DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @suat-mavi size hayırlı olsun öncelikle gitmişsiniz mutlu bir hayat dilerim.

• @suat-mavi mülakat kolay bizim ilişkimiz gerçek ve inandırıcı. Kanıtlarımız çok fazla. Mülakatıma bir ay kaldı. Sadece heyecan var ve önceden turist vizesi reddim var 4 sene önce

• @ob16222 vize mülakatı zor mu. Neler soruyorlar. Benimde 10 Ekim de randevum. Amerikalı nişanlım da gelecek o da girebilir mi

• @ismailbrn hocam aynı soruyu kaç defa soracaksınız fikrim yok zaten cevapladım bir önceki sayfada lütfen okuyunuz.

• Merhabalar efendim, NOA2 aldım çok şükür, şimdi tam olarak ne yapmalıyım, NVC'den bir ses mi beklemeliyiz? Ne aşamada DS-160 hazırlama ve randevu alma yoluna gideriz?

• @Paragon01 bir iki sayfa geride detaylı olarak sorunuzun cevabı olmalı diye hatırlıyorum. Hayırlı olsun

• @dolozik çok teşekkür darısı sizinde başınıza İnşallah

• @ismailbrn Hakkınızda hayırlısını diliyorum. Allah yardımcınız olsun. Turist vizesi ile nişanlılık vizesi farklı. Turist vizesini çok kolay ve hemen reddettiklerine şahit oldum sıra beklerken. Nişanlılık vizesinde ise hemen reddetmiyorlar sordukça daha fazla soru soruyorlar. Nişanlınızın doğum tarihi, en yakın arkadaşlarının isimleri, nelerden hoşlanır, nerede, ne zaman, nasıl evleneceksiniz vs vs vs

• @suat-mavi teşekkür ederim her sorunun cevabını bilirsek kolay veriyorlar o zaman. Biz zaten 3 Yıldır beraberiz ve defalarca görüştük. Teşekkür ederim bilgiler için

• @suat-mavi teşekkür ederim. 3 yıllık ilişkimiz var ve 4 defa görüştük. Her şey zaten gerçek ve kanıtlarımız da bence inandırıcı umarım verirler

• @ob16222 usta sizin nişanlınla yaş durumunuz nasıldı. Fark var mı. Benim nişanlım benden 5 yaş büyük

• @ob16222 Teşekkür ederim, ankara için hala tecilli olduğum askerlikle ilgili bir belge götürmem gerekli mi? muaf değilim ya da askerliğimi yapmadım, tecilliyim.

• Arkadaşlar iyi günler. Dosyasını farklı konsolosluğa transfer eden oldu mu hiç? Ülkemizde gün bulunmuyor Makedonya ya da Özbekistan transfer ettirmeyi düşünüyorum. Farklı ülkelerde yapanlar olmuş ama bizde süreç nasıl işliyor ( medikal vs.) Bilemiyorum.

• @dolozik ettiremezsiniz %100 kesin olarak söylüyorum bunu. Başkaları dediğiniz kişilerin o ülkelerde oturum izni olduğu için ettiriyor. Boş yere zamanınızı bile kaybetmeyin belki bir ihtimal olur diye. Beklediğinizle kalırsınız.

• @ob16222 teşekkür ederim yanıt için okuduğum Türkçe sitelerde vatandaşı olma ya da oturum izni olması şartı yazıyordu fakat farklı bir kaynaktan olabileceğini duymuştum. Sitede de şöyle bir ibare gördüğüm için acaba olabilir mi diye düşündüm " Davanız bir ABD büyükelçiliği veya konsolosluğundaysa, davanızın devredilmesini talep etmek için potansiyel ABD elçiliği veya konsolosluğuyla yazılı olarak iletişime geçin. Lütfen talebinizin gerekçesini belirtin. Eğer o ülkede ikamet etmiyorsanız bunu talebinizde belirtin. "

• @crazycells Merhaba.Bizde erkek arkadaşımla nişanlılık vizesine başvuru yapmak istiyoruz ama ilişkimiz daha 5 aydır devam etmekte.Kendisi ABD vatandaşı.Sadece 1 kez yüz yüze görüştük.Acaba başvuru yapabilecek miyiz.Veya K1 vizesine başvuru yapmamız doğru olur mu?

• merhaba, noa 2 onaylandı ve nişanlıma notice of action gönderildi. Burada anlamadığımız nokta, geçerlilik tarihi Aralık ayına kadar. Ondan sonra ne olacak acaba? Ya bana postanın gelmesi gecikirse, hakkımız yanıyor mu? Lütfen cevaplarsanız sevinirim. Herkese bol şanslar.

• Merak etmeyin tarihin gecmis olmasi sorun yaratmiyor, benim de gecmisti randevu buluncaya kadar hatta farkina bile varmamistim ayni belgelerle gittim, kimse ona bakmadi. Rahat olun.

• @dolozik benim söylediğim şey resmi kaynaklardan edilen bilgi. 3-5 sayfa geride bir arkadaş hatta bu dediğinizi bizzat denedi ve bütün ülkelerden red cevabı aldı sebep olarakta oturum izni bulunmaması boş yere böyle şeylerle uğraşmayın zamanınıza yazık yine de şansımı denemek istiyorum diyorsanız deneyin. Kaybettğiniz zaman yanınıza zarar kalır.

• @Dinara-Sharipova başvuru yapmanız da bir engel yok. Başvuru sürecinden önceki 2 yıl içinde yüz yüze görüşme şartını karşılıyorsunuz. Gerekli evrakları topladıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Öncelikle k1 vizesinin ne olduğunu araştırmanızı tavsiye ederim. Artılarını ve eksilerini sonrasında başvuru yapmamanız için olumsuz bir durum yok. Başarılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.5k

| | | |