DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• The U.S. Embassy Sarajevo processes Diversity Visas only for residents of Bosnia and Herzegovina. For questions by Diversity Visa applicants from outside BiH or not yet assigned, you must email [email protected]
    bana bosnadan böyle bir mail geldi. nasıl bir cevap yazayım yada gerek yok mu

• @svsucr Bu cevapla Bosna sizi kabul etmediğini yazmış zaten fakat ben usanmadan 4 kere farklı cevaplar attım onlar da usanmadan tekrar hayır dediler. 🙂 İzlenecek yol: KKC ye mail atıp onlardan gelecek olan ''dosyanız aktif artık KCC ilgilenmez'' cavabını almak ve bunu tekrardan Bosnaya göndermek.

Şansınızı bu şekilde denemenizde fayda var, cevap kuvvetle muhtemel aynı olacak ama olsun belki şans sizden yana olur. Bol şans 🙂

• Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section wher you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: https://travel.state.gov content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-

visa-program-entry.html ...
    Dosyamizin durumu sorgulamak icin mail cevap olarak bana böyle bir kcc mail geldi.Ne anlama geliyor................
    Diversity Visa Instructions:

https://travel.state.gov/content/travel/en/us- visas/immigrate/diversity-visa-program- entry/diversity-visa-instructions.html

• @Gül-Kazancioğlu @svsucr tam da bu cevaptan bahsediyorum işte. Bu cevapla birlikte zaten KCC ye mail attığınızı, onların ilgilenmeyeceğini ve kibarca tekrar taşıma talep ettiğinizi yazabilirsiniz.

• @Mr-Yavuz biz taşıma işlemi yapmadık .

• @Gül-Kazancioğlu Bu maili taşıma işleminde kullanabilirsiniz yazdım zaten ben de. Bu mail KCC ye dosya durumunu sorduktan aldığınız maillerden bir tanesi. Case numaranız aktif olduğu için 4. tip mail olarak adlandırılan mail formatı bu.

EK: Bu mail dosyanızın mülakat almaya uygun olduğunu, mülakat maili beklemeniz gerektiğini ve bundan sonraki ds-260 formu işlemlerinizle KCC nin ilgilenmeyeceğini, ya konsoloslukla görüşerek yada mülakata giderken değişiklikleri yapabileceğinizi anlatıyor.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Mr-Yavuz teşekkür ederim.

• @svsucr dosyanızı taşıma mail gönderdikten ne kadar sonra cevap geldi ? Birde oturumsuz kabul ediyormu .

• mailde belirtildiğine göre sadece bosna daki yerleşiklere veya oturum izni olanlara yardımcı olacaklarını ifade etmişler. yani oturumsuz bakmayız diyorlar.

• Bu ileti silindi!

• @beceke, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@no911, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaslar olur da GC cikarsa diye bir sorum olacak. Cevaplarsaniz sevinirim. Yanlis yere yaziyorsam hatami mazur gorun.

• Su an ulusal vize ile Almanya'da yasiyorum. Oturma iznim henuz yok ama, 3-4 ay icerisinde cikacak. Olur da GC cikarsa DS-260 formunda hangi konsoloslugu secmeliyim Frankfurt mu Ankara mi?

O seçimi çekiliş başvurusunda yapmış oluyoruz. Kazanırsanız ve oturum çıkarsa frankfurt a taşımayı talep edebilirsiniz.

Oturum kartimi alirsam kabul ederler degil mi tasima istegini?

• @Gül-Kazancioğlu hemen otomatik olarak gönderdiler. oturumu istiyorlar.

• @svsucr teşekkür ederim. Bol şans dilerim.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar selam suan dv 2023 ün mülakat hangi siralamalara geldi? . Sanirim siralama yuksek ise baska ulkeden de alinabiliyormus mulakat konumu . Ama tahminim oturma izni gerekiyor istenen ülkede. benim case number 22 Binlerde Bu baska ulkeden mulakatla ilgili topic varsa sitede linkini paylasirmisiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• selam , malesef ds260 formunu doldurmamın üstünden nerdeyse 1 sene geçti ama mülakat ile ilgili bir mail almadım KKC den. Sanırım bu iş olmayacak diyebiliriz .Çünkü önümüzde 6 ay var daha. farklı 2 kaynak tan okudum bilgilere göre ( biri 5700 case number . buradan okuduğuma göre 7xxx ler mülakata çağrılmaya başlamış.) 6 ay da 22xxx lere geleceğini hiç sanmıyorum. İyi forumlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |