DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hdemircanusa Aynısı motosiklet için de geçerli... Polise ihbar ettim ilgilendi diyenleri anlamıyorum valla bizim ülkenin polisi, jandarması kendi evlerine yada arabalarına bir şey olunca anında bulurlar, vatandaşın malına gelince nasıl bulacağız? Sokak sokak senin arabanı mı arayalıma getirirler

Bugün evine hırsız girsin her şeyi çalsın gene bulurlar mı bulmazlar dümenden gelirler incelerler parmak izi alırlar sonra yok derler bırakırlar, hatta şikayetçi olmak istersen de seni darlarlar bak bu adam hapse girer çıkar sonra kinini senden alır diye... Benim ailemin oturduğu antalyadaki yerde çok hırsızlık oldu hırsızın girmediği ev kalmadı neredeyse ama bulundu mu tabi ki hayır...

• ⭐⭐

hadi bakalım yerimizi aldık son günlerde sizi yalnız bırakmak istemedim

• ⭐⭐

@gariban Hoş geldiniz ☺

• günaydınlar umarım huzurlu neşeli bir hafta olur hepimiz için 🙂 şaka gibi ama 'fazladan' bir cumartesi kaldı 😮

• Herkese günaydın forum müdavimleri. Bana ne zaman çıkar bilemem ama buradaki tüm stresi, insanları ve her şeyi geride bırakıp sıfırdan başlamaya ihtiyacım var. Yeter artık!

• Günaydın arkadaşlar galiba bahar yağmurları ülkeyi şehiri etti iki gündür felaket sıcak var istanbulda

• Herkese günaydın bugun çok sevdiğim bir abim amerikan vatandaşı bundan 4 sene önce tr gelmişti burada düzen kurmak istediğini iletmişti bugün sabah konuştuk amerikaya tekrar döneceğini bana Allahaısmarladık demek için aradığını iletti onun adına çok mutlu oldum gc sonuçların açıklanırsa haber ver başka ülkeye göç etmek çok zor dur alışmak çok zordur ben orada yardımcı olacağım dedi o kadar çok mutlu oldum ki inşallah bu sene rabbim oraları görmeyi nasip eder.

• Herkese günaydin arkadaşlar.

• ⭐⭐ Yasaklı

Geçen sene heves etmeyeceğim demiştim yine oturdum dakika dakika bekliyorum sonuçları. İnşallah hayal kırıklığına uğramayız ya.

• Günaydın 🌠

• Son 11 gün diyebiliriz sanırım 🙂

• @Atlantis00 Asıl hayal kırklığı, bu yoldan dönmek, vazgeçmek
    bence. Çekiliş bir şekilde kazanılır ya da bir yolu bulunup gidilir. Yıllar geçtikten sonra keşke yaş geçmeden gitseydim demek hayal kırıklığı. Sabır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa çok geçmiş olsun telefonda google hesabı varmıydı acaba çünkü android kısmından da bul özelliğine de bakabilirsin. Yada telefon kapanmadı ise telefona bağlı akıllı saat varsa bağlandı uyarısı verirdi yakınlarda olunca

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Geçen sene heves etmeyeceğim demiştim yine oturdum dakika dakika bekliyorum sonuçları. İnşallah hayal kırıklığına uğramayız ya.

Eğer gerçekten gitmek istiyor iseniz farkli yollari da mutlaka degerlendirin. Sadece bir çekilişe odaklanmayin derim.

• Merhabalar;

Herkese günaydın, bu sene ilk denememizi yapıyoruz ve haliyle çok heyecanlı bir bekleyişin sonuna yaklaştık. Herkesin hakkında hayırlısı olmasını diliyorum.

• DV2025

• İyi haftalar forumdaslar umarım mutlu huzurlu bir haftamız olur..

• uzun zamandır lottery ile ilgili güncel bilgileri, formun doldurulmasına ilişkin yorumları okumuyordum şimdi baştan başlayayım dedim. öyle yorumlar var ki insan gerçekten hayret ediyor 🙂 yani tmm çekiliş çok ciddiye almamak lazım ama yani insan hiç mi bilgi toplamaz hiç mi araştırıp öğrenmez inanılır gibi değil. geçen sene zaten o yorumları görüp sinirlenip ds formu süreci bitene kadar foruma girmemiştim. inşallah bu sene doğru düzgün araştıran hazır olan gerçekten isteyen insanlara çıkar. bizim de sinirimiz bozulmaz 😃 kusura bakmayın ama kız çocuğu olanlara ve genç hanımlara ekstra şans diliyorum pozitif ayrımcılık :))

• @serel Geçen gün aynı şeyden bahsettim 🙂 Araştırmak önemli bilgi edinmek ve en fazla bu siteden nasıl yararlanabilirim çok çok önemli. Elimizde böyle güzel bir kaynak varken değerlendirmek çok önemli.

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

uzun zamandır lottery ile ilgili güncel bilgileri, formun doldurulmasına ilişkin yorumları okumuyordum şimdi baştan başlayayım dedim. öyle yorumlar var ki insan gerçekten hayret ediyor 🙂 yani tmm çekiliş çok ciddiye almamak lazım ama yani insan hiç mi bilgi toplamaz hiç mi araştırıp öğrenmez inanılır gibi değil. geçen sene zaten o yorumları görüp sinirlenip ds formu süreci bitene kadar foruma girmemiştim. inşallah bu sene doğru düzgün araştıran hazır olan gerçekten isteyen insanlara çıkar. bizim de sinirimiz bozulmaz 😃 kusura bakmayın ama kız çocuğu olanlara ve genç hanımlara ekstra şans diliyorum pozitif ayrımcılık :))

Malesef insanimiz okumayi pek sevmez. Hazir olacak önüne koyucaksin hiç araştirma yapmaya gerek duymuyorlar. Hele bir sonuçlar açiklansin başlarlar ds260 nasil doldurulur başvurdum çikti ama gidecek durumum yok. Öylesine başvurmuştum gibi söylemler.
    Benim hem kızım hem oglum var green card çıksın yada çıkmasin biz yerleşeceğiz. İş için gidip birdaha geri dönmemeyi düşünüyoruz. 🙂 Şimdi den herşeyin planlarini yaptik. Hakkımızda hayırlısını diliyelim.

• @mehmetcan93 evet gerçekten doğru. okumuyoruz maalesef.
    inşallah sizin için her şey harika olur sıkıntısız yerleşirsiniz. hangi şehire gideceksiniz sakıncası yoksa ? e2 mi yapacaksınız yoksa iş teklifi mi aldınız ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |