DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @oneshot, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@samsa teşekkürler. Ben direkt colorado'ya uçacağım pasaport memurları tarafından bu incelenir mi sizce herhangi bir sorun olur mu

Rica ederim.

Hiçbir şekilde sorun çıkmaz.

• @Çağla-Aksu yandaki kutucukta USCIS Receipt Number yazıyor yanı WAC yazacaksınız .ANK Numarası USCIS tarafından verilen bir numara değildir ANK Numarası National Vize center NVC Tarafaından verilen bir numaradır

• @ny34ist Benim kafam iyice karisti!! ve iki defa yeniden doldurdum, birincisinde WAC ikinci doldurduğumda ANK olanı yazdım ve ais sistemine yenisini yükledim. ne yapmam gerektiği konusunda kafam allak bullak oldu😔 eğer WAC olması gerekiyorsa ilk doldurduğum formumu yüklemem lazım? ve iki dafa form doldurduğum icin birincisi iptal oluyormu otomatikmen? yoksa her iki formda kullaniliyormu hala? eğer silinmiyorsa birinci yaptığımı geri yükleyeceğim! lütfen yardım.. 🙏

• @Handan-krks kafanızın karışmasını sebebi tam olarak bilmiyorum ama numaraları yazacağınız kutucuğunun yanında hangi numarayı yazmanız gerektiği ile ilgili örnek numara yazıyor. Hangisi hangisi tam hatırlamıyorum bu kadar karıştırmanıza gerek yok çok basit bir işlem. Hiç bişey yapamazsanız. YouTube da bir çok video var how to schedule an appointment for k1 visa yazın bir sürü video çıkar birine bakıp doldurun.

• İzledim aslında ama o case kısmında ilk olarak USCIS olan yazdım ilk doldurduğum forma kafam karısınca ikince defa doldurup ANK olanı yazdım ve sisteme yükledim. ama anladigim kadarıyla USCIS olanı yazıyoruz ilk doldurdugum form sizce geçerlimi iki tane doldurdum çünkü ve ikinciyi yükledim! Google den baktım cevap bulamadım.

• handan hanım forum son kısmında formu onaylamadıgınız surece sısteme yuklenmıyor son kısımda hata yaptıgını dusundugunuz kısımları duzeltemenız ıcın duzeltme butonu sunuyor ve sakin olun hata yaptıgınız düsündügünüz kısım olursa gorusmede memura bunu belirtin memur sistemde bunu duzeltecektır. lutfen gocmenlıkten ankaradan ve nvcden gelen ve onay aldıgınız maıl cıktılarınız ve belgelerınızle gorusmeye gıdın .

• Bu ileti silindi!

• @Handan-krks numara yazacağınız kutucuk yanında örnek olarak size şu numarayı yazmanız gerekiyor diye bişey söylemesi gerek uzun süre geçtiği için hatırlamıyorum ama diğer arkadaşın dediği gibi memur düzeltebilir o yüzden yetkileri var zaten kendileri yardımsever merak etmeyin bir sorun çıkacağını düşünmüyorum ama YouTube da form nasıl doldurulur nasıl randevu alınır bir cok video var ben size doğru olduğunu bildiğim bir tane video bırakayım buraya ona göre hata yaptığınızı düşündüğünüz yeri karşılaştırıp bakın. Eğer receipt petition number soruyorsa wac ile başlayanı yazmanız lazım. Sorduğunuz soru bumu emin değilim. Randevu almak içinde oluşturacağınız hesap içinde her iki numarayı girecekseniz hesap oluştururken yine kutucuk yanında örnek var. Bu şekilde numarayı girin diye.

Eğer doldurduğunuz formlardan hangisi doğru ise onu yanınızda götürün, girişte ds160 sayfasını soruyorlar doğru olanı verebilirsiniz , sistemden hemen düzeltiyorlar memur da neden iki form doldurdunuz diye bir soru sorarsa açıklamasını yaparsanız yanlışlıkla ank numarasını girdim bu yüzden ikinci formu doldurdum diye.

https://youtu.be/ZKf94o4jRoo?si=g1dPhsNmB3NF84AR

• Cok teşekkür ederim arkadaslar yardimlariniz icin ilk yaptigimi yükledim ama dediğiniz gibi ikisinida götüreceğim ve sorarlarsa acıklarım 🙏
    Screenshot 2023-10-02 at 10.07.34 AM.png

• @mufasa süreçte bir gelişme var mı üstadım. Kasım 22 den beri beklediginizi söylemiştiniz

• @Handan-krks daha öncesinden ekran görüntüsü atsaydınız direk söylerdim ben size. Numaranın yazılacağı alana wac ile başlayan numaranızı yazıyorsunuz. Yan alanda da açıklamış şahsen ama kafanızı karıştırmış sanırım. Wac numaranızı yazıp geçiniz.

• @onuronur Kasım ayına yeni bakmaya başladılar dostum. Bu ay içinde inşallah bir gelişme olacak.

• @ob16222 teşekkür ederim ve dediğiniz gibi iki formuda yanımda götürüyorum o gün, bu arada dün nişanlıma mail geldi benim bilgilerimi istediklerini yazan bugünde bana mail geldi Ankaradan dosyanız bize ulaştı diye umarım bir an önce randevu günleri açılır 🙏

• @Handan-krks hayırlı olsun tekrardan, artık tamamen şans faktörü devreye giriyor umarım bir an önce açarlar randevu rahat bir şekilde alırsınız. Kredi kartınızı kontrol edin internet işlemlerine açık olduğunu yerinizde olsam yurtdışına işlemlerine de açardım garanti olsun diye.

• @ob16222 teşekkürler 🙏 tavsiyenizi dikkate aldım, evet yurt disina açık benim ve nisanlimin iki kartında bilgilerini ve adreslerimizi not ettim hemen copy past yapmak icin sanırım bunlar yeterli!

• Bugün sağlık randevusuna gittim yaklaşık 400 dolar aldılar. Ertesi gün sonucu gidip alabiliyorsun

• @ismailbrn Hayirli olsun. Umarim mulakatin da güzel geçer🙏 Saglik randevusu icin yanimizda goturmemiz gereken zorunlu belgeler var mi?

• @ismailbrn merhaba tüm aşıları mı oldunuz?

• Balgam testi sonrasında 2 ay bekledim ve sonuçları doktorun dan mail olarak bildirildi mailde sonuçları abd konsolosluğuna yolladıklarını belirttiler şimdi pasaportumu abd konsolosluğuna yollamalı mıyım yoksa konsolosluktan bir mail mi beklemeliyim
    acil cevap pls

Benzer Başlıklar

• 57
  • 116
  • 1478
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

576

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.8k

| | | |