KCC'ye gondermis olup onay alanlar mulakata cagrilacak. Eger belgeleri yeni gonderdiyseniz ya da onayi yeni aldiysaniz henuz dosyaniz siraya konulmamis olabilir, o nedenle Nisan yerine Mayis ayinda da size mulakat verilebilir. Bu telas edecek bir durum degil.

Mulakatla ilgili bilgilendirme icin bu ayin sonuna kadar bekleyin.

DS260 girişi yaptığımız sayfada "Application > COMPLETED. durumunda. onay mail i de gelmedi şimdiye kadar. Açıklamanızdan sıra gelmeden de mail geldiği anlamını çıkardım. Daha sonra mail gelirse, current olduktan sonraki aya mı kalıyor mülakatımız. Gözden kaçırdığımız, atlanan bir şeyler varsa ne yapmalıyız?

hangi email'den bahsediyorsunuz? Tam anlayamadim...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |