Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• abd vizem var. can+ kapsamında olunca mali belge göstermem şart mı?

• @katafalk2 GC Key sistemi üzerinden soruları kendinize göre cevaplayın. Daha sonra sistem size hangi belgeleri yüklemeniz gerektiğinizi belirtiyor.

Belgeler kişiden kişiye değişiyor. O yüzden en net bilgiyi sistemdeki soruları kendinize göre cevapladığınızda alabilirsiniz.

• Soruyu ben sordum. Cevabı da ben vermiş olayım. Geçici vizenin alt kategorisinde Turizm derseniz istemiyor, Ziyaretçi derseniz istiyor finansal belgeleri.

• Merhabalar, gckey.ca adresine login olduktan sonra continue diyorum başa atıyor. Bu durumu sizde yaşıyormusunuz?

• Herkese iyi forumlar. Bu akşam itibarıyle kanada turist vizem onaylandı. Inşallah isteyen herkese nasip olur.

• hayırlı olsun

• @eshat, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

Merhabalar, gckey.ca adresine login olduktan sonra continue diyorum başa atıyor. Bu durumu sizde yaşıyormusunuz?

Genel olarak bu sorun var hocam.

• Merhaba arkadaslar,pasaportumda 3 adet schengen vizem ve ayreten abd 10 yillik b1/b2 turist vizem mevcut , kanada turistik vizeye basvuracagim belgeler ingilizcemi olmali e devletden alacagim belgeler maas bordrolarim falan, dilekcemi ingilizce olacagini biliyorum ayreten diger evraklarda bilgim yok, birde ucak rezervasyonunu hangi siteden yaptiniz yardimci olabilirseniz sevinirim, sureci kendimiz yapabilirmiyiz kolay midir abd vizemi kendim almistim yardimci olacak biri varsa minnetdar kalirim simdiden cok tesekkur ederim 🙂

• Arkadaşlar Merhaba, 04.06.2023 Tarihinde online başvuruyu tamamladım, 08.06.2023 Tarihinde de parmak izi ve biyometrik fotoğraf işlerini tamamladım. şimdi beklemedeyiz bakalım.

• @akmstdm, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

Merhaba arkadaslar,pasaportumda 3 adet schengen vizem ve ayreten abd 10 yillik b1/b2 turist vizem mevcut , kanada turistik vizeye basvuracagim belgeler ingilizcemi olmali e devletden alacagim belgeler maas bordrolarim falan, dilekcemi ingilizce olacagini biliyorum ayreten diger evraklarda bilgim yok, birde ucak rezervasyonunu hangi siteden yaptiniz yardimci olabilirseniz sevinirim, sureci kendimiz yapabilirmiyiz kolay midir abd vizemi kendim almistim yardimci olacak biri varsa minnetdar kalirim simdiden cok tesekkur ederim 🙂

+++ takipteyim.

Bu CAN+ olayı hâlâ geçerli mi buradan da sormuş olayım.

• Cevaplari bekliyorum bende , henuz yazan olmadi

• @akmstdm Merhaba, Maaş bordrolarımı ve borsa bakiye bilgilerimi Türkçe olarak gönderdim. başvurumda uçak ve otel rezervasyonu yapmadım ancak niyet mektubunda yazdım. bu arada başvurum sonuçlanmadı o ayrı konu 🙂

• @ogün-burak cok tesekkur ederim mesajiniz icin, umarim olumlu sonuclanir fakat otel ve ucak rezervasyonunun olmasi gerektigini soylemislerdi

• @akmstdm Schengen gibi bir durum olmadığını biliyorum. yanlışsam bilenler düzeltebilir tabii. ancak giden arkadaşlara sorduğumda şu aşamada gerek olmadığını söylemişlerdi.

• Belgelerin ingilizce olmasina gerek yok o halde sadece niyet mektubu olmali, otel rezervasyonuda form doldururken kalacak yer belirtmemiz amaciyla rezervasyon gerekli gibi gorunuyor sanirim

• ⭐⭐ Yasaklı

study permit alan varmi yakin zamanda

• Selamlar Kanada turist vizemle birlikte pasaportumu bugün VAC Istanbul'dan teslim aldım. Tüm süreci özetlemem gerekirse;

• Başvuru 1 Mayıs
    • Parmak izi daveti 2 Mayıs
    • Parmak izi verilmesi 4 Mayıs
    • Parmak izi onayı 8 Mayıs
    • Vize Onayı 30 Mayıs
    • Pasaport Teslimi 31 Mayıs
    • Pasaportun IRCC Ankara'ya ulaşması 1 Haziran
    • Pasaportun VAC Istanbul'a ulaşması 14 Haziran

• @fromscratch ayni sekilde banada gelmedi

• 14 martta basvuru yaptim hala cevap yok normal mi background check in progress amerika vizem var ama hic hizli olmuyor surec neye gore 2 haftada cikiyor milletin vizesi anlamadim

• Merhabalar, bugün vfs globale pasaport teslimi yapacağım, eşimin ve çocuğumunkini de ben götüreceğim, acaba yanımda pasaporlar harici ektra bir evrak götürmem gerekir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |