Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @enesyucel Merhaba,

Gürcan Bey'in daha önce yaptığı yorumlara istinaden cevaplamak isterim.
    En sağlıklı verilere CEAC üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Status check yanıltıcı olabilir.

Sabırlı beklemeler dilerim:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enesyucel red yeseniz ben söylerim size 🙂
    sabırla bekleyin, alacaksınız vizenizi.

• @gucarslan cok tesekkur ederim ve cok ozurdilerim darladim sizide bu surecte hakkim olmadan sadece hic bir bilgim olmadan bu pozisyon cok gergin ve yipratici geciyor gercekten cok sagolun ve ozurdilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enesyucel özürlük bir durum yok, normal stres yapmanız.
    bazı konsolosluklar çok yavaş işleme alır talepleri, gecikme bu yüzden.

• @akincetin cok tesekkur ediyorum ben ikisi arasindaki farki bilmiyorum ve nasil kontrol edebilirim acaba bir link varsa atabilirmisiniz yada bana biraz acabilirmisiniz

• @gucarslan tekrar tesekkur ediyorum

• @enesyucel merhaba,

üzerinden immigrant -> Check My Visa Application Status diyerek oradan kontrol edebilirsiniz.

• Merhaba, evrakları hazırlamaya başladım ama emin olmak için birkaç soru sormak istiyorum:
    1-Covid aşısı olduğumuza dair kartı e-nabızdan oluşturuyoruz değil mi?
    2-E-devletten gerekli evrakları alırken sadece Türkçe almak yeterli mi? Ankara'da gireceğimiz için tüm evrakların Türkçe olması yeterli diye biliyordum ama teyit etmek istedim.
    3-Geçmiş yılların deneyimlerinde bir kullanıcı e-devletten aldığınız evrakları uygulamayı indirerek barkodları okutun zorda kalan olmuş şeklinde yazmıştı. Buna gerek var mı acaba?
    4-Ds260 konfirmasyon çıktısı biz ds260 formunu doldurduktan sonra mailimize gelen sayfa diye biliyorum ama doğru mu?
    Forumdaki bilgiler ışığında gidiyorum ama aklıma takıldı. Sonradan eksik çıkmaması için tekrar teyit etmek istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

• @gucarslan merhabalar. Biraz önce Frankfurtta görüşmeye girdim ve vize memuru lise transkriptimi istedi. Diploma değil. Daha önceden okula kayıt olurken kullandığım almanca tercümeli transkripti hemen email attım. Sarı kâğıt almadım. Pasaportum hala onlarda yapmam gereken başka bir şey var mı? Sinirlerim allak bullak oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker neden allak bullak oldu ki?
    ne güzel vizeniz onaylanmış işte.. sorun yapacak ne var bunda.
    size günde 3 doz, aç / tok farketmez;

• 100$'a market alışverişi
    • amerika'da araba fiyatları
    • amerika'da yeni ev turu
      ve biraz da sakinlik yazıyorum.

vizeniz hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sevdademirci bütün soprularınız bu başlıkta defaatle cevaplandı, yine cevaplayalım.
    1- evet
    2-evet
    3- hepsi barkodlu olması lazım
    4- evet

mülakatınızda bol şans.

• @Hope-Breaker hayırlı olsun almışsın işte vizeyi 🙂

• @akincetin cok tesekkurler bende burayi kullaniyordum baska bir yer var saniyordum yinede bilgi paylasiminz icin cok tesekkur ederim zamninizi caldim kusuruma bakmayin

• @Hope-Breaker bende ayni durumdayim beklemede suan durumum ama evraklar gonderildiginde islemi anca size yolladiklari mail uzerinden visa statuse bakarak takip edin cok cevap verebilecek bilgi sahibi degilim ama suan tam olarak yasadiginiz stressi algilayabiliyorum bekleyin bence bende iki kere guncelleme oldu hala refused yaziyor ama surec boyle isliyormus sakin kalin

• @gucarslan yani evet haklısınız. Zaten daha önceki deneyimlerden okuduğum kadarıyla sıkıntı olmadığını biliyordum ama vize memuru herkesi 15 dk tutuyordu ve benden daha önceden hiç istenmeyen bir belge istedi. Bu yüzden biraz endişelendim. Şimdi bu transkripti beğenmedim deme şansı var mı acaba? Notlarım baya yüksek de bu dersleri saymıyorum falan der mi?

• @asilolcu umarım…

• @enesyucel bi bitmedi şu süreç. Size dosyanızın alındığına dair bir mail gelmiş miydi?

• @gucarslan bu arada Frankfurttan gönderdiğim evrağın iletildiğine dair mail geldi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker edebiyat dersinde tevfik fikret'in rübab-ı şikeste'sini okumadıysanız sorun olacağını zannetmiyorum.
    beğenmese onu beğenmezler bi' tek.

• @gucarslan hocam çok özür dilerim kafanızı çok şişirdim ama endişemi maruz görün. Düşündükçe aklıma yeni problemler geliyor. Mesela benim turist vizemi iptal etmedi. Etmesi gerekmiyor muydu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

56

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |