DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

countdown ne zaman yüklenir bence hemen yüklensin

7 Kasim'da 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ratcan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar ben açık öğretim Liseden mevzun oldum. Ancak sorunum şu!!

Green card başvurusu yaparken High school degree yapacağıma high school no degree olarak işaretlemişim Yani lise mevzunu işaretleyeceğime liseden terk olarak işaretlemişim bu olayı düzeltme şansımız veya elenme gibi bir olay olabilir mi? Yada diyelim çekilişten çıktı bunu ds260 formu doldururken lise mevzunu olduğumuzu beyan etsek bir sorun olur mu? Lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

boyle seyler genelde sorun olmuyor, onemli olan lise diplomanizin orijinalini yaninizda goturmeniz. Neticede cekilis sartini sagliyor olacaksiniz.

• @crazycells cok tesekkür ederim herşey için cok saolun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@varbihayalimiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Geçen seneki fotoğrafım ile başvurmamda herhangi bir sakınca var mı? Geçen sene saçım uzundu, kestirdim, bu sene de bir biyometrik fotoğrafım var, vize başvurusu için çektirmiştim, ancak crop sitelerinden bir türlü istediğim boyuta getiremiyorum, yeniden mi çektirmem gerekecek?

biyometrik kalipla cekilen fotolar istenilen standartlara uymuyor, evde kendiniz cekip istenilen olculere uygun hale getirebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zealist, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@crazycells cevabınız için teşekkür ederim lakin e-devlet üzerindeki kayıt şekli ile yazdım yani sadece Bingen olarak. Sizce çekilişin kazanılması durumda bu bir problem yaratır mı ?

Mulakata nerede gireceksiniz? Turkiye'de mi?

Sorun olmaz, ama orijinal dogum belgenizin Almanya'dan alinacak olan oldugunu bilmelisiniz.

• @crazycells Doğum belgesinin orijinal ilk hali mühürlü olarak elimde mevcut evet . Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için .

• Formda kadın, erkek ve mezuniyet seçenekleri çıkmayınca defalarca sayfayı yeniledim sonra gizli sekmeden sorun kalktı acele ile hem kendime hem de eşim adına doldurdum ama sonradan kontrol ettiğimde kendininkini soyadı ad şeklinde yazarken eşiminkini ad soyad şeklinde yazmişim bu elenme sebebi ise ikimizin de başvurusu da elenme sebebi mi?

• hayırlısı olsun herkes için, başvurduk bakalım

• Merhabalar, başvuru hem kendime hem eşime yaptım formdaki bazı alanlar çıkmayınca kendininkini telefondan doldurdum ve soyadı adı şeklinde girdim eşiminkini ise ad soyad şeklinde doldurmuşum en son verilen numaranin ekran resmini çekince farkettim. Bu hata ikimizin de başvurusununda elenmeye sebep verir mi ya da elenme sebebi mıdır soyad ad sıralaması yanlış girilirse?

• ⭐⭐⭐

@jon-umber confirmation numaranız olduğuna göre sorunsuz gitmiştir merak etmeyin

• ⭐⭐⭐

@Cycraft bu sene vazgeçtiklerini düşünmüyorum. Geçen sene sadece çok hayale kapılmış ve bu hayaller üzerine çok konuşmalar olduğu için post sayısı fazlaydı bence

• yarım bırakmış olduğum bir üniversite eğitimim var ama high school degree yazdım formda. sorun olur mu ilerde? some college courses mu yazmalıydım? kazansam bile ds260 doldururken düzeltilebilir bir hata mı?

• ⭐⭐⭐

@feuerx hepsi yalancı dolandırıcıların uydurmalarından çıkıyor. Resmi kaynakların böyle açıkladığı bir veri yokken elde nasıl bir sağlıklı istatistik oluşturabilirler ki

• Merhaba forumun nasıl doldurulacağıyla ilgili şöyle bir video yaptım ilgilenen olursa buradan bakabilir, herkese bol şans 🙂 .

• image.png
    green card için talep edilen başvuru ücreti, millet yolunu buluyor valla.

• O sene bu sene ama kesin 😅

• ⭐⭐⭐

@Mehmet-4 olurda kazanırsanız mülakata ankarada girerseniz ankara bu tarz konulara toleranslı yaklaşabiliyor ama tabii kesinlikle tolerans sağlar diye bir durum yok tabii. Ama yurtdışı konsoloslukları bu konularda biraz daha katı davranabiliyor

• ⭐⭐

@crazycells süpersiniz heyecanla bekliyorum o beni çok rahatlatıyor her gün bir adım daha yaklaşıyoruz gibi 🙂

• ⭐⭐

@crazycells birşey söyliycem bende hiçbir diplomanın orginalı yok zamanında kaybettim ve gidip okullardan yazılı mühürlü damgalı kağıdı aldım sadece yazı yani bu okuldan mezun olmuştur diye başka bişeyim yok ... bir daha diploma vermediler çünkü

• ⭐⭐

@Murat-4 salak olmasınlar koyun gibi davranmasınlar seçimlerde davrandıkları gibi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

180

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |