DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ufo349 bu resim biometrik ondan olmaz hemen bu resmin oynanmamış ham halini fotoğrafçıdan istiyorsun sonra boyutlarını 610 x 610 yapıyorsun daha sonra tsgphototool yüklüyorsun 30 saniye de resmin hazır oluyor

• @avar abi sen kaç senedir deniyon hiç sana cıkmamıs umarım bu sene cıkar sana

• @ayvalik10 anladım hocam teşekkür ederim

• @deeperX en doğrusunu yapıyorsun çıkarsa bakarsın ne olduğuna, şimdiden çeşitli düşüncelere girmeye gerek yok, bol şans.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt dönmüşsün sahalara 😂

• ⭐⭐

Sonuçları beklerken şuraya güzel bir video bırakayım dün izledim baya sardı

• ⭐⭐

@waterman adam 1 var 5 yok 😁 @sytahmt

• @sytahmt Benim fotoğrafçı da sordu hala gidemedin mi diye 🤣🤣 dedim bu sene yakışıklı bı resim al da işi çözelim

• Bugün bende yaptım başvurumu

Hepimize hayırlı olsun bakalım

• herkese bol şans dilerim.

1. Başvurumu yapmış bulunmaktayım 😃
      Çıkması kariyerim için çok önemli, ama olurda çıkmazsa sorun yok 🙂 her sene zaten aynı sonucu alıyorum.
      Çıkmazsa zaten yüzbinlerce göçmen meksika üzerinde gitti, orayı da bozdular der kendimi avuturum 😃

Herkese bol şans dilerim 🙂

• ⭐⭐⭐

@avar bir çoğu başka yöntemlere ağırlık vermeye başladı bence lottery noktasını olması gerektiği gibi başvur unut haline çevirdiler diye düşünüyorum

• Bugun basvurdum.fotografciya gitmedim.duvarin onune gectim.resmi sitenin foto toolundan fotografi cektim.direk crop yaptim .yani sistemin fotografi eleyecegini sanmiyorum cunku direk kendi sisteminden foto cektim.formu doldururkende ingilizce karakter kullanmadim.umarim kazanirim

• ⭐⭐

Dosya taşımak için kesin olarak DS260'i doldurmamsi olmak gerekiyor. Simdi heyecandan ilk gece DS260 dolduranlardan olmaktan korkuyorum 😛

• @celica merhaba kesin böyle mi daha önce duymamıştım 😄

• Geçen yıl ilk başvurumda hemen her gün siteye girerken bu yıl 10 günde bir girmem ne kadar çabuk pes ettiğimi gösteriyor olmalı.5,6 veya daha üstü başvuru sayısına sahip insanlar nasıl hâlâ umutlu oluyor anlamıyorum.

• @Birgariphayat Bir umuttur yaşamak diyerek her sene yılmadan devam, bu arada benim de ikinci başvurum ancak yine de siteye giriyorum. Sohbet muhabbet derken güzel zaman geçiyor

• Geçen sene çok önem vererek yaptığımız başvuruyu bu sene aman neyse başvuralım bari diye yaptık. Hiç umudum da yok açıkçası. Hayırlısı olsun herkes için... çevremde de kimse başvurmadı haberleri bile yok 😏

• ⭐⭐

@newbie97 aaa ben bunu izledim tesadüf karşıma çıktı süper 🙂

• @ayvalik10 abi sana bir mail attım ,pcm bozuk olduğu için resmi ayarlayamadım .bana yardımcı olabilir misin?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |