DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @odessanwaves E-devletten vukuatlı nüfus kayıt örneğinin çıktısını alırsanız yeterli oluyor. Kaymakamlıkta apostil vs gibi şeyler yaptırmanıza gerek yok.

• merhabalar bir konuda kafam karıştı ds160 formunu doldurduğumuzda hangi case numarasını yazmamız gerekiyor wac ile baslayanmi yoksa ank olarak baslayanmi / kendimiz icin k-1 çocuğumuz icin k-2 mi secmemiz lazım ve sokak okul adi gibi yerleri İngilizce olarakmi turkce olarakmi yazmamiz lazım anlamadım I-129f formunu doldurduğumda adresim farklıydı simdi baska bir adresteyim bu ds160 formunu doldurduğumda sorun yaratirmi yardimci olursanız çok sevirim 🙏

• Merhaba, ank ile başlayan case number 2 gün önce bize gönderildi. Elçilikteki randevu durumları nasıl, en erken ne zamana randevu seçebiliriz?

Edit: ayrıca ds160 formunu doldurmalı mıyım?

• @Jamesford Nvc nin sitesinden durumunuzu kontrol edin. Durumunuz "Ready" oldugu zaman önce Ds-160 formunu doldurun. Daha sonra randevu bulmaya calisin.

• @Jamesford sorunuzun cevabi 1-2 sayfa geride detaylı bir sekilde yazıyor. Forumu okuyunuz hocam.

• Merhaba iyi gunler herkese. Nisanlim ile casemizi ankaraya transfer ettik sonunda fakat bir turlu randevu bulamiyoruz. Haftasonu ve aksamlari da dahil gunde 15 20 defa bakiyoruz. Bunun icin nasil bir yol izlemeyiz simdiden tesekkurler.

• @kmlgrgn teşekkürler Kasım ayına sadece 2 gün açıktı sistem 15 Kasım aldım

• @samsa bundan emin misiniz? Yani nişanlının orjinal boşanma belgesi gerekli değil mi? Bu durumda olup nişanlı boşanma belgesiz giden arkadaşlar var mı acaba?

• @Çağla-Aksu zaten Türkçe karakter kabul etmiyor diye hatırlıyorum

• @Handan-krks ank ile başlayanla ilerleyeceksiniz artık, evet çocuk için K2 seçiyorsunuz

• @pelin-dikmen ben ds160 formunu doldurdum ama eski WAC ile baslayan numaramı yazdım ais uzerinden hesap oluşturup ekledim simdi düzenleyemiyorum yenisinimi doldurmam lazım

• @pelin-dikmen Merhaba ben de DS 160 formunda Application receipt /petition number yazan kısma WAC ıle baslayan numarayı yazmıstım hala duzenleme asamasındayım.Nısanlıma gelen posta da Uscıs Receipt Number WAC ile baslıyor dıye oyle yazmıstım . Yani Case Number ı mı yazmamız gerek Ank ile baslayan

• Selam, ds160 formunu doldururken kayıt esnasında tahmini varış tarihi ve adres istiyor. Nişanlım New Mexico'da yaşıyor şu anda ama ben gelmeye yakın Colorado'ya yerleşecek ve orada yaşayacağız. Adres kısmına ne yazmalıyım. Hata yapmak istemiyorum. Lütfen yardım edin.

• Merhabalar. Ben K1 vizesi için başvuru yaptım. Şimdi randevu vermiyor. Ne zaman açılır bilgisi olan var mı? Ya da bildiğiniz whatsapp grubu var mı randevu için haberleşilen?

• @busragulcnby Malesef Sürekli sistemden kontrol etmeniz gerekiyor.

• @pelin-dikmen, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@samsa bundan emin misiniz? Yani nişanlının orjinal boşanma belgesi gerekli değil mi? Bu durumda olup nişanlı boşanma belgesiz giden arkadaşlar var mı acaba?

Ben boşanma belgesinin gerekli olup olmadığı ile ilgili bir şey söylemedim. Sadece durumu izah edip, yönergelerde böyle bir belgenin olmadığından bahsettim.
    Götürüp götürmemek sizin insiyatifinize kalmış.

• @oneshot, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Selam, ds160 formunu doldururken kayıt esnasında tahmini varış tarihi ve adres istiyor. Nişanlım New Mexico'da yaşıyor şu anda ama ben gelmeye yakın Colorado'ya yerleşecek ve orada yaşayacağız. Adres kısmına ne yazmalıyım. Hata yapmak istemiyorum. Lütfen yardım edin.

Mevcut adres ne ise onu yazın.

• @pelin-dikmen Sağ Salim biran önce gitmeniz dileğiyle

• @pelin-dikmen, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@kmlgrgn teşekkürler Kasım ayına sadece 2 gün açıktı sistem 15 Kasım aldım

7-15 ve de 29 Kasım.

• @samsa teşekkürler. Ben direkt colorado'ya uçacağım pasaport memurları tarafından bu incelenir mi sizce herhangi bir sorun olur mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.8k

| | | |