DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @san_diego86 Stresli bir süreç yaşıyoruz. Umarım vizenizi alabilirsiniz. Aynı durumları bizde yaşadık. Ben dosya taşımak için 40 civarı konsolosluğa mail attım ama sonrada 8 yaşındaki kızıma bazı ülkelerde (viyana, honkong gibi) covid aşısı gerekli olduğu için kaderimizi Ankaraya bıraktım . 4 ağustosa mülakat geldi. Şimdi heyecanla vize almayı bekliyoruz. Vize alan alamayan herkes için haklarında hayırlısı olsun.

• @san_diego86 Malesef sürece çok uzak kalmışsınız, Bu Case number ile bu saatten sonra mucize olmazsa Ankara'dan mülakat beklemeyin. Maddi manevi imkanınızın el verdiği tüm konsolosluklara mail atınız kabul etmeyenlere 15 gün sonra bidaha atın zamanınız daralıyor.

• Merhaba herkese, Sydney'de mülakata gireceğim. Bunun için belgeleri hazırlıyordum lakin bir sorum olacaktı. E-devletten vukuatlı nüfus kayıt örneği alırken, nüfus kayıt örneği tipi olarak kişi, aile, nüfus aile seçeneklerinden hangisine göre almalıyım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

• ⭐⭐

@Osman-2 Nüfus aile , Eski eş listede , Vukuatları göster , .... US Embassy şeklinde alabilirsiniz. Sonrasında ingilizce çevirisi gerekecektir.

• @achillesoag teşekkürler

• @achillesoag teşekkürler

• @bozyuruk Unganlar dışarıda yapılan antikor ve aşıların hiçbirini kabul etmiyor (covid19 mRNA aşısı hariç)

• @bozyuruk şanslısınız mülakat aldığınız için. tebrikler şimdiden.

• @sibrikoz Bunu biliyorum bende zaten unglar dışındakiler kabul ediyor yazmıştım.

• @beyzakr merhaba , eski operasyon belgelerinizi götürdünüz mü acaba ? Yoksa sözel olarak yetiyor mu

• Hong Kong Muscat Austriya disi oturumusuz kabul eden konsolluk varmi?

• arkadaşlar bu ay mülakat maili henüz dağıtılmadı değil mi ? yada artık mülakat maili gelir mi ankaradan ?

• @zehraoz ben herhangi bir operasyon gecirmedigimi belirtince okey dedi. Belge istemedi.

• Amerika'da bir tanidigimiz bana sponsor olacak(akrabalik yok). Ben kendisine doldurmasi icin I-134 formunu gonderdim. Fakat daha sonra I-864 diye bir form daha gordum. Pre-interview checklistte soyle bir madde yaziyor: The appropriate Form I-864 Affidavit of Support for each financial sponsor along with a photocopy of the sponsor’s IRS transcript or most recent U.S. federal income tax return, and any relevant W-2s.
    Hangisini gondermeliydim bana yardimci olur musunuz? Mulakat tarihim 15 Agustos 2023.

• @san_diego86 Maddi imkanlar dahilinde; başta yakın ülkeler olmak üzere ulaşabildiğiniz tüm ülkelere mail atın. Bir kons.dan olumlu yanıt alabilirseniz oraya yoğunlaşırsınız. Şu an çok seçme sansınız kalmamış malesef.

• @volkan-onur Temmuz ayında verilecek mülakatlar muhtemelen Eylül ayına olacak. Herkesin ümidi Ankara’nın (en azından) bir miktar daha mülakat vermesi. Tahminen verecektirde. Ama kaç mülakat dağıtır orası hiç belli değil.

• ⭐⭐

@muhammedd Zambia da bir arkadasi kabul etti.

• ⭐⭐

@beyzakr Lutfen konu ile ilgili basliga sorun bu konudaki sorularinizi, Sponsorluk islemleri ve Yapilmasi Gerekenler, bu basligi bastan sona okumanizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

• @deep_blue cevabınız için teşekkürler. İşin trajikomik yanı e-mail hesaplarını bulamıyorum konsoloslukların...

• @lumos Merhaba, biz de mail iletmiştik. Yaklaşık ne kadar süre içinde dönüş yapıldı acaba? Hemen mülakat tarihi alabildiniz mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

222

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |