Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar, hepinizin bildiği üzere CEAC, 1 Ocak itibari ile caseleri yayınladı hangi case numarasının hangi aşamada olduğunu artık site üzerinden görebiliyoruz. Fakat buradaki verileri çekerek gelecek aylarda daha kolay ve güzel bir şekilde bütün caseleri bir tabloada görebilmek adına geçmiş yıllarda olduğu gibi bu senede Captcha çözümü yapılıyor. Bunu herkes kolaylıkla kendi bilgisayarından yaparak yardımcı olabilir 2019 için 110bin küsür Caseden yaklaşık 50bini çözülmüş durumda herkes katılırsa çok daha hızlı biter. DV2020 grubu olarak yardım etmek isteyen olursa diye ilgili konu başlığının linkini buraya bırakıyorum. Nassıl yapacağınız https://yesilkartforum.com/forum/topic/1850/dv-2019-ceac-data-i̇mece-çalışması linkte mevcut. Daha iyi tahminler yapabilmek adına hadi hep birlikte Captcha 🙂

• @sadikcagan inşallah hayırlısı bakalıım

• ⭐⭐

@wartungstech DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan inşallah hayırlısı bakalıım

Hocam imzanızı görünce eğer sormamda bir mahsuru yoksa merak ettim, 2001'de seçilip de bir gidememe durumu mu oldu sizin için?

• İyi akşamlar amerikada askerlik için ingilizce şartmı bilen yeşillendirsinn ❓❓

• ⭐⭐

@ahmet-34 https://yesilkartforum.com/forum/topic/351/amerikan-kara-deniz-ve-hava-kuvvetlerine-katilmak/60 iyi akşamlar, bu başlıkta bunun bilgisi var. Kısaca söylemek gerekirse hayır sınava bile sokmuyorlar konuşabildiğin sürece sıkıntı yok eğer İngilizce seviyen yeterli değilse de ordunun 3 aylık dil kursuna yazıyorlar ücretsiz olarak.

• Merhaba Arkadaşlar;
    Beklemek çok zor. Eğer greencard çıkarsa Seattle’a yerleşmeyi düşünüyoruz.
    Şansınız bol olur umarım isteyen dileyen herkese çıkar. Birde bana tabiki.

• ⭐⭐

@smbrka umarım sizin ve gerçekten gitmek isteyen herkesin şansı bol olur, ve bu arada yerleşmek istediğiniz yerde çok güzel yeşil..

• @lordbolton teşekkürler green card kazanıp yerleşirsem amerikaya askerliğe başvuru yapabliyorum dimi ❓

• ⭐⭐

@ahmet-34 aynen vatandaş green card'lı ve daimi oturma izni olanlar başvuru yapabiliyor. Rica ederim

• @smbrka DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba Arkadaşlar;

Temennileriniz için çok teşekkürler gerçekten bekleme insanı yoruyor 6-7 yıldır bekleyenler var çelik gibi bir sabırları varmış gerçekten...

• ⭐⭐

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@smbrka DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba Arkadaşlar;

Temennileriniz için çok teşekkürler gerçekten bekleme insanı yoruyor 6-7 yıldır bekleyenler var çelik gibi bir sabırları varmış gerçekten...

1. başvurumda kazandım diyen bir üye vardı bu forumda, kullanıcı adını unuttum. Çelik gibi sinirleri varmış herhalde onunda. Ben Amerika hayaliyle Türkiye'de hayat kurmak istemiyorum sonra çıkarsa bozmak zor olacak diye. 13 sene zihninin içinde gitgellerle yaşa en sonunda kazan...

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@smbrka DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba Arkadaşlar;

1. başvurumda kazandım diyen bir üye vardı bu forumda, kullanıcı adını unuttum. Çelik gibi sinirleri varmış herhalde onunda. Ben Amerika hayaliyle Türkiye'de hayat kurmak istemiyorum sonra çıkarsa bozmak zor olacak diye. 13 sene zihninin içinde gitgellerle yaşa en sonunda kazan...

13 sene çok ciddi bir zaman valla tebrikler. Herkesten fazla hak etmiş hatta direk vatandaşlık verseler yeridir. İnanılmaz..

• ⭐⭐

@rüzgar @Chromium bu üye 13 seferde kazandı @redsat2000

• merhaba arkadaşlar 2005 yılında aracılar vasıtasıyla başvuru yapacaktım. ailemin olumsuz tavrı yüzünden vazgeçtim. 2019 dv talihlisiyim. ilginç olan redsat2000 13. denemede kazandı. bende 13 yıl sonra ilk denemede green card talihlisi oldum 🙂 hepimiz için hayırlısı olsun. saygılar.

• ⭐⭐

@emre DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba arkadaşlar 2005 yılında aracılar vasıtasıyla başvuru yapacaktım. ailemin olumsuz tavrı yüzünden vazgeçtim. 2019 dv talihlisiyim. ilginç olan redsat2000 13. denemede kazandı. bende 13 yıl sonra ilk denemede green card talihlisi oldum 🙂 hepimiz için hayırlısı olsun. saygılar.

Sevindim adınıza Amerika'da yeni hayatınızda güzel günler diliyorum darısı başımıza 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

merhaba arkadaşlar 2005 yılında aracılar vasıtasıyla başvuru yapacaktım. ailemin olumsuz tavrı yüzünden vazgeçtim. 2019 dv talihlisiyim. ilginç olan redsat2000 13. denemede kazandı. bende 13 yıl sonra ilk denemede green card talihlisi oldum 🙂 hepimiz için hayırlısı olsun. saygılar.

@emre hayırlısı olsun. Umarım istediğin gibi hayatı USA da başarırsın.
    @Rüzgar çok teşekkürler. Keşke uğraştırmadan verseler şu vatandaşlığı. Hayalim 27 Ocak'ta Miami belediye bandosu hava alanında bizi vatandaş gibi karşılaması. Güzel olurdu.

• @chromium çok teşekküm ederim:-) sizlerinde umut ettiği herşey gerçekleşir.

• @redsat2000 abi teşekkür ederim. inşallah söylediğiniz gibi olur 🙂

• @redsat2000 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@emre hayırlısı olsun. Umarım istediğin gibi hayatı USA da başarırsın.
    @Rüzgar çok teşekkürler. Keşke uğraştırmadan verseler şu vatandaşlığı. Hayalim 27 Ocak'ta Miami belediye bandosu hava alanında bizi vatandaş gibi karşılaması. Güzel olurdu.

:))) 13 sene dile kolay basın duysa haber olur. :)) Azminize hayran kaldım. Tekrar tebrikler.

• @redsat2000 Ahaha çok iyidi. 13 yıl sonunda bence hakettiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |