Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mbhfp merhaba, forumda bu konuda hizmet veren bir firma ismi paylaşılmıştı.

• @aggdk92 vizeniz hayırlı olsun abd deki hayatınızda bol şans.

• @warmgrey vizenizin en kısa sürede onaylanması dileğiyle içinizi ferah tutun, paylaşım ve deneyim için teşekkürler elinize sağlık.

• @Yunus35 Vizeniz hayırlı olsun. Yeni yaşamınızda da aynı bu şekilde mutlu olursunuz inşallah 🙂

• @hope123 tebrikler, abd deki hayatınızda başarılar.

• @uqursen tebrikler vizeniz hayırlı olsun abd deki hayatınızda başarılar.

• @uurse Uğur bey vizeniz hayırlı olsun tekrardan, viyana fikrini kafama sokan kişi oldun, barbadostan vize alacağımı düşünüyordum ama panamada rahatsızlanınca olmadı döndüm, o ara hızır gibi yetiştin, sen olmasan viyana treni kaçmış olabilirdi, dosya transferi kabul alan son 15-20 kişiden falanım sanırım. tekrardan çok teşekkürler. abd'deki hayatında ailenle birlikte herşey planladığınız gibi gitsin şans sizinle olsun. abd'de görüşmek üzere. sevgiler.

• tebrikler.

• @Yunus35 Vizeniz hayırlı olsun.

• @Yunus35 tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @shilaaygun
    Slmlar eğer eşiniz gelmezse orda eşim gelemedi dersiniz tabiki ama sadece siz greencard lı olabiliyorsunuz diye biliyorum.o feragat etmiş oluyor.şimdiden iyi şanslar

• Hayirli olsun

• öncelikli herkese merhaba 7 temmuz saat 11. 55 te olan unganlar sağlık randevum için bir önceki gün memleketimden yola çıkmaktayım normal şartlarda 1 saat erkenden orada olmam gerekirken sağolsun ismini de vereceğim olan metro şirketine ait otobüs zaten olması gereken saatte gelmeyip rötar yapması münasebetiyle tam zamanında yetişecektim fakat yolda yaptığı arıza sayesinde belki de (şuanda bu bölümü halş hazırda otobüste yazıyorum) randevumu kaçırmış olacağım.
    sağolsun metro şirketi sayesinde saat 10-11 ankarada olacağıma saat 15:30 oldum unganlara 15 dk içinde taksi ile unganlara yetiştim (trafik vardı) 80-90 tl gibi bişey tuttu. saat 1 den sonra kan testi alamayacaklarını o saaten sonra muayene edemeyeceklerini söylediler yeni randevu almadan diğer gün 9 - 9:30 gibi açıyorlarmış sabahtan.
    muayene olmaya gidecem sağlık belgesini onlara bırakabiliyoruz ben orada bırakmayı düşünüyorum mülakatan önceki gün tüm belgelerle ankaraya gidip onu da alıp sonraki gün mülakata gidecem ayrıca buradan eğer gidecekleri günleri belliyse konaklamayı daha bulması zor ama ucuz ve kaliteli olan çeşitli kamu misafirhaneleri var önceden rezerve edilirse bence değer fiyat performans olarak çok iyiler.

sabah saat 8:40 unganlar geldim 4. katta olan ana odaları katında bekleme salonu var orada muhtemelen farklı vize türleri için bekleyen 3 grupla beklemeye başladık.hatta şuanda 5 grup oldu , bu sabah kalabalık oldu.
    işlemleriniz başladıktan sonra 3. kata düzen labaratuarında kan ve röntgen için1236.81 tl verdim ziraat banka. kartından çekim oldu. saat 9:47de bitti ve saat 11 çeyrek gibi gelip doktor muayenesine girmemizi söylediler.saat o civarda çok mekan var isteyen kuğulu parkta da oturup bekleyebilir serin güzel bir park.
    saat 11 gibi beklemeye başladık tek tek çağırıp muayene ediliyor .

muayene sıram geldikten sonra bir odaya aldılar boy kilo ölçümünden sonra kıyafetlerinizi çıkarıp iç çamaşırı üzerine size verilen bir bez kıyafeti giyiniyorsunuz gelen doktor sizin sağlık geçmişinizi sorgularken fiziki muayene ve aşıları yapıyor. doktor muayenesi sonrası 310 dolar 8100 tl istediler karttan çekim yaptım red verdi haftasonu olması itibari ile 5000 günlük çekim üzerine para çekemiyorsunuz randevuda denk geldiğim çift vardı erkan ve özge hanımdı galiba yolda denk geldim sağolsunlar onların hesabına para gönderip çektim parayı saat 12 21 itibari ile hallettim yoksa öğle arasına kalıcaktım. pazartesi veya ara süreçte eğer sizi aramazsak testlerinizde bir sorun yoktur denildi . sağlık raporunu mülakattan önceki gün onlardan teslim alacağım.

• @Yunus35 Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun

• @deep_blue

Çok teşekkür ederim darısı basınıza insallah🙏🏻

• @Fayuk

İnşallah hep birlikte bu süreci gülerek tamamlarız. Çok teşekkür ederim🙏🏻

• @teamspirit

Çok teşekkür ederim. sizinde vizeniz hayırlı olsun🙏🏻

• @Jiyan-Zoroğlan

Ufak pürüzlerle biraz zorlu olmuş ama olmuş sonuçta sağlık olsun. Bu pürüzleri mülakat günü yaşamamanız temennisiyle🙏🏻 Yalnızca ben emin olmak için mülakattan 2-3 gün öncesinden arardım unganları size de öneririm.

• @Jiyan-Zoroğlan mulakatinizda başarılar.

• @Jiyan-Zoroğlan canlı yayın gibi deneyim olmuş 👍🏻

Benzer Başlıklar

• 27
  • 3
  • 516
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |