Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@debbieLA77 forumda var öyle bir konu başlığı. Muslu hukuk bürosu

• Acaba seçim sonrası (olası iktidar değişikliğinde)bankalar kredi verme konusunda Avrupa ülkeleri ise vize konusunda yumuşama yaşanır mı,fikriniz nedir?

• @Birgariphayat bence bir çok şey yoluna girecek, amerika ile baya iyileşmeler olacağını düşünüyorum vizeler konusunda da

• ⭐⭐

@Birgariphayat ben kısa sürede kredilerde düzelme olmayacağını düşünüyorum.

• @gtx295 geçmiş olsun hem hareketsiz hem alzheimer hasta bakmak zordur, tr ye dönmek derken iyi düşünmek gerek, kendiniz için değilse atıyorum anneniz için dönmeniz gerekir veya ekstra bişey olabilir gibi gibi sebepler, yoksa sildiyseniz zaten yapıcak bişey yok, internetten detaylıca araştırın ne çıkıcak bakın.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Üzülmeyin hocam elbet bir hal çaresine bakılır, belki de DV-2025 sizin yüzünüze gülecek hiç belli olmaz. Kader mahkumu olarak herkes bu anı bekliyor ne yazık ki

Nasil uzulmeyelim hocam. Aile den ayrildigimda mutlu oluyorum artik. Aha bugun ucaga bindim sanki abd ye gidiyorum bambaska biriyim. Zaten herkes yabanci diyor hostes lerle iyi anlasiyorum dbjdkdkdk.
    Valla icimden diyorum ki artik su dis hatlardan geceyim de gideyim olacak olacak ama bende sans yok. O yuzden $ kazanmaya calisiyoruz buyuk hedeflerim var ama biryandan da hemen kurtulmak istiyorum.
    Cunku ozgur dusunce yok. Ben kendi aleminde biriyim ne ictigim icki ile kimseye zararim yok ki ben disarda icmeyi seven biri degilimdir. Cokda alkolik degilim.
    Ozgurcebiryerlere gidip gezebilecegim kimse dinimi sorgulamadigi bir ulke istiyorum.

• Bu senede olmadı.. 2025 için tekrar şansımı deneyeceğim. Greencard hakkında bir çok konuyu bu forum sayesinde öğrendim buradan tekrar sizlere teşekkür etmiş olayım, iyi ki varsınız 👏

• ⭐⭐

Valla sonuçlar açıklanalı neredeyse bir hafta oldu ama hala o kadar sinirim bozuk ki…

Her boş anımda şu an Amerika’ya gitmeye hazırlanıyor olabilirdim düşüncesinden kurtulamıyorum. Niye şu talih bana bir gülmüyor anlamadım.

Millette seçim telaşı var ama benim umrumda bile değil .. O kadar soğudum ki bu ülkeden ne seçimi umrumda ne de başka bir şeyi. Oy kullanmaya bile gider miyim bilmiyorum. Tek isteğim Amerika’ya yerleşmek. Zamanında fırsatları değerlendirmedik şimdi böyle saçma sapan bir çekilişten medet umup onda da sürekli avucumuzu yalar hale geldik.

• ⭐⭐

@selamibasaran evet ona baktım soruma cevap yok yazılanlarda bulamadım ben söyleyeceklerim çok özel ulu orta yazamam özel mesaj atılmıyor sebep bu

• ⭐⭐

@Chromium al benden de o kadar yazdıklarını ben mi yazdım be bunu? “ diyerek okudum inan seçimle ne olacak sanki bence yine akp gelecek… hadi gelmedi eeee chp geldi ertesi gün totomuza sihirli değnek mi deyecekte herşey biranda istediğimiz gibi olacak tabiki öle olmayacak köleliğe devam çalış çalış devlete çalış

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Chromium al benden de o kadar yazdıklarını ben mi yazdım be bunu? “ diyerek okudum inan seçimle ne olacak sanki bence yine akp gelecek… hadi gelmedi eeee chp geldi ertesi gün totomuza sihirli değnek mi deyecekte herşey biranda istediğimiz gibi olacak tabiki öle olmayacak köleliğe devam çalış çalış devlete çalış

Aynen öyle. Düzen değişecek belki ama düzülen değişmeyecek.

Kendimizi Amerika’ya atıp kurtaramadık. Bugün akpli efendilerimize vergi verip emeğimizi sömürtüyoruz yarın CHP’li efendilerimize vergi verip sömürteceğiz..

Gerçekten sandığa gidecek motivasyonu bulamıyorum kendimde. Green card’a kendimi o kadar şartlamıştım ki seçim meçim umursamadım. Şimdi de havasına giremedim. Kaldı öyle.

• Günaydın. Sabah sabah yüreğimi dağladınız be 😀 Tamamen aynı duygu, düşüncelerdeyiz..

• ⭐⭐

@Chromium burada bir arkadaşım instagramdan mesaj attı... her sene gidiyorum bu sene gidiyorum diyorum ben... o da yazmış ben senden daha önce geldim dedi... nasıl ya dedim valla vize mize yok elimi kolumu sallayarak girdim suanda san fransiscodayım Uber yapıcam dedi... mahkemeye iltica dilekçemi de verdim dedi... ben şok adama bak ya dedim biz mal mal hakkımız bekleyelim legal olsun diyelim adamlar çatır çatır gidip haklarını alıp oturuyorlar orada bizden önce hiç niyeti olmayan adama bak ben çok rahat geçtim valla sınırı dedi elimi kolumu sallayarak girdim valla dedi... bunu yapalım demiyorum ama durum kötü bir çok arkadaşı vizeden red yiyince vize başvurmadım bile direkt geçtim dedi... detaylarını henüz bilmiyorum kız arkadaşı da eylül de normal turist vizesi ile geçecekmiş... hey allahım

• @debbieLA77 Nasıl yapmış, kimlerle anlaşmış detay anlattı mı? Çünkü benim arkadaşımın bi akrabası kampta kalmış ve hayatımda yemediğim dayağı yedim burada demiş. Sonuç Türkiye'ye geri gönderilmiş. Geçen nasıl geçiyor onu merak ediyorum..

• ⭐⭐

@debbieLA77 mail atmayı deneyin.mail adresi vardı ilk iletide.

• @Chromium Hocam ağzına sağlık en iyi özet bu olabilir. Biri gelirken ilk birkaç sene her şey iyi gibi oluyor sonra son hız yolsuzluklara devam, şimdi devir değişirse eğer yine aynı şey olacak gibime geliyor. Güç, insanı gerçekten azdırıyor ve o kudrete sahip olan kişi veya kişiler doyumsuz oluyor haliyle. Bu topluma dair peki umudum yok ancak bunu zaman gösterecek

• Herşey güzel olacak arkadaşlar(bunu hergun yazicam)

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat avrupa ile vize konusuna inanmıyorum ben, her ne kadar değişim olsada ülkenin toparlanması bir gecede olmayacak zaman alacak bence en az 2-3 sene. E avrupanın vizelerde kısıtlamaya gitme nedeni hükümetle sorun yaşaması değil giden vatandaşın dönmeme ihtimali. 1 gecede ne değişmiş olacak ki avrupa kararını değiştirmiş olsun. Bana pek inandırıcı gelmiyor

• @Uçan-hollandalı haberler doğruysa Meksika sınırında 60 bin kişi sığınma iltica için bekliyormuş şu an anda.ve hala sınıra gidenler varmış.artk orası da zor gibi.

• @Emrah-Borazan @Selly @dytmelek @ilkerkaynar90 mangal hayalleri 2025'e kaldı gençler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |