DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @edanurhk bugün yarın ready olur. Hayırlı olsun tekrardan

• @ob16222, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@serret hayır gerekmiyor

Teşekkürler!

• Arkadaşlar randevu tarihi açıldı

• Randevu açıldı lütfen kontrol edin

• Arkadaşlar benim vize eksik evraktan dolayı refused gözüküyordu orjinal evrağı pasaportla birlikte gönderdim bugün aprroved olarak değişmiş sizce artık kesin alacakmıyım vizeyi 2 yıldır bu lanet vizeyle uğraşıyorum yaşlandım artık.

• Randevu Alan arkadaslar hangi aya alabildiniz?

• @uğur63, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaşlar benim vize eksik evraktan dolayı refused gözüküyordu orjinal evrağı pasaportla birlikte gönderdim bugün aprroved olarak değişmiş sizce artık kesin alacakmıyım vizeyi 2 yıldır bu lanet vizeyle uğraşıyorum yaşlandım artık.

Aldın bile vizeyi 🙂 Pasaportuna bastıklarında status "Issued" olarak değişecek, ondan bir gün sonra da muhtemelen PTT'den teslim alırsın pasaportu. Hayırlı olsun, bitti artık o günler 🙂

• @serret Eyw umarım buradaki bütün arkadaşlar en kısa zamanda vizesini alır🙏

• @dalailama aralık ayına aldım

• Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 haftadır dosya in transit durumda. Kimileri 1 haftada almış, sizce yakın zamanda dosya elçiliğe ulaşır mı?

Ben haziran 2022'den beri bekliyorum.

• Randevum 8 aralık. Çok şükür. Bu kısmıda atlattık. Sırada mülakat var. Insallah hepimiz hayirli ve guzel haberler aliriz

• NOA1: 12 AGUSTOS 2022
    NOA2: 16 AGUSTOS 2023
    NVC INTRANSIT: 23 AGUSTOS 2023
    NVC READY: 27 AGUSTOS 2023
    MULAKAT: 8 ARALIK 2023

• Arkadaslar bir sorum var k-1/k-2 olanlar dönüş yaparsa çok sevirim. Bugün randevumu aldım once odeme yaptım benim ve çocuğumun ikisini ayni anda yaptım sonra randevu ekranına geçtim ve randevu sectim ama tek tek olarak bir seçenek yoktu yada ikisini sec diye yani ben birsey secmedim randevu günü ve saati sectim sadece onayladım ve confirmation page de başvuranlar sayfasında benim ve çocuğumun adi var yani bu durumda onun randevusuda tamamı baska bir seçenek cikmiyor mesela çocuk icin randevu al yada kisi ekle gibi emin olmak icin bir hesap oluşturdum ayrı ama zaten bu başvuru sahibi mevcut diyor confirmation page de yazması olduğu anlamına geliyor dimi baska birsey yapmam lazimmi sizce?

• Ben de 8 Aralık tarihine aldım randevumu.Doktor randevuları 10 Kasıma kadar görünüyor sonrası yok.Henüz bakmak için erken mi? Ben vize görüsmemden 2 gün öncesıne almayı planlıyorum izmirden geleceğim tek seferde halletmek istiyorum hepsini

• Arkadaslar Selamlar,

Oncelikle herkese bol sabir ve sans diliyorum. Yipratici ve uzun bir surec. Biz de nisanlim 3 Subat 2022'de evraklarimizi USCIS'e gonderdik ve uzun bir beklemenin ve bir cok asamanin ardindan dun, 10 Ekim' de vizesini aldi. Benim sorum ise, su anda vizesi Approved olarak gorunuyor, ne zaman Issued'a cevrilir? Pasaport elimize kac gunde gecer?

Tesekkurler.

• Merhaba arkadaşlar, NoA2 onaylandıktan ne kadar süre sonra randevu alma işlemine geçiliyor. 2-3 ay sürüyor mu ? Güncel durumu bilmek istiyorum.

• @caglaaksu yerinizde olsam son 2 güne bırakmazdım muayene de yaşayacağınız bir aksilikte mülakatınız eksik evraktan uzayabilir. İmkanınız varsa önceden gidip halledin.

• @Handan-krks başka bişey yapmanıza gerek yok Handan hanım , çocuğunuzla birlikte mülakat tarihiniz aynı. Süreç o dediğiniz gibi ilerliyor zaten. Ekstra bir adım yok. Şimdiden hayırlı olsun size.

• @Alpaslan-Osman-Yaşar 3-4 güne geçer elinize elçilikte yoğunluk yoksa. Benim onaydan sonra 3 gün içinde gelmişti.

• @Jamesford hesap açıp randevu bakabilirsiniz , in transitte olması randevu almanıza engel bir durum değil. Başarılar

Benzer Başlıklar

• 57
  • 116
  • 1478
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

186

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |