DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Berkan-Duru İşlem online oluyor mu emin değilim. Mail atın sorun isterseniz, yardımcı olacak şekilde dönüş alabiliyorsunuz oradaki yetkililerden. En azından Los Angeles için biz maille sorduğumuz sorulara yanıt alabilmiştik. Telefonla ararsanız genelde ilgili konsolosluk değil de ortak bir yerdeki kişilere bağlanıyorsunuz, onlar işlem yapmak istediğiniz konsolosluğun tüm süreçlerine hakim olmayabiliyor. O yüzden mail atmak daha mantıklı olabilir.

• @cufer İkimizin zamanı aynı anda gidiyor, ben de 1 saat önce mail aldım 🙂

• @yenibasladim Hayırlısı olsun ikimize de.
    Randevu saati 07:45.
    Sizin saatiniz kaç?

• @cufer Randevu saatimiz bile aynı hahah

• Merhaba 4 arkadaşımız bugun mail aldi mulakat icin tebrik ederim darisi bize inşallah 🥰acaba almayan varmi aranizda

• @Nailaysegul Siz neden alamadiniz henüz ?

• Tebrikler biran önce sevdiklerinize kavuşmanız dileğiyle . @cufer

• @yenibasladim esim amerikada onun mail adredine gelicek mulakat tarihi saat farkindan dolayi onu bekliyorum heyecanla belki banada gelmiştir

• @Can-Uğur-0 Teşekkürler Can Bey.

• Şükürler olsun. Bizede mail geldi arkadaşlar 2 ocak 8.30 da 🥰🥰🥰

• @Nailaysegul Çok sevindim sizin adınızaa tebrikleeer!! 🥰

• @Nailaysegul Öyleyse, size de tebrikler 👏

• @Nailaysegul Tebrikleer, harika oldu bu.

• @yenibasladim cok teşekkürler hepinize 🥰

• @Taner-Akbulut süreci imzanıza taşırmışsınız

• Arkadaşlar NVC mailini bugün aldık çok şükür, ücreti ödedik belgekeri yükleyeceğimde pasaportumda hala kızlık soyadım kayıtlı evlendikten sonra yenilemedim sizce bir sorun olur mu? Pasaportunu yeniletmeden gönderen oldumu aranızda?

• @Busra-Akdag pasaportumu yenilettiğim halde yanlışlıkla eski pasaportumu yüklemişim bende mülakat mailim geldi ancak eski soyadımla geldi ve sistemde soyadım değişti henüz mülakata girmedim,hem eski hem yeni pasaportu yanımda götürücem.yani süreç ilerliyor mülakatta sorun olur mu görücez 14 aralıkta 🙂

• Selam arkadaşlar. Benim de mülakat tarihim 58 gün sonra nihayet geldi 🙂. 02/01.2024 8:15.
    Sağlık randevusunu da 15/12/2023 tarihine alabildim.

sitesine kayıt oldum ancak PTT için kayıt yapmak istediğimde aşağıdaki şekilde hata alıyorum. Bu kısımda sorun yaşayan veya direkt geçebilen var mıdır?

Verilen Göçmen Vize durumu numarası randevu almaya hazır değildir.

• @feyza86 cevabınız için çok teşekkür ederim umarım kolaylıkla atlatırsınız sürecinizi

• @Busra-Akdag sürecimiz sizinle aynı statünün değişim maili 4. Ayda mı geldi size yoksa statü değişimi için yolladığınız mektubun tarihi mi 4. Ay kendi süremiz hesaplama babında soruyorum en son hangi service centerdeydi case onayını veren center.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |