Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yıldıray81 Bugün fırına uğrayayım derken komşumuzu gördüm, gc işi ne oldu diye sordu 😃 mevcut durumu açıkladıktan sonra verdiği öneri şu oldu;"Ne olursa olsun gitmeye bak" umarım deyip sessizce ortamdan ayrıldım. Bunu bana söyleyen kişi de 60'lı yaşlarında bir abimiz

• 2012'den beri Tayvan'da yaşıyorum ve 2011'den beri bir ABD vatandaşlığım bulunsun diye çekilişe katılıyorum.En azından sevdiğim bir yer olan Uzakdoğu'da yaşıyorum.İstediğim zaman Japonya, Hong Kong ve Tayland'a 1-2 saat içinde varıp tatilimi yapıyorum.Türkiye ile babam, birader ve sigorta primleri hariç pek ilgim kalmadı artık.

• @Uçan-hollandalı Çok biliyon sen deseydin 😃

• Kuzenime DV2024 çıkması sonrasında foruma üye oldum. Ailemizin şansını kuzenim harcadı gibi hissetsem de başvurmaya devam edeceğim 🙂
    Herkese kolaylıklar dilerim.

• @Yıldıray81 Ahahahah🤣🤣🤣 Artık nasıl tepki vereceğimi şaşırdım ben de

• Lütfen bi sonraki başvurunu sessizce yap, benim gibi işyerindeki arkadaşlarını da uyandırıp sayıyı çoğaltma olur mu? 🤣

• @Yıldıray81 Kesinlikle öyle, parası neyse resmimi çektirip başvuru yaptıktan sonra bir daha Mayıs ayına kadar ağzımı açmam yeminle 🤣🤣 çevremde duyuyorum başvuru yapanlar var ama gidecek paraları yok. Hani hiç değilse bekar biri için 5 bin dolar kadar gösterecek gücü varsa yine umuttur derim ama o da yok

• @Uçan-hollandalı Bak yine kahroluyorum, param var gidebilecek, gayrimenkul da var gösterebileceğim, her şey hazır da çekiliş yok. Seneye erken emeklilikten bi 12K tazminat da gelecek inşallah. Eyy Amerika gör beni, duy beni artık.. 😃

• @Yıldıray81 Bu konu bizzat Biden dedeye iletilmeli🤣

• Bu ileti silindi!

• ben bi gidp tekrar bakayım belki cıkmıştır sistemsel hata vardır, hep hayeller hayeller

• ⭐⭐

@hamsisever, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

ben bi gidp tekrar bakayım belki cıkmıştır sistemsel hata vardır, hep hayeller hayeller

Yok, çok baktık 😞

• @Uçan-hollandalı kişi biraz neyin ne olduğunun farkındaysa, gitmeni söylüyor zaten, gitme diyenler hala avrupa bizi kıskanıyor sananlar, burada da olur diyorlar, b.... olur diyemiyorsun işte o sırada.

• @Murat-4 Ortadoğu'nun problemleri hiç bir zaman bitmez. Coğrafya buna müsait değil, eğer Türkiye'nin konumu avrupanın ortasında veya kuzey amerika gibi bir yerde olsaydı işte o zaman on numara olurdu

• @Uçan-hollandalı Konum konusunda haklısın, bulgarlar macarlar falanda Türk bize benzemiyorlar ama, Türkiyenin probleminin bitmesi için birazda insanların bilinçlenmesi lazım, insanlar bir şeye körü körüne inanıyor, anlatamıyorsunda şu yapılan yanlış diye gözüne sokuyorsun yine yok, senelerdir aynı yalanlarla kandırılıyorlar nasıl kandırılıyorlar bilmiyorum ilginç, cumhuriyetin ilk yıllarında ciddi kalkınma hamleleri yapılmış fakat arkası gelmemiş, onların arkası gelseydi sen o zaman gör Türkiyeyi

• ⭐⭐

Bu sene de Türkiye’yi kazandık

• @Murat-4 Bizim insanlar biatçılığı çok sevdiği için bayılırlar körü körüne bağlanmaya, doğrusunu göstersen de inanmazlar çünkü çocukluktan gelen bir asimilasyon ve beyin yıkama süreçleri mevcut. Şurdan anla olayı işte ;

&ab_channel=Yurdum%C4%B0nsan%C4%B1

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hamsisever, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

ben bi gidp tekrar bakayım belki cıkmıştır sistemsel hata vardır, hep hayeller hayeller

Yok, çok baktık 😞

bende bir daha baktım X2 HNBS ışıl ışıl parlıyor 😁

• @adgercu Zaten GC reel bir alternatif asla degil. Belki bedava olduğu için önümüzde olduğu için ev rahatlığında başvurulabildiği için hep bir umut gibi geldi ama bi ton alternatif var şuanda...

Yaşı 40 olan nesil yurtdışı için malesef bir kayıp nesil oldu. Gençliğimizde hem durumlar daha iyiydi hem de az da olsa bir umut vardı. O yuzden arafta kalanların nesli oldu.

Ancak şuan 20 lerde olanlar öyle mi? Durumlar o kadar kötü ki hem de artık internet diye bişey var. Herşeyi okuyup öğrenmek mümkün... Bu yüzden 20-30 yaş aralığındaki herkese daha neyi bekliyorsunuz diyorum...

• @hamsisever, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Forumda bir üyenin yedek talihli olarak kazanıp gittiğini gördüm ama ne kadar zaman aralıklı bakılması gerekiyor bilmiyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |