Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

İnşallah bu şirketin ilk gidenleri çalışanları başaranları biz oluruz ben zaten normalde televizyoncuyum efsane röportajlar yayınların konuyla ilgili 🙂

• @debbieLA77 şimdi 4 yıllık üniversite mezunuyum ama istenilen bölümler olmadığı için vasıfsız eb3 e başvurmak istiyorum.Sizce olabilir mi bilginiz var mı?

• ⭐⭐

@Cemda bence olur neden olmasın doktor moktot olmayınca yapacak bişey yok niyrlikli işçilerden kastı o bence

• Bugünkü mesai bitiminden sonra galiba sorularımıza cevap verecekler. 😊

• ⭐⭐

@debbieLA77 aslında bunlara cevap vermişler. Ben anladığımı söylüyorum ve araştırmalarım şu şekilde,
    Genelde işler 200-300 bin kişilik şehirlerde(şehirleri baştaki iletide yazıyor). Bildiğin düz işçisin işte. Şirket çalışma bakanlığından izin alıyor benim düz işçiye ihtiyacım var diyor. Onlar prosedür gereği ilanını yayınla gazete ,internet vs yayınla diyor,bulamazsan al sana kota diyor herhalde. Bu noktada devreye işte bu firmalar giriyor. Şirket zaten bu tür danışmanlarla anlaşmalı. Düz işçiyi buluyor. Evli olanların bence bayan olanına bu vizeyi aldırmalı. Erkek de gc alacağı için o gidip başka işlerde çalışıp para kazanabilir. İmkan varsa bu şekilde olması bana daha mantıklı geldi. 1 sene çalışıyorsun sözleşmen o kadar. Sonra ister devam et ister başka işe geç.

• @eb3vize-com Pekı yasla ve Turkıyedekı gecmısımızle ılgılı krıter varmı? ben tr de muhendısım 35 yasındayım vasıfsız ıscı olarak gıtmek ıcın perm aldım konsolosluukta yas ve meslegımle ılgılı problem yasarmıyım? muhendıssın mc donaldsta asgarı ucrete razımısın ınandırıcı gelmedı gıbı?

• ⭐⭐⭐⭐

@teddydaniels benimki eğer 0 ingilizce ile başlarsan 1 2 yıl kadar ama ingilizcen varsa iyi seviyede max 1 yıl sürmez bile o kadar

• ⭐⭐⭐⭐

@levo abd zaman diliminden kaynaklı gecikmeler olacaktır cevaplar için bekleyin arkadaşlar

• ⭐⭐

@selamibasaran teşekkür ederim sizin düşünceniz nedir ne yapmayı planlıyorsunuz biz ciddi ciddi bu hafta sonu buna yoğunlaşıp işlem başlatmayı düşünüyoruz... bu sene de parası olanlardan buna yoğunluk olur biraz ama artık türkiyede para biriktirmekte zor olduğu için sıkıntılı zaten şu green kart başvurularını pasaportlu ve 100 dolar ücretli yapsalar efsane olur... hersene gerçekten girmek isteyenler veriri canından dişinden 2000 bin tl ne olacak... en azından dün arkadaşımın gelip bana bize çıktı ama gidip gitmemek konusunda kararsızın demesinden iyidir ağzının ortasına bir tane çarpmamak için zor tuttum kendimi 🙂 şaka bi yana kötü bir durum bunları duymak emnim sizinde etrafınızda vardır bu tür olaylar

• ⭐⭐

@Rhonster ingilizce ile ne alakası var anlamadım o zaman ben 6 ayda alırım çünkü yurtdışında okudum amerikan koleji mezunuyum 🙂 ama sanmıyorum etki ederde ne yapar belli değil işçi olarak işe girip işçilerin şefi olurum ben 6 ayda 🙂 Ama onların şefe değil çalışacak vasıfsız işçiye ihtiyacı var kalifiye adam zaten var di mi 🙂

• ⭐⭐

@deckerloki @eb3vize-com evet bu yaş olayı benim de aklımda46 yaşındayım bununla ilgili bir sıkıntı olur mu ama sporcuyum 25 kiloluk un paketleri taşıyorum depo yerleştiriyorum... kendime ait bir bakeryim var burada amacım gidip kısa sürede oradada bir tane açmak... bana vize alırken sen 46 yaşındasın nereye gidiyosun napıcaksın orada bu yaştan sonra vasıfsız işçi olmak ağır gelir falan demesinler:) bizimle önce siz mülakat yapıp nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bilgi verir misiniz? yaşla ilgili bir sorunları varsda takılıyorlarsa meslea olmayacak duaya amin demeyelim ümitlenmeyelim ...kriterler nelerdir yıllardır alınan işçilerin istasistiki bilgilerini falan veremezmisiniz yaş ortalaması eğitim vs falan ile ilgili yada özel yetenek işçileri yok mu ben kruvasan ekmek ustasıyım mesela efsana kruvasnlar pastalar ekmekler yapabilirim tek başıma fabrika gibi çalışırım günde 300 -500 kruvasan hamuru hazırlayıp sarabilirim mesela 🙂 gerçekten bunların bir önemi olmaz mı?

• ⭐⭐

@kartalveat ikinci soruya mantık cevabı veriyorum tamamen kendi mantığımla hersene senin benim gibi birileri gidiyor ve diğer sene bu açık devamediyor dürekli bir devir daim sözkonusu bence sen yerini ayırtıp işlemlere başlamıyorsun hersene açılan yere puzzle parçası gidibi gidip oturuyorsun bence

• @debbieLA77 Hocam Hakkınızda Hayirlisi Ben EB-3 Vizesiyle Alakalı Yaş Sorunu Yaşamayacağınızı Umuyorum Ben Bu Ağustos Ayında Kendi Sürecimi Başlatacağım Tahminime Kalırsa Sizin Dediğiniz Gibi Parası Olan Herkes EB-3 Vizesine Yönelicek Umarım Her Birimiz Hayallerine Kavuşur Ben 1 Sene Daha Has Not Been Selected Görmek İçin Bekleyemem... Zamandan Daha Kıymetli Bir Hazine Yok Para Giderse Gitsin Tazelenir... İnşallah Hepimize Hayırlısı Olur Ben Eb3vize.com'un Mesaj Gönder Bölümünden Kendileriyle Baya Konustum Güven Veriyorlar Allahtan Ölmezsek Veya Bir Şey Gelmezse Başımıza Ağustos'ta Başvurucam 19 Yaşımda Dedikleri Gibi 3 Sene Sürse 22 Yaşında ABD Girişi Yapmak Nasip Olur...

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan bu lafa bayıldım zamandan daha kıymetli bir şey yok para giderse tazelenir hatta daha fazlası gelir inşallah:)

• Süreci abdden yürütmek mi daha hızlı yoksa türkiyedenmi? Türkiyede 10 ay mülakat sırası beklenıyor dıye okudum ama abbde chancge of status oldugu için daha çabuk alınıyor doğrumu?

• ⭐⭐

@debbieLA77 Benim aklımda bir çok şey var ama hangisini yaparım veya yapar mıyım bilemiyorum. Yatırım vizesini de araştırıyorum ama ordan Gc çıkış yok. EB3 e bakıyorum.Süreçler uzun.ABD de yaparsan süreç daha kısalır mı o aradaki boşlukta ne yapacaksın v.s.
    Forumda 2024 gc aşamaları odasında yazılanları okuyorumda şu forumdan çok isteyenlere çıkmamasına üzüldüm gerçekten.
    Bu arada kruvasan ekmek konusunda yardımcı olarak çalışabilirm. 🙂

• ⭐⭐

@selamibasaran isteyene çıkmıyor işte garip bir devran... amerika'dan daha kısa bile sürece hiçbir iş yapmadan orada 1-2 sene boyunca kira mire herşey dahil hazır para yemek var... dayanabilirsek o maddi giderlere ne ala... tabiki o daha mantıklı, bana kalsa bir saniye bile durmayacağım burada da... işte mecburen...

• Merak ediyorum arkadaşlar,bu vize türünde belli bir kota var,çıkmama durumu var mı ?

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan neden ağustos özel bir sebebi var mı acaba maddi kaynaklı mı? çok özel olmayacaksa

• ⭐⭐

keşke forum içinde de çekiliş yapılsa ve her sene bir kişi eb-3 masrafları karşılacak şekilde ödül alsa ve forum onu amerikadaki yeni hayatına gönderse... bunun için sponsor firmalar olsa mesela foruma destek olacak... uçak biletini de hediye etseler gerisini ben hallederim... tabi ilk talihli fikir annesi olduğum için ben olsam 🙂 efsane olmaz mı forum yıkılır yemin ediyorum :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |