Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hadi-BE heee anlamadım ama bakayım 🙂

• @debbieLA77 10 lira değil 200 lira bile çok değersiz şuan hocam, geçen gün süper marketlerden birine girdim önümde ki adam 80 liralık alışverişi için 200 lira uzattı daha sonra kasiyer buna bozuk yok muydu diye sorunca adam da dedi ki 200 lirada bozuk değil mi? 🤣🤣Arkada ufaktan bı sırıttım

• Arkadaşlar herkese merhaba. Ben başvuru yaparken doğduğum yere şehir yerine doğduğum ilçeyi yazdım. Bir sıkıntı olur mu acaba ? E devletten kontrol ettiğimde doğum yerin Altındağ olarak görünüyor ben de o bilgiyi yazdım Ankara olarak yazmadım.

• ⭐⭐

@okancakmak Merhaba. Okuduğumuz mülakat deneyimlerinden yola çıkarak sorun olacağını düşünmüyorum 🙂

• @okancakmak Bir sorun yok.

• @okancakmak yanlış bilmiyorsam zaten o şekilde olacak ankara ise ankara, altındağ ise altındağ yazılacak. bende yenimahalle yazdım 🙂

• @okancakmak Bende aynı şekilde yaptım, bir sorun olacağını sanmıyorum.

• @sinaanyilmaz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Sayın @ayvalik10
    Öncelikle, kim ne zaman üye olmuş, nerelere neler yazmış, nerelerden nasıl cevaplar almış diye oturup incelemiyorum ben. Burası sohbet odası olduğu için, sorulan soru da pekala “normal”. Zira kolay veya zor soru yoktur. Bilinen veya bilinmeyen sorular vardır. Sizin için cevabı çok kolay olan bir soru bir başkası için zor kategorisinde olabilir yani.

Sizin hakkınızda ne kadar bilgi sahibi isem diğer iki arkadaş hakkında da o kadar bilgi sahibiyim. Sizin tabirinizle “sarmak” eylemini gerçekleştirebilmem için yeterli doneye sahip değilim yani. Kaldı ki, o yazışmaya “sarmak” demek, “avukatlık yapıyorsun” demek en hafif tabiriyle kabalık olur. Zira “forum kuralları” kadar “genel nezaket kuralları” da önemlidir. Hele hele bir de “imla kuralları” ve dil bilgisi var ki, ilkokuldan itibaren öğrenilmesi gerekir.

Ben @ayvalik10 kullanıcısını forum konularında çokça görüyorum. Muhtemelen yaşı bende büyük ve forumda insanlara yol gösteren bir abimiz olarak nitelendirebilirim 🙂
    Biraz sert bir uslubu var gördüğüm kadarıyla. Ama kendisini takip ederseniz paylaşımlarından iyi niyetli bir kişi olduğunu görebilirsiniz.
    Biraz sert konuşabilir alınmamak lazım, mizacı öyle 🙂

• ⭐⭐

Arkadaşlar çevrenizden kaç kişi katıldı siz dahil? Maksat sohbet olsun. Biz 7 kişi olduk 😃 var mı artıran?

• @Atlantis00 5 kişi şuan başka kimse yanasmiyo 😀

• @Atlantis00 Yalnızca ben ve abim, galiba azınlıkta kaldık.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı İşin komik tarafı pasaport kuralı olsa bizden maksimum ben dahil 2 kişi başvururduk 😃

• @Atlantis00 Bu kuralın olmasını gerçekten isterdim çünkü gitmek için niyeti olan birinin elbet bir pasaportu olur. Ne diyelim hayırlısı olsun artık 😀 ben de taze taze 2022 sonunda çıkartmıştım 10 senelik bordo

• ⭐⭐

Geçen gün chatgpt benzeri bir yapay zekanın ağzını yokladım 660 bin sayısını verdi eğer doğruysa geçen sene ülkemizden 660 bin başvuru olmuş

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar çevrenizden kaç kişi katıldı siz dahil? Maksat sohbet olsun. Biz 7 kişi olduk 😃 var mı artıran?

Şu an için ben dahil sıfır başvuran kişi var.

• ⭐⭐⭐

Çok uzun bir aradan sonra selamlar

• @Atlantis00 şuan 0

Ben de daha başvurmadım.

Green card konusu açıldığından arkadaş ortamlarında şuana kadar kimse başvurucam demedi.

Geçen sene hepsi çok yükselmişti arkadaşlarımın, çıkacak ve kurtulucaz diye ama hepimiz 0 çekince bu sene ümitlerini kaybetmişler baya. Daha çok vakit var ama başvurmazlar diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE heee anlamadım ama bakayım 🙂

Arkadaş için yazmıştım. Pc'de Firefox'da "uBlock Origin" isimli eklentiyi. chrome'da da "Adblock Plus " isimli eklentiyi kullanıyorum. Youtube da dahil reklam yok. Telefonda da "adblock browser" kullanıyorum. Firefox gibi, chrome gibi tarayıcı. Onda da reklamsız izliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bir arkadaş benim için başvur dedi. Yok olmaz dedim. Sen benim rakibimsin 😂 Daha önce onun için de başvurmuşluğum var. Çok gideceğini düşünmediğim için salladım. Başka da bildiğim yok valla.

• @Atlantis00 Şimdilik 12, bakalım daha 4 hafta var ve merak ediyorum bu iş nereye gidecek 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |