Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş Umarım gidebilirler, belkide olayın heyecanından bi kal gelme olabilir..

• @Murat-4 hocam bu yazdığınız site bir firma değil mi yani güvenilirlik konusunu henüz kanıtlamış değil sanırım yada bilen giden vs var mı acaba ..Ve soruları kendi sitelerinden mi yanıtladılar acaba

• 1 sene gecmezzzzzzzzzzzz

• @STK-TRCN Şafak 365, atar mı dersin dedem 🤣

• daha sayaç bile yok ortada 🙂

• Olacak be usta, düzeleceğiz inşallah

• @STK-TRCN En güzeli başvuru yaptıktan sonra Mayıs ayına kadar unutmak, başka türlü o zamanı beklersen hiç geçmez hocam.

• aynn hocam , ben gidim nisan gibi gelirim 🙂

• @Cemda soruları bu siteden yani yeşilkartforumdan cevapladılar kendilerine bir sohbet odası ayrılmış, yazdığım isimi forumda aratın çıkar sanıyorum.

• ⭐⭐

@kemallacin, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

yine sonraki senenin sayfasındayız 😓

Sıkma abi canını, bir yolunu bulucaz

kazansaydım sizden hazırladığınız dosyayı isteyecektim, kazansam gidebilir miyim diyordum kısmet kazanamayıp zaten gidemiyorum. DV2020 de boş verin belki de sonraki senenin çekilişini kazananıyız demiştim onun bile üzerinden 4 çekiliştir kazanamıyoruz 😁 bu gidişle zaten artan başvuru sayıları yüzünden iyice ihtimal düşer tümüyle boş verin gitsin, yapın başvuruyu kapatın konuyu unutun gitsin çıkarsa ne ala çıkmazsa yola devam

• ⭐⭐⭐

@Cemda, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Yalnız kazananların yüzde 90 ı hala ds 260 formunu nasıl dolduracağız diye soruyor ve hala doldurmadılar , 2024 sayfasında görüyorum .Hiç alakası olmayan insanlara çıktı ve inatla doldurmuyorlar çok ilginç

‘’Bende hayret ediyorum gerçekten halen şu adreste 50 asır önce yaşıyordum bina yıkıldı içinde eski pasaportum kaldı içindeki ABD vizemin numarasını bilmiyorum’’ minvalinde mantığı hiç olmayan sorular sormakta ısrarcılar. Bazen hiçbirşey bilmemek lazımmış bazı şeylerin gerçekleşmesi için..

• @Yıldıray81 imkansız değil ama bazı soru işaretleri var ve uzun bir süreç, oraya gidince kalacak yeri kendiniz buluyorsunuz mesela veya verilen ücret düşük geliyor bana 13/16 dolar dediler, kalan zamanda başka yerde de çalışılabilir diyorlar ama oranın çalışma şartları nasıl o da önemli haftalık 40 saat çalışma var 40 saatte beni orada pert ederlerse başka yerde nasıl çalışıcam gibi gibi sorular.

• İyi günler burası yeni ağlama duvarı mı 🙂

Sonuca ancak 7 mayısta bakabilmiştim, hemen kendimi dışarıya attım akşama kadar gezdim pek üzülemedim, şimdi ise yavaş yavaş acısı vurmaya başladı. Merak ettiğim forumda tanıdık kişilere çıktı mı? 2024’ün başvuru sayısını merak ediyorum

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

İyi günler burası yeni ağlama duvarı mı 🙂

Sonuca ancak 7 mayısta bakabilmiştim, hemen kendimi dışarıya attım akşama kadar gezdim pek üzülemedim, şimdi ise yavaş yavaş acısı vurmaya başladı. Merak ettiğim forumda tanıdık kişilere çıktı mı? 2024’ün başvuru sayısını merak ediyorum

@JesusLord Elbette forumda kazananlar var ancak şahsen tanımıyorum. Aşağıda talihli kişilerin excel tablosunu paylaşıyorum, inceleyebilirsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla forum müdavimleri tam kadro yine buralarda.

• Arkadaşlar herkese selam gc süreci malesef istediğim gibi sonuçlanmadı,bu gidişle de zor gibi gözüküyor bu nedenle farklı yollara başvurma zamanı çoktan geldi gibi.Burda sizlere sorum dil okulları ile ilgili;internetten bir takım araştırmalar yaptım ve en doğrusunun forumda ki değerli ve bilgili insanlarin fikri daha doğru olur diye düşündüm.Dil okulu süreci nasıl ilerliyor,vize reddi verme gibi şeyler oluyor mu,bankada ne kadar para göstermek lazım gibi gibi sorular?

• @Uçan-hollandalı valla öyle hocam. Ne kadar çok dillendirilirse o kadar kötü. 1 sene uzun bi süreç. Çoğu kişi unutur gelecek başvuruyu 😂

• @paşa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

İyi günler burası yeni ağlama duvarı mı 🙂

@JesusLord Elbette forumda kazananlar var ancak şahsen tanımıyorum. Benim gördüğüm kadarıyla forum müdavimleri tam kadro yine buralarda.

Yavaş yavaş uğurlasaydık.. şöyle başlasaydı bir belki sıra bize gelirdi.. çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok 🙂 her sene daha alışkın olmak gerekiyor ama yok hep üzülüyorsun.. o süreçte umut ediyorsun

• @Birgariphayat
    evraklar 1.jpg
    bu newjersey deki bir okula ait bilgiler, ben yaklaşık 6 ay önce sorduğumda bu bilgileri vermişlerdi bana fiyatlar şuanda güncel olmayabilir, vize reddi vermeleri kuvvetle muhtemel çünkü insanlar dil okulu ile gidip orada kalmayı düşünmeye başlamışlar, ben o yüzden askıya aldım bu fikri.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Birgariphayat
    evraklar 1.jpg
    bu newjersey deki bir okula ait bilgiler, ben yaklaşık 6 ay önce sorduğumda bu bilgileri vermişlerdi bana fiyatlar şuanda güncel olmayabilir, vize reddi vermeleri kuvvetle muhtemel çünkü insanlar dil okulu ile gidip orada kalmayı düşünmeye başlamışlar, ben o yüzden askıya aldım bu fikri.

Cok fazla banada mantikli gelmedi. Red gelirse sikinti hele gencler icin kesin baska seyler dusunurler:)
    Bu sene soyle para durumunu ayarlayip eb3 e basvurmayi dusunuyorum artik amele de olsak olur modundayim 🙂 30a kadar Abd ye gidebilirsem valla cok guzel olur.

• @gtx295 eb3 için iş anlaşması gerekmiyor mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |