Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

5 Nisan avukatlar günü kutlu olsun ⚖️ Umarım meslek hak ettiği değere ulaşır…

• @lawyergirl Gününüz kutlu olsun 😊

• ⭐⭐

• Herkese merhabalar! DV2023 ve DV2024'den sonra DV2025 için de aynı motivasyon ve heyecanla başvurumu yapmıştım. Bu sefer yalnız başıma sonuçları beklemek ve sizlerin heyecanına, sevinçlerine ve süreçlere dışarıdan bir çift gözle bakmak yerine aranızda, sizlerle birlikte olmayı istedim. Umarım gönülden isteyen herkes 4 Mayıs 2024'de ekranları başında gözlerinde ışıltılar yaratacak, gülüşlerinde çiçekler açtıracak o sonucu görüyor olur.

Sevgilerimle!

• Ya şu bahar nezlesi ne kadar berbat bir şey ya. Resmen günlerdir nefes alamıyorum. Sprey kullansam bağımlılık yapar diye tereddüt ediyorum. Dün sabah 6.30 gibi uyandım bildiğin biri ağzımı kapatsa nefes alamamaktan ölürüm o derece. İlk defa bu sene yaşıyorum bu durumu. Cidden ömrü boyunca bunu yaşamış olan insanları düşündükçe daralma geliyor. Allah yardımcısı olsun hepsinin.

• ⭐⭐⭐⭐

Iyi aksamlar kolay gelsin herkese

• @siraysessiz Teşekkür ederim efenim. çok çok sağ olun ^-^

• @debbieLA77 Vallahi hocam inanması çok güç ama taksici makedonya vatandaşıydı arnavut bile olsa bu kadar şaşırmazdım... Türkiyedeyim ara ara hala telefonuma haritadan bakıyorum kosova'da gözüküyor 😃

• @Darko Merhaba hocam Türkiye'ye döndüm sağ salim Matka kanyonu gezemedik 4.üncü gün zaten telefon çalındı 1 haftalık gezi planlamıştık. Kalan 3 gün moral bozukluğundan otelden dışarı bile çıkasım gelmedi. Yani soğudum uçak gününe kadar otelde bekledik. Hayırlısı başımıza geleceği varmış ^-^

• @GizemYılmazz ben doğuştan beridir çekiyorum her bahar mevsiminde hapşırıyorum ve bazen artık hapşırmaktan yorulup yatıyorum bu mevsimlerde burun spreyi ve ilaç kullanıyorum baya faydası oldu sizede tavsiye ederim

• Evet kaldı 29 gün geçen sene olmamıştı bu sene küçük kardeşim 18 yaşına girdi. Onun içinde denedim. Ona çıkarsa ona bile mutlu olabilirim. Artık o kadar kafayı kırdım ki birimiz gitsin ötekine bakarız modundayım 😃

Şaka bir yana umarım herkes istediği sonucu alır. İşin sonunda bu bir piyango hepimiz bunun bilincinde olarak süreci bekliyoruz. Umarım bu işten mutlu ayrılırız. Ben bu aralar ekstra çözümlerede odaklandım. Polonya için D Tipi çalışma vizesine başvurdum. Vasıfsız işci olarak onu bekliyorum şuanda bir iş yeriyle anlaşmam var danışman ile birlikte sürece girdim. O sürecide ayrıca yürütüyorum.

Hayırlısı diyelim bu Haziran ayında 20 yaşına giricem. Artık vakit uçup gidiyor. Hiçbiri olmaz ise Ya EB-3 Başvurusu yapıcağım veya yurt dışında üniversite fırsatlarını değerlendiricem. Üniversite okuyarak Veya WAT Gibi seçenekleri değerlendirerek kendime kapı açmaya çalışıcam. Tam olarak ne yapıcağımı ben de bilmiyorum zaman göstericek.

Tekrardan herkese bol şans diliyorum arkadaşlar. Herkes için bu sene sizin seneniz olsun diyelim. İyi geceler diliyorum...

• @lawyergirl Günün kutlu olsun💫 İnşallah ülkemizde adalet sistemi hakettiği yerde olur

• ⭐⭐

Bu hatalı karar sayın @crazycells tarafından düzeltilmiştir. Anlayışı için kendisine teşekkür ediyorum.

Daha fazla uzatmamak için @Rhonster sana tek kelime etmiyorum.

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@selamibasaran dini degerlere saygisizliktan dolayi 2 gun forumdan uzaklastiriyorum.

• Selamlar eb3 sürecinden netice alan oldu mu acaba güncel gitme süresi nedir

• @lawyergirl gününüz kutlu olsun.

• @selamibasaran Ben de anlam verememiştim. O kadar abartılacak bir ifade yoktu.

• Yeni bir günden daha herkese merhaba.Kandiliniz mübarek olsun

• @mcvk ev her zaman alınır ama öncelikle belli bir gelir seviyesine gelmek yani Kendi işinin sahibi olmak

Örneğin, cebimde biriktirdiğim 200 bin dolarım var. Gidip bu parayla ilk başlarda ev alsam, vergisi, carti, curtu, kirayla aynı kapıya geliyor nerdeyse. Bir de bu evde bir sıkıntı olduğunda ooo işiniz yaş, alacağınız 3 bin dolar (başlarda). Amerika el işi işleri yüksek fiyatlara insanlara kitlemeyi seviyor, 20-30 bin dolara oradan 'vah anam vah' sonra nerde hata yaptık dersiniz. Kendi işinizi kursanız, biliyorsunuz ay sonu az çok ne kadar gelecek zaten. Bir işinizi geliştirip belli bir seviyeye gelince, hiç zorlanmadan istediğiniz evi alırsınız.

• Günaydinlar efendim. Allah herkesin tuttugu dua laru kabul etsin inşallah 🙂

• Kandiliniz mübarek olsun gençler ve kendini genç hissedenler. 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

151

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |