Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @the-black-eagle evet mail asıl talihliye geliyor.

• sayın @cisilhayat ,gözünüz aydın, bilgilerinizi tabloya eklemenizi rica ederim,bilgi akışı açısından tüm arkadaşlar hangi noktada olduğumuzu görebilsin, teşekkürler şimdiden http://bit.ly/2L0H2pM

• Merhabalar, biz de 15 binlerdeyiz hala mail yok neye göre mail atılıyor anlamış değilim (sırayla gidiodunen son aralıgın ilk 5 gününde 14 binlere geldi , bi baktım 16 binlere gelmiş 16 aralıkta )😏 bizim de bu durumda KCC’ye istenilen evrakları mail gelmeden göndermeniz gerekir mi? @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells bu mail asıl talihliyemi geliyor. Diyelimki maili görmedik. Spama falan düştü farketmedik. Bir süresi varmıdır. Yani evrakların gönderilmesi için bir süre mevcutmu. Varsa bu süreyi aşarsak ne olur.

Bir suresi yok. Gec kalmaniz sorun yaratmaz.

Hayir, aslinda talihliye gelmiyor, cekilis sirasinda basvuruda verilen email adresine geliyor. Eger talihli kendi email adresini vermisse kendisine gelir. Eger artik erisimin olmadigi bir email adresi verilmisse ya da araci kurum kendi email adresini vermisse, dogal olarak emaili alamazsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar, biz de 15 binlerdeyiz hala mail yok neye göre mail atılıyor anlamış değilim (sırayla gidiodunen son aralıgın ilk 5 gününde 14 binlere geldi , bi baktım 16 binlere gelmiş 16 aralıkta )😏 bizim de bu durumda KCC’ye istenilen evrakları mail gelmeden göndermeniz gerekir mi? @crazycells

Hayir, email gonderilmesini beklemelisiniz.

• @yekta Bizim rüzgar Doğudan esince mecbur pupa yelken Batı... SF 🙂
    Hepimizin yolu açık olsun 🙂

• @crazycells teşekkürler. Yok kendimizin ve aktif bir mail adresi. Aracı kurum falan kullanmadık. Ne başvuruda ne de ds260 formunda. Yalnız arkadaş 18binlerde case number ile mail aldım deyince şaşırdım. Bizim numaramız 18binlerin başlarında ve form submit tarihimiz 03.06.2018.

• Hayirli olsun dileklerini ileten ve goruslerini paylasan herkese cok tesekkur ediyorum. Yeni basliklar acarak yer isgal etmemek ve degisik konular hakkinda sorabilmek icin bu basliga yazmak istedim yine.

#ABD'ye ilk giriste ucus rezervasyon ve biletim tek yon mu yoksa donus ucusu icermeli mi ?

#Gidis tarihim Mart olucak ama tam tarihi belirlemedim. Greencard ve SSN oradaki adresime kac gunde yada kac ayda gelir ?

• @panda33 biletin gidiş olması yeterli diye düşünüyorum. Adı üstünde göç ediyosun 🙂 Anladığım kadarıyla herhangi bir nedenle tekrar buraya gelmesi gerekenler gidiş dönüşün tek yön gidiş ve tek yön geliş almaları durumda daha pahalı olması nedeniyle tarihlerini ayarlayarak gidiş dönüş alıyorlar. Eğer herhangi bir işini halletmek için tekrar gelmeyi düşünmüyorsan tek yön daha ucuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells teşekkürler. Yok kendimizin ve aktif bir mail adresi. Aracı kurum falan kullanmadık. Ne başvuruda ne de ds260 formunda. Yalnız arkadaş 18binlerde case number ile mail aldım deyince şaşırdım. Bizim numaramız 18binlerin başlarında ve form submit tarihimiz 03.06.2018.

Telaslanacak bir durum yok, yakinda size gelir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@panda33 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Hayirli olsun dileklerini ileten ve goruslerini paylasan herkese cok tesekkur ediyorum. Yeni basliklar acarak yer isgal etmemek ve degisik konular hakkinda sorabilmek icin bu basliga yazmak istedim yine.

#ABD'ye ilk giriste ucus rezervasyon ve biletim tek yon mu yoksa donus ucusu icermeli mi ?

#Gidis tarihim Mart olucak ama tam tarihi belirlemedim. Greencard ve SSN oradaki adresime kac gunde yada kac ayda gelir ?

1. Farketmez, ikisi de olabilir.
    2. Resmi olarak bekleme sureleri, Green Card icin 120 gun, SSN icin 21 gun.

• @yekta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@semavi hahah duan icin tesekkur abi teksasa batan duzeni bozanlar gidiyor zaten son care gozuyle 😛

Yekta konuşturma beni...

Houston'a gelen bizim arkadaşlardan şartları kötü olan yok. Hepsi tam zamanlı iş sahibi... Maaşlari iyi vs vs... herkes birbirine yardımcı oldu....

Bu akşam birola spor arabasını teslim ediyorum ... Yaz için Ev bakacak...

Gökhan'a suburban falan bakıyoruz ikinci araba olarak... Oda yaza ev alacak ...

Geçen başka arkadaşlar geldi ... Arabasını aldı gitti... Eşiyle kendisine iş bulduk... Adam Amerikan rüyası yaşıyor...

Sahi kim o işleri bozulup mecburen Houston'a gelen ? Ben tanımıyorum. Merak ettim bak şimdi 🙂

• @semavi bey kimin ne dediğinin hiç bir önemi yok çok dikkate almayın lütfen siz yardım isteyenler yardım edin ellerinden tutun ki allah ta size yardım etsin, elinizden tutsun. geri kalanı boş verin gitsin.

• @cisilhayat bizimde 18xxx lerde ama bize de gelmedi da 260 haziranda doldurduk bizde

• @mardin47-47 mailin neye göre geldiğini bende anlayamadım maalesef

• banada mail geldi ds260 10.ayda gondermistim.19xxx

• Cok ilginc gercekten neye istinaden mail attiklari Kcc’den evraklarinizi digital yollamanizla ilgili mail geldi degil mi? @nahya123

• evet yarim saat once geldi

• Super :)) darisu basimiza biz de telas yapiyoruz bize niye gelmedi bi terslik mi var acaba die😏 @nahya123

• telasa gerek yok bence.neye gore gonderiyorlar bilmiyorum ama icimdeki ses bu yil herkesin numarasi aktif olcak diyor.oylede olur ins

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |