DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @spenb E-devlet'ten askerlik durum belgesi alacaksınız.

• @kadargo belgenin yoklama kaçağı vs demesi önemli mi? Tecil olması şart mı acaba?

• @spenb Bilgim yok malesef.

• @spenb Yil sonu bitmeden e devletten askerlik belgenizi aliniz , bir sorun olacagini dusunmuyorum , tercume istiyorlarsa da tercume ettiriniz (bununla ilgili bilgiyi K1 ile ilgili toplanmasi gereken evraklarin bulundugu pdf dosyasinda var ya da k1 vize talimatlari yazin google a elciligin sitesinde var oradan bakabilirsiniz), noter onayina gerek yok tercumeden sonra.

• @ob16222 şuan çıkarsam problem olmaz mı sizce? Çünkü belge askerlikle ilişiğimin 12.31.2023 tarihine kadar olmadığını söylüyor.

• @spenb sorun olmaz ben asker kaçağıydım vizeyi aldım sadece askerlik durum belgesini götür yeter tercümeye ve notere gerek yok

• Arkadaşlar herkese merhabalar. I-134 formu için bir sorum olacaktı. Nişanlımın yıllık geliri 50.000 usd civarında ama banka hesabında 10.000 usd var. Bu veriler k1 vizesi için yeterli mi?

• @uğur63 gerçekten mi? Kaçak olduğum bile söylense belgede sorun olmaz mı?

• @uğur63 istenilen belgeler sayfasında yeminli tercümanla isteniyor askerlik durum belgesi. Gerçekten yoksa böyle bir zorunluluk büyük bir yükten kurtulacağım

• Bu ileti silindi!

• Case tracker uygulamasında yeni bi güncelleme aldım Case was approved. sanırım noa 2 onaylandı.

• Bu ileti silindi!

• @Emir-1 hayırlı olsun onaylanmış , 2 aya dosyanız Türkiye Ye gelir

• @tncymz tek yaşıyorsa bakmakla yükümlü kimsesi yoksa nişanlınızın yeterli. Minimum yıllık kazanç 28-30bin civarı bişeydi. 50 bin yeterli.

• @spenb hocam sizin tarafınızdan tercümeli istiyorlarsa burada bizim ne dediğimizin bir önemi yok , sizden nasıl isteniyorsa o evrak o şekilde temin edin. Arkadaşda sorun olmaması ya da istenmemesi herkese aynı olacak anlamına gelmiyor. Tarafınızdan tercümeli isteniyorsa o şekilde yapın yoksa normal çıktı alın ekleyin.

• @ob16222 hocam bu sayfada en deneyimli kişi sizsiniz. Biz avukatla çalışmadığımız için ikimizde zorlanıyoruz çünkü çok bilgi sahibi değiliz. Nişanlımla birlikte bir kardeşide yaşıyor. Yıllık geliri 50.000 dolar. Nişanlımın yıllık gelirinin vizemi karşılayacağını biliyorum. Ama güncel bankada 10.000 dolar civarı var bu bankadaki güncel bakiye yeterli mi sizce. Yoksa nişanlım arabasını satıp onu eklesin mi? Çok teşekkür ederim size de eşinizle mutluluklar.

• @tncymz banka da bir para bulunmasına gerek yok hocam , yıllık geliri 3 kişi için yeterli sorun olmaz merak etmeyin. Linki aşağıya bırakıyorum resmi rakamlara bakıp fikir sahibi olursunuz. Merak etmenizi gerektirecek bişey yok. Kazancı yeterli

• @ob16222 çok teşekkür ederim

• NOA1 onay : 08/11/2022 ✅
    NOA2 onay : 01/11/2023 ✅
    NVC CASE NUMBER: ?
    Merhabalar noa2 onayı sonrası 56 gun gectı ve NVC,den case number halen gelmedi. 6 kez puplıc ınqurıy yaptık NVC den son gelen maıl su sekılde;
    The correspondence submitted is currently under review. An appropriate action will be taken once this review is completed.
    bunun ne analama geldıgını bılen var mı? şimdiden teşekürler.

• @ozy75 Noel tatili yılbaşı vs Ocak ayına kadar bir cevap gelmez Diye düşünüyorum , size gelen cevapta talebinizi inceliyoruz , 6 defa veya 66 defa aynı şeyi göndermeniz hızlı cevap alacağınız manasına gelmiyor onlar için 1 tane yeterli. Ona gelen cevaptan sonra tekrar gönderirsiniz ama peş peşe göndermeyin boş yere beklersiniz

Benzer Başlıklar

• 57
  • 3
  • 116
  • 1480
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |