Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @TUNCAHM sorunuzun cevabini bilmiyorum ama musteri hizmetlerini ararsaniz en dogru cevabi alirsiniz. Yurt disina tasindiginizi soylerseniz belki ceza odemekten kurtulursunuz dusuk bir ihtimal bence.

• Guncellenecek

• Merhaba, başlıkta önceden yazılanları okuyarak iki seçeneğe indim ancak mint ve us mobile hatları arasında kaldım. New York'ta kullanım için güncel çekim anlamında hangisini önerebilirsiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@monqnero, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

Merhaba, başlıkta önceden yazılanları okuyarak iki seçeneğe indim ancak mint ve us mobile hatları arasında kaldım. New York'ta kullanım için güncel çekim anlamında hangisini önerebilirsiniz?

Mint sadece T-mobile ile çalışıyor. US Mobile ise T-mobile veya Verizon seçeneği sunuyor. Bence US Mobile daha mantıklı. Duruma göre şebeke değişikliği yapabilirsiniz.

• @knnrn Yanıtınız için çok teşekkür ederim, ben de öyle düşünmüştüm, bir de sizden duymak daha çok içime sindi.

• @TUNCAHM

Gidip Sordum Spectruma , kendi kendime yanıt veriyorum 🙂

İptal ücreti falan almıyorlar fakat hattın 60 gün açık kalması gerekiyormuş sözleşme gereği.

• US mobile 🙂

• Abd de yasayan bir tanidiginiz varsa verizon daki kampanyadan faydalanabilirsiniz. Tanidiginizin aile paketine dahil olup faturali hat kullanirsaniz iphone 14 pro max ucretsiz veriliyor telefon locked tabi.

• California bay area'da mint mobile kullanan oldu mu? Memnun musunuz?

• Herkese merhaba. 1 ay sonra amerikaya girişimi yapacağım kısmetse.

Telefonum samsung a73 5g modeli muhtemeşen çalışır diye düşünüyorum.

İlk girişte pre-paid mi almak mantıklı yoksa post-paid almak mı mantıklı.

Pre-paid Tarifelerini bulamadım sayfalarında ya da yanlış yerlere baktım.

Şu an en mantıklı görünen US mobile görünüyor. Tarifelerin ekran görüntüsü ya da linki olan varsa yazabilir mi acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@korkmazunal 50 adet eyalet hangisine gideceksin her eyalette her şirket düzgün çalışmıyor eyaleti yazarsan sana tarifeleri yazarız

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

@korkmazunal 50 adet eyalet hangisine gideceksin her eyalette her şirket düzgün çalışmıyor eyaleti yazarsan sana tarifeleri yazarız

Şu an Washington

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@korkmazunal, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

Herkese merhaba. 1 ay sonra amerikaya girişimi yapacağım kısmetse.

Telefonum samsung a73 5g modeli muhtemeşen çalışır diye düşünüyorum.

İlk girişte pre-paid mi almak mantıklı yoksa post-paid almak mı mantıklı.

Pre-paid Tarifelerini bulamadım sayfalarında ya da yanlış yerlere baktım.

Şu an en mantıklı görünen US mobile görünüyor. Tarifelerin ekran görüntüsü ya da linki olan varsa yazabilir mi acaba

Başlangıçta bence de US Mobile en mantıklısı. Yaşadığınız yere göre Verizon veya T-mobile altyapısını seçme veya duruma göre değiştirme imkanı var.

https://www.usmobile.com/

• Arkadaşlar merhabalar,
    Bu pazar (14ocak) günü ilk girişimi yapacağım dallas texas üzerinden ve 2 gün orada kalıp ny geçeceğim ny da da 2 gün kalıp 19 ocakta döneceğim. Bu iki eyalette iş görüşmem var da olumlu sonuçlanmasına göre yaza doğru başlayacağım sıkıntı çıkmazsa. Buraya yazma sebebim şu iphone 6 kullanıyorum, ilk giriş olduğu için herhangi bir banka hesabım falan yok kredi kartının vs gelmesini de bekleyebilecek kadar vaktim yok maalesef.
    iphone almayı düşünüyordum (şuan iphone 6 kullanıyorum, e sim yok ama eşimde iphone 11 var ve e sim kullanabilir) siz olsanız bu 5 gün ve gelecek için ne önerirdiniz? Seçeneklerim şunlar gibi;
    Locked telefon ve hat al paran cebinde kalsın ya da
    iphone al prepaid sim al mı dersiniz
    Her türlü yeni telefona ihtiyacım var tr ye dönünce uygulamaları vs yeni telefona geçirip abd de de kullanabilmek istiyorum gerektiğinde yorumlara açığım. Dallasta arkadaşımın adresinde kalacağım internetten ona ön siparş verip sim yollatabilirim

• @anlcn havaalanında prepaid sim bulmak zor.
    gitmeden 1-2 gün önce amazondan adrese yeni iphone siparişi verip, e sim yapiyoruz, sorunlar çözülüyor.

• @charon teşekürler hocam

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

@korkmazunal telefon yada telefonsuz mu istiyorsun buradan seçersin

https://www.t-mobile.com/cell-phone-plans

Teşekkür ediyorum. Biraz geç gördüm kusura bakmayın.

• Merhabalar,

Abd'ye geldiğimizde Tr hattımızı kaybetmemek için kontörlüye geçmek tavsiye ediliyor. Yükleme yapmadan uzun süre hat açık kalabiliyor ve mesajları, aramaları alabiliyorsunuz bir süre.

Bunun tam tersi olursa ne yapılmalı? Yani uzun süreli Tr'ye gidişlerde Abd hattımızı kaybetmemek adına ne yapabiliriz? Prepaid planları düşündüm ama sadece iki ay yükleme yapmadan durabiliyorsunuz sanırım. Aksi halde numarayı bile kaybetme riski var

• Merhabalar,
    Türkiyedeyken AT&T e-sim hat alabilme şansımız varmı, 3 hafta sonra gidiyorum, hattı buradayken almak istiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |