DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak gelecek yolda azkaldı az😊

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yusufalak gelecek yolda azkaldı az😊

İnşallah @salih-atilla gerçekten mutlu haberlere çok ihtiyacım var. Psikolojim dağılmak üzere çünkü.

• @metu-mcan merhaba size iki sene üst üste mi çıktı şans

• @UniqueCowboy merhaba mülakat sonucunu yazarsanız seviniriz

• Merhaba arkadaşlar, dosya numarası benim gibi yüksek ve halen takvimde aktif olmayıp başka bir ülkede oturumu ya da vatandaşlığı olmadan dosya taşıyabilen var mı acaba?

• ARKADAŞLAR İŞLEMLER BİTTİ VİZEM ONAYLANDI !! Bu süreçte olan herkese başarılar dilerim. 🙂

• @UniqueCowboy hayırlı olsun

• @UniqueCowboy hayırlı olsun banka dökümünüz için ne dediler peki sorun olmadı o zaman fazla olmaması

• Teşekkür ederim, detaylı olarak mülakatın nasıl geçtiğini size anlatacağım hiç zannettiğimiz gibi değilmiş

• @UniqueCowboy tebrikler hayırlı olsun

• Mülakat bugün idi. Yetkili tam pasaportlara mühür basacaktı durdu... İDARİ İŞLEMLERE KALDIK. Bakalım neler olacak...

• @mehmetatal AP'ye kalmanızın nedeni nedir? Adli sicil kaydı vb?

• @salih-atilla Ben bu ayı böyle göstermelik birkaç mülakat ile geçeceklerinden endişe etmeye başladım. Mayıs-Haziran gibi hızlanmazlarsa vah halimize gerçekten.

• @mehmetatal

Geçmiş olsun pasaportunuz onlarda ise bence kısa zamanda vizeniz basılır. Geçmişte oyle olanlar var. Moralinizi yüksek tutun. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah.

• Evet dostlar, Bugün 13.03.2024 tarihinde mülakatım vardı. Çankaya'da kaldığım aparttan 10 dakika geç çıksaymışım gecikecektim. Konsolosluk açıldığında içeri giren ilk kişilerdendim. Giriş kısmında istenilen evrakları bankoda görev alan Türk çalışanlara teslim ettikten sonra herkese olduğu gibi bana da bir sıra numarası vererek beklememi söylediler. Zaten ilk girenlerin arasında olduğum için 2 dakika içinde bankoda sıra numaram yandı. Evraklarımı görevli hanımefendiye teslim ettikten sonra. Bizi ödeme noktasına yönlendiriyorlar. Ben zaten sabah çok telaşlı gittim ve kartla ödeme yapacağım için nakit çekmedim fakat kartımla ödeme yaparken sorun yaşadım ve nakit çekmek durumunda kaldım (Eyvah!)tamamen bir panik durumu oldu benim için. Cashier (Ödeme) görevlisi bana bir kağıt yazarak verdi ve bu kağıtla sıra beklemeden hızlı şekilde atmye gidip nakit çektim. Ve tamam bu sefer oldu dedikten sonra beklemeye devam ettim. Ve o son çağrı ! 🙂 Adım ve numaram ile beni çağırdılar. (Bu arada görüşmenin hangi dil olacağını sordular ben ingilizce de başlayabilirim ama türkçe olmasını istiyorum dedim. Çünkü bir detay sorarlarsa eksiksiz bir şekilde aktarmak için,) Konsolosluk görevlisi hanım sanırım işe yeni başlamıştı ve tercüman ile görüşmeye başlamıştıkı. Sorulan sorulara Hem ingilizce hemde Türkçe cevaplar vererek cevapladım. Arkadaşlar inanın 3 dakika falan sürdü ve daha sonra o muhteşem ses "Congratulations ! 🙂 your visa has been approved." Beni tebrik ettiler çok güler yüzlüydüler ve gerçekten işinizi zorlaştırmak için değil size yardımcı olmak için oradalar bunu hissedebiliyorsunuz.

Akabinde AIS kaydıyla pasaportumun eve teslim edileceğini söylediler. Artık herşey tamamdı ve binadan çıkarken yüzümde açan çiçekler dışarıda sıra bekleyenlerin dikkatini baya çekti sanırım herkes deli bu der gibi baktı 😃

bana ilk Greencard başvurumda çıktı hemde başvuru gününün son günü ve başvurunun kapanmasına son 1 saat kala başvuru yapmıştım şaka gibi 😃 . Çekiliş sonuçları açıklandığında inanın sevinemedim ne olduğunu bilmediğim için anlam verememiştim. Şimdi ise bir talihli olarak aranızdayım. Umudunuzu kaybetmeyin bu bir çekiliş, gitmeyecekseniz de insanların hakkını yemeyin. Bu süreçleri bir video haline getireceğim. New York'ta görüşmek üzere dostlar ! Sevgiyle kalın.

• @UniqueCowboy Ne kadar dolar gösterdiniz peki

• @asper geçen ay mülakat maili alamayan 2 talihliye mail gitmiş gönderdik diye inşallah bu ayı kapatmazlar en geç cuma belli olur

• @Ecehzr sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen

• @UniqueCowboy adınıza çok sevindim yeni hayatınızda başarılar

• @yusufalak hareket var mı 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |