Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@newbie97 valla ben aşırı stresten ve ülkenin kendi iç karmaşasından aşırı etkilendiğim için ve bunun beni ciddi ciddi rahatsız etmeye başlaması nedeniyle antidepresana başladım 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 değişik pide mi? yok anam burada insanlar normal bir pide alırken bile artık kısıntıya gidiyor... 2 pide alırken 1 pideye yakında da yarım pide yok mu diye soran bile olur kaldıki dilimle satıyor musunuz diyenler var... ok yurtdışında bu dilim ve yarım olayı var ama oradaki yokluktan değil bolluktan 🙂 buradaki tamamen yokluktan...

• Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Bu sene ilk defa greencard başvurusu yaptım. İnşallah hepimize çıkar. Bilmediğim bir konu var. Kazandınız yazısı çıktıktan sonra diğer başvurularda pasaportun hemen olması gerekiyor mu?

• @debbieLA77

böyle yapan oluyormu size de 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mervealt diğer başvuru derken neyi anlatmayı çalıştın anlamadık.

• @mervealt Merhaba ds260 formunu soruyorsunuz sanırım, en geç mülakatta elinizde pasaport olmalı.

• @Harpy-Eagle since 1999

• ⭐⭐⭐

Bu sene 2 istisna hariç başka hiç bir konuyu okumadım. Sadece Sohbet odası.

orlandagücü, melek, ahsen, komutan, ailesinden zor ayrılan Orhandı sanırım ve ismini hatırlayamadığım bir kaç kişi daha var galiba. Onlardan haber var mı be?

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE melek abla düzenini kurdu cok güzel bi hayat yaşıyor orda 🙂 statü değişikliğide yaptılar İnstagram hesaplarını takip edebilirsin @ikicocukluamerika

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE melek abla düzenini kurdu cok güzel bi hayat yaşıyor orda 🙂 statü değişikliğide yaptılar İnstagram hesaplarını takip edebilirsin @ikicocukluamerika

İyi hadi, çok sevindim onun adına. Umarım diğerleri de iyidir. Bilgi için de teşekkür ederim 😊

• @CEKU 99'dan beri her sene mi?🤯

• arkadaşlar merhabalar banker bilo izlendi mi?
    Screenshot 2023-11-14 013819.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

günaydın her zaman söylüyoruz buradan giderken ne iş olsa yaparım kafasında değil de el işi bir mesleğin olsun işte size canlı kanlı bir örnek

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Ben instagram'ı açtığı günden beri takip ediyorum ama statü değişikliği ile ilgili bir gönderi veya videosunu görmedim hiç.
    Nasıl yaptığıyla ilgili bir gönderisi vs. varsa paylaşabilirseniz bir bakmak isterim ben de 🙂

• @CEKU Kader arkadaşım. 🙂 hug

• @ayvalik10 Zorla yeni bir meslek sahibi yapacak bu Amerika beni.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Ben şahsen kendi mesleğimi yapmak istemiyorum onun yerine daha özgür olabileceğim meslekleri tercih ederim ama bunun için de güzel bir plan lazım tabi

Şayet çıkarsa ilk sene doordash - amazon kargo dağıtım mantıklı gibi.
    İkinci sene uber. 2-3 sene bu şekilde takılıp kredi kartını iyi skorda tuttuktan sonra krediyle ev.
    Evi aldıktan sonra kiraya verip kendi parasını kendi çıkartabilir, yada ben başkalarıyla yaşarım diyorsanız evin diğer odalarını kiraya vererekte evin kredisinin kendisini çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

İşte tüm iş bundan sonra başlıyor.... Daha çok ev 😃 Daha çok yatırım... Şahsen çalışmaktansa pasif gelirle mütevazi bir yaşam sürmeyi tercih ederim evimin bahçesi olsun yeter...

Bu plan sadece bir örnek, geliştirmeye açık.

• @newbie97 Aynen öyle güzel bı pasif gelir olsa mükemmel

• @Onurfidan Ben 3 oğlumu da işe koyucam ve elde ettiğim gelirle yaşamayı düşünüyorum. Al sana pasif gelir 😁

• ⭐⭐

@Onurfidan hocam pasif gelir için o kadar çok yol var ki çıkınca düşünmek daha mantıklı olur. En basitinden yol kenarlarına avm kapılarına kurulan su-abur cubur otomatları bile ayda yüzlerce dolar kazanç sağlıyor

Bende biraz tembel bir insanım ama yapacak bir şey yok, hep kolay yollara aklım basıyor 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |