Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar forumdaşlarım

Ben temel düzeyde canada.ca sitesinde vize soru-cevaplarını ayarlayıp bunlara göre evrakları sisteme yükleyebiliyorum ancak benim durumumda farklı bişey oldu. Şimdi benim eşimin kanada vizesi var ve benim 3 yaşında da ikiz çocuğum var. Eşimin bu arada son 1 ayı kaldı vizesinin bitmesine. Şimdi 2 seçeneğim var diye sanki diye düşünüyorum. Şöyleki; 1. Sadece çocuklarıma vize talebi yapmak 2. Eşime vize uzatma talebi ve çocuklarıma vize talebi yapmak. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Benim düşüncem 1 ay içinde çocuklarıma herhalde vize çıkmaz. Bu durumda 2. seçenekteki talebi yapmak ancak şimdi canada.ca sitesinde soru cevapları nasıl yapacağım konusunda kafam karıştı...

• @simurg9492 merhaba forumda arama yaparken sizin gönderiyi buldum. benim ve eşimin kanada turist vizesi var süreside daha var. ikizlerim oldu onlar için posta yoluylamı başvuruyoruz ve kesin veriyorlar mı acaba ( anne ve babasında olduğu için )

• Ben sifirdan basvurdum... Esim bahsettigim sure icinde gitme firsati olmadi...
    Sizin konuyu da bilemiyorum. Yine internetten basvuruyorsunuz ancak kesin veriip vermedikleri konusunda emin degilim

Benzer Başlıklar

• 11
  • 223
  • 1
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |