Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

köpeği olupta ödül maması olarak aldığınız mamaları artık yemeyin. Çünkü amerikali bir Türk bir işte hiçbir çinli rakibi olmadan bu işi yapıyor. Ama ham maddesi asıl bomba kısım aşağıdaki videonun 7:20 - 8:55 seyredin @semavi 2 köpek var diye bilgin olsun istedim.

iyiymis 🙂 Mantikli bir is yapmis arkadas 🙂

• @debbieLA77 amiin inşallah herkesin gönlünde ne varsa güzellikle olsun💫

• @Birgariphayat size nacizane kendimden örnek vereyim . 18 yaşıma girdiğimden itibaren her sene green carda başvuruyordum.O zamanlar için benim için en en büyük hayalimdi.Tam 8. başvurumda kazanmıştım.Konsolosluktanta vize onayı aldığım günü asla unutmuyorum.Ama sonra malesef ailevi bir takım olaylar, sorunlar yüzünden gidemedim.O kadar üzüldüm ki.Geçen sene Hamile kaldım bebeklerim vatandaşlık alsın diye Kanadaya gittim gene orda yaşanan bir takım sıkıntılar yüzünden doğum yapmadan tekrar geri Türkiyeye döndüm.Ve gene üzüntü. Ama geriye dönüp baktığımda aslında herşeyin benim hayrıma olduğunu sonradan anladım. Bence herşeyin zamanı var.Evet green card şans işi ama inanın ne oluyorsa hayatımızda olması gereken zamanda oluyor biz sadece farkında değiliz.inancıda, sabrıda, duayıda elden bırakmamaız gerekiyor.Çok uzattıysam affola.

• ⭐⭐

buen dia 🙂 ispanyolcaya başladım çok eğlenceli bir dil miami de bana iş içinde lazım olacağını düşünüyorum bir iki başlangıç kitabı ve udemy.com yardımcılığı ile harika ilerliyoruz

• ⭐⭐

@salih-atilla amin 🙏 inşallah

• ⭐⭐

@semavi çok kıskanıyorum böyle videoları ya 😞

• ⭐⭐

Selamlar arkadaşlar, nasılsınız? keyifler nasıl? 4 gündür okuyamadığım iletilerin hepsini okudum şimdi günceli yakaladım 😃

• ⭐⭐

@newbie97 orası neresi yaw?

• ⭐⭐

@sytahmt bi değişiklik var mı? 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 hiç bi değişiklik yok 😃

• @debbieLA77 Siteyi kaydedeyim lazım olur 🙂

• ⭐⭐

@sytahmt hahahaha olacak ama di mi artık bu sene 🙂

• ⭐⭐

@hasnotben kesinlikle olur 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 ben öylesine başvurdum ya hiç haberim yoktu GC diye bişey varmış 😃

• ⭐⭐

@debbieLA77 Yapracık-turkuaz mahallesi tarafı eskişehir yolu üzerinde yaşamkente 10-15 dakika felan, 1,5 yıl önce ev fiyatları ucuz diye buradan almıştım şimdi ise hiç memnun değilim kesinlikle insan kalitesi olsun imkanları olsun vasat... Ama Ankara nın çoğu ilçesinde akrabam var oralar da pek düz değil 😁 İstanbuldayken de halkalının baya yukarı taraflarında oturuyordum tek otobüsle her yere gidebiliyordum taksim avcılar başakşehir vs

• @newbie97 zaten bahsettiğiniz yer ya Yapracık/Bağlıca ya da İncek olurdu 🙂

• ⭐⭐

@EasternStar Aslında şentepe tarafları da baya yokuş zamanında teleferiği çok kullandım. Bu arada bağlıca tarafları çağ atlamış öyle bir yerleşim yeri yapıyorlar ki daireler felan aşırı büyük, fiyatları sanırım 4-5 milyon arasıydı, şimdi yaşamkente metro gelecek dedikodusu çıktı belki daha da artmıştır

• @newbie97 Bağlıcaya 50 metro gelse de orayı sevemem 🙂 Yaşamkente metro projesi çiziliyor şimdi, inşası da kolay olur; çünkü zaten durak yerleri bile hazır. 5 yıl orada, 27 yıl da Dikmen'de yaşadım. Dikmen'den sonra yokuş kavramım biraz değişti 🙂

• ⭐⭐

@EasternStar Hocam açıkcası Ankara da yaşayacak pek yer yok. Batıkent tarafı güzel ama 80 lerde teknolojiden bir haber kovada betonu döküp karıştırarak yapılan binalar onlar cidden çok eski. Demetevler felan suriyeli doldu ve eski. Kızılay tarafı da çok eski. Eryaman güzel ama oradaki konutlar da eskidi malesef. Denk gelirse şehir içinden 0 daire alıp yaşamak lazım onun dışında yaşanmaz yada ben yaşayamam. Yaşamkentteki binalar da çoook eski malesef ama sanırım türkkonut tarafı yeni. Anca yeni yapılan rezidanslar güzel ama onlara da tonla aidat isteniyor

• @newbie97 Yaşamkentteki en eski yapı 2003'te yapıldı. Şu an iç kısımlarında hala inşaat devam ediyor. Türkkonut'ta bahçeli bir villada yaşamayacaksanız gidilmez. Ankara, bilmeyen ve orada yakın arkadaşları olmayan için çok zor bir kenttir, haklısınız. Ben merkezinde büyüyüp her semtine nail olabildiğim için bana göre çok kolaydı. Merkezde yaşanacak yerler çok dar, çok sıkışık, o yüzden yeni bina olsa bile tavsiye etmem. Bir de şimdi parkların yerine bina yapma modası başladı ki sormayın gitsin. Ben, dikmende vadinin dibindeydim, otopark, çocuk parkı sorunumun olmadığını sanıyordum; ama nasıl bir badire atlattığımı Yaşamkent'e taşınınca anladım. Şimdi oranın da yetersiz kaldığını Florida'ya yerleşince anladım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

57

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |