Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arifçe ayarladım gönderdim sana

• sağol abi çok teşekkür ederim:)

• ⭐⭐⭐

Gece 21.10.2023 23.00te başvuru yapıldı ✅

Herkese bol şans dilerim zorla başvurdum desem yeridir 🙂 umarım isteyen herkese nasip olur 🙏

• @waterman ben son haftaya bıraktım yarın fotoğrafçıya gideceğim fotoğrafları hazırlayacağım

• ⭐⭐

Hala başvurmadım.

Heves kalmamış gerçekten.

Geçen sene bırak kendimi isteyen arkadaşlarıma bile başvurmuştum. Hiçbirimize çıkmadı. Şimdi bırak arkadaşlarıma başvurmayı kendime başvurmaya üşeniyorum.

• ⭐⭐

@waterman hayırlı olsun kardeşim 🙂

• Bu sene ilk kez Amerika’dan başvuru yapacaz, kasımda arkadaşlarımız gelecek yanımıza onlarla beraber yapıp totem yapacaz. Bu sene o sene mi 😅🙏🏻

• Bu yıl çok katılımın olmadığını düşünüyorum acaba yanılıyor muyum 😃 .

• ⭐⭐

@Hopes1 Yarı yarıya azalma var gibi en az 3 kişiden 1 i yok ortalıkta forumda da in cin top oynuyor böyle giderse forumca mangal hayallerimiz gerçek olacak 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 Bence sadece forum aktif değil bu sene. Yoksa katılım geçen seneden daha fazla diye düşünüyorum. Sadece çevremde bile geçen sene 3 kişi başvuru yapmıştık bu sene 7 kişi başvuru yaptık. Nereye girsem zaten greencard çekilişinin reklamı var. Malum kazanıp gidenlerde youtube'dan her dakika hatırlatma yapıp duruyor 😃 Bu sene katılım 300 bini geçer diye düşünüyorum Türkiye'den. Tabii işin ucunda kaç kişinin katıldığı değil de nasibimiz varsa olur 🙂

• biz de eşimle dün akşam başvurumuzu gerçekleştirdik. kısacık hayatınızda hayallerinin peşinden gidenlere selam olsun. herkesin gönlüne göre olsun.

• Herkese iyi geceler, Bir sorum olacaktı doğru başlığı bulamadım. Benim 1 aylık çocuğum var ve başvuru ekranında çocuğun fotoğrafını istiyor ama küçük olduğu için çektirmedim açıkcası. Nasıl yapabilirim?

• Bugün itibariyle basvuru tamam hakkımızda hayırlısı artık.

• @ugurtatar muhtemelen biraz zor olacak ama beyaz bir çarşafın üzerine sırt üstü yatırıp çekebildiğiniz kadar fotoğraf çekin. Sonra o fotoğraflardan birini düzenleyip uygun formata getirebilirsiniz.

• Evliyim ama eş bilgileri istiyor, bu bilgiler olmadan nasıl başvurabilirim? Bilgileri girmek sorun değil de, fotoğraf istiyor. Eşimin rızası yok. Ben kendi başıma başvuramaz mıyım?

• @katafalk2 eşinizin fotoğrafı ve bilgileri olmadan başvuramazsınız. Eşiniz gelmek istemiyorsa gelmeyebilir elbette ama siz bilgileri tam ve doğru girin lütfen. Aksi halde kazansanız dahi mülakatta elenirsiniz

• ⭐⭐⭐

@katafalk2 eşinizin bir adet vesikalık vs herhangi bir resmi varsa elinizde onu kullanarak başvurabilirsiniz

• Bu ileti silindi!

• GC vizesini alıp "sizin fakir sohbetlerinizi çekemeyeceğim" diyerek tüm whatsapp gruplarından çıkmayı bana da nasip et Allahım..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@katafalk2 eşin ehliyet ya da kimlik yeniledi mi acaba eğer yenilemedi ise hemen resim çektir daha sonra yeniletmen gerekiyor dersin zamlar büyük olacak çünkü gibisinden ikna edebilirsin. yada senin resmini telefonuma duvar kağıdı yapıcam dersin tam karşıdan bir resmini çekersin. Arka kısmı beyaz olmasın sorun değil biz hallederiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |