DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mervey danışmanınız bu konuya ne diyor peki?
    yani neler yapabilirmişsiniz bu durumda..

• @gucarslan uğur bey biz direkt türkçe olarak doldurduk bu bilgileri. Istanbul Universitesi gibi. Harfleri ingilizce karakter olarak kullandık fakat bilgileri türkçe olarak verdik. Bu durum bir sıkıntı yaratır mı acaba.?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafa_27 derdiniz mülakat almak olsun mustafa bey.
    boşa telaş ediyorsunuz..

• @gucarslan Mail atıp neden atladıklarını öğrenmemiz gerektiğini söyledi. Dün maile cevap geldi. Gelen mail sanırım otomatik gönderdikleri 4. tip maili. Eğer Ankara mülakat için yavaş olmaya devam ederse ya da herhangi bir sebepten atlamışlarsa dosya taşıma işlemi gerçekleştirebiliriz dedi.

• @gucarslan Haklısınız Uğur bey. Maalesef ben biraz panik bir insan olduğum için bu süreçte biraz fazla panik yapıyorum😊 İyi ki bu forum var. Her konuda bizlere destek oluyorsunuz, içimizi rahatlatıyorsunuz. Sorduğumuz sorulara içtenlikle cevap veriyorsunuz. Özellikle size bu destekleriniz için ve soruma verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim.🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mervey anladım.. yani mail attığınızda size neden atladıklarını cevaplayacaklarını söyledi danışmanınız.
    forum kuralları gereği danışmanlık firmaları ile çalışan talihlilere her zaman süreçlerini hizmet aldıkları danışmanlık firmaları ile devam ettirmeleri gerektiğini söylemek zorundayız.
    size de bu şekilde yapmanızı salık veriyor, sürecinizde bol şans diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@mervey boğaziçi köprüsünü satmaya çalışırsa inanmayın ama uyarmış olalım şaka bir yana eğer başka işlemler için sizden ekstra ücret talep ederlerse yerinizde olsam bu taleplerine kanmazdım.
    Danışmanınızın iş bilmez biri olduğunu çok güzel bir örnekle görmüş oldunuz aslında sizin için iyi bir şey bu bence. Kcc size böyle bir konuda açıklama yapmaz danışmanınız hangi akla hizmet kccye mail atıp sorun demiş anlamak çok güç. Kimse size şu ayda mülakat alırsınız kesinliklede diyemez kcc isterse sizin dosyanızı atlayıp geri kalan bütün talihlilere mülakat verir maalesef sizinde tek bir kelime etmeye hakkınız olmaz
    Madem danışmanınız olumsuz bir cevapta dosya taşırız dedi direk nereye dosya taşıyabileceğinizi sorun bakalım bu kadar garanti dosya taşırız diyen bir dolandırıcının pardon danışmanın bu kadar emin olduğu dosya taşınabilecek ülkeyi hep beraber öğrenmiş oluruz siz zaten ankaradan mülakat alacak olsanız bile en azından başka talihlilere yardımcı olmuş olabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkür ederim bilgilendirme için. Şu an ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum. Her gün yazılanları okuyup bekliyorum.

• @mervey benim numaramda atlandı beklemekten başka yapacak bir şey yok

• @ahmetyorulmaz Teşekkür ederim.

• @gucarslan abi kusura bakma seni rahatsız ediyorum ama bir düşüncen veya bir yorumun var mı ne yapmamı önerirsin çünkü hala tam olarak ne yapmalıyım kararsızım düşünceni merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karaloyunlar1 konsolosluk ne istiyorsa onu vermelisiniz. burada yapacağınızı masrafın çok da önemli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
    iş teklifinin de şuan değil, mülakatta bir değeri oluyr

• Merhabalar @gucarslan bey sizin uyarılarınız sayesinde 9xxxlerin en sonlarında olan dosyamı dün itibariyle Viyana'ya taşımış bulunmaktayım. Current olduğum günden beri attığım maillerin son turu gerçekten işe yaradı. Baktığımda iş, aile, oturumu olmayanlardan taşıyabilen görmediğim için çok üzülmüştüm. Bu mutlu haberi sizinle paylaşmak istedim. Bundan sonraki süreçte KCC'den mail geleceğini söyledi Viyana konsolosluğu. Schengen vizesi ve aşı randevusu için araştırmalara başladım. Çok teşekkürler gerçekten. Sanal aileme de yazmak nasip oldu bugün.

• @Sudenur-Meydan Bu arada bu mesajı görüp mail atan bir arkadaşa daha kabul geldi. Umarım herkes için en iyisi olur

• @Sudenur-Meydan Tebrikler. Sanırım oturum olmadan taşıyan ilk kişi oldunuz.

• Merhaba arkadaslar,

Askerlikten muaf oldugumuzda,bunun sebebinin belgelerini istiyorlar mi yoksa askerlik durum belgesini almamiz yeterli midir?

• Selamlar,

Ben de Viyana'ya dosyamı taşımış bulunmaktayım. Ben Pragta yaşıyorum ve yaklaşık 1 aydan fazladır Prag konsolosluğundan haber alamadığım için yakın şehirlere mailler göndermiştim. Viyana'ya sadece 1 kez yazmıştım ve reddetmişti. Az önce onlar tarafından mail aldım ve dosyamı taşıyacaklarını belirttiler. Ben de haber vermek istedim sizlere.

Ufak bir de sorum var. Dün İstanbul'a 20 Mart-30 mart tarihleri arası bilet almıştık. Bu biletleri erkene almaya gerek var mı? 20 martta İstanbul'da evraklarımızı tamamlasak yetişir mi? KCC ne kadar sürede mail atıyor? Kafam karıştı heyecandan olsa gerek 🙂

• Merhaba,
    Ben de Viyana'ya dosyamı taşımış bulunmaktayım. sanırım aynı dk larda geri dönüş olmuş mail atanlara. umarım güzel bir şekilde sonuçlanır bu süreç hepimiz için .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zynp7tepe tebrikler, gözünüz aydın.
    muhtemelen kısa bir süre sonra mülakat alırsınız.
    tavsiyem yoksa schengen vizesi için şimdiden çalışmalara başlayın.

görünen o ki viyana yine ankara'dan çok dv basmaya ant içmiş..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |