Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sozer New york ,california. Hangi eyaletten başvurulduğunun çok bir önemş yok. çünkü zaten yüzyüze görüşme yok. Online başvuruyorsunuz. Niyet mektubunuzu iyi oluşturun ve döneceğiniİ ispatlayacak maddeler eklemek şansınızı arttırır.

• @r-ruby webform dan durumu anlatan bir mail atabilirsiniz.Ailece başvurduğunuzu gidip gelmek zaman ve maddi anlamda kayıp oluşturacağını yazip gönderin dönüş yapma ihtimalleri var

• @r-ruby bir arkadasimin başına geldi. webform'a 2 hafta cevap alamadı. VFS bizlik birey yok dedi. telefonla Ankara'daki elçiliğe ulaşamayınca Istanbul'daki konsolosluğa gitti. Göçmen vizelerine bakmıyoruz cevabini aldıktan sonra Istanbul'dan Ankara'ya, elçiliğe gidip sorunu yuzyuze ancak çözebildi. Bunların hepsi Temmuz ayi icinde oldu.

• @gembruce VFS'yi aradım aynı şekilde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ankara elçiliğine mail attım 3 gün önce fakat geri dönüş olmadı. Webformdan durumu anlatan bir mesaj yazdım az önce. Arkadaşınızın yaşadığı büyük talihsizlik gerçekten umarım ben de aynı talihsizliği yaşamam ve online bir şekilde bu problemi çözebilirim. Cevabınız için teşekkürler.

• Öncelikle başta @crazycells Ali Hocama, @serkanist’e ve herkese selamlar. Tekrar burada bulunmak sevindirici.
    9 Ekim tarihi itibarıyla ABD vizesi mevcut olduğu için Canada Can+ olarak Kanada vizesi başvurusu yapıldı. 2019 yılında benden kaynaklı aldığım vize reddi var ve Parmak izinden muafım. Tahminim vize başvurum direk olarak IRCC’ye gitmiş olmalı. Beklemeye başladık bakalım nezaman onay/red gelecek 😀

Son olarak bugün yine mail geldi “ We updated your application status (V343xxxxxxxx)” Başvurudan 1 gün sonra mevcut şartlara göre Update maili gelmesi normal mi? Bakıyorum herhangi bir update göremedim?

“Application status
    We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.”

• 70 gündür bekliyoruz bu durumda

• @eshat bende 4 yıl önce red almış biri olarak tekrar başvuru yaptım sanırım 3 ocağa kadar sonuçlar yetişemeyecek gibi. İnanılmaz bir yoğunluk varmış başvurularda. Üstelik ben parmak izinden muafım ama sanırım yine uzun sürecek sonuçlanması

• Turist vizesiyle Kanada'ya giderek çalışma izni vs. alınabildiğini duydum fakat pek araştırma fırsatım olmadı. Depremzede değilim. Yinede bu imkandan yararlanabiliyor muyuz? Turist vizesi için başvurup gitsem iş bulup kalma ihtimalim var mı?

• @eren57tr Turist vizesi ile 3 Ocak’a kadar Kanada’ya gidebildiğiniz takdirde 3 yıllık çalışma vizesi alabiliyorsunuz bunun için depremzede olmanız gerekmiyor.

• @likable vize başvurusu sonucu vs. çok sürüyor mu? Bir bilginiz var mı?

• @eren57tr 2-6 ay arası sürede sonuçlanıyor

• 3 agustos sonrasi vize basvurusu yapip sonuc alan var mi?

• @bunebicimbahane sizin üstelik mevcut ABD vizeniz var ve halen sonuç gelmedi çok ilginç. Çok uzun sürmüş. Bizede 2-3 aya anca sonuç gelir bende de ABD vizesi mevcut 3 Ocak olayına yetişemeyiz. Onay vermeyebilirlerde

• @bunebicimbahane Ben de 3 Ağustos'da parmak izi verdim hala sonuçlanmadı.

• abd ye gidip mi basvursam diye dusunuyorum.

• sizce burada halen basvurum varken ABD`den de basvuru yapabilir miyim? tecrube eden oldu mu?

• @bunebicimbahane benim de ABD vizem var burada başvuru yapmadan 8 kasımda ABD ye gidip orada Turist vizesi başvurusu yapacağım bakalım sonuç ne olacak buradan bilgi paylaşımı yaparım. Buradan yetişmesi imkansız çünkü.

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, ben başvuruyu yaptığımda nişanlımın yanına gideceğim gibisinden bir mektup yazmıştım fakat süreç sonuçlanana kadar evlendik. Yalan beyana girmemesi için evlendiğimizi bildirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

• 1 hafta sonra 90 gün olacak hala netice yok.

Benzer Başlıklar

• 8
  • 1
  • 7
  • 26
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |