Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben aslinda yarin kazanip kazanmadigimdan cok sira numaram kac olacak diye merak ediyorum.

20 bininci olarak kazansam ne kazanmasam ne 🙂

• Bu 5. başvurum artık eskisi kadar hevesim yok bir umut gene bakıcam ama şu kesin ki greencard bir loto çekilişidir üzerine hayal kurmak için yeterli bir olasılık barındıran plan değildir.

• @RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DS260 Cevap Hazırlama Şablonu.docx

Saolasın dostum

Rica ederim, ne demek

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin Eline sağlık çok güzel olmuş

Rica ederim abi ne demek

• @turkeycel bazen umudunuzu kestiginizde kader o kapiyi aralar.

• Yarın Çevrimiçi sayısına bakmayı unutmayın 😃 Şuan anlık bu kadarcık

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.png

• @hdemircanusa Bu verileri siz siteyi tanidiginizdan iyi tutuyorsunuz bu is sizde abim 😃

• Amerikan vatandaslari Kanada' da en fazla 6 ay kadar kalabiliyormus ben cekilisi kazanip, vatandas olup istedigim kadar kalirim diye umut ediyordum biraz hayal kirikligi oldu 😞

• @Selov Evet Yarın 19:00'dan sonra bakabilirsiniz , Geçen senenin sayfası mevcut

• @Selov evet aciklanmadi hala. yarin aksam 7 de.

• @Hayri-Sozen O profil resimlerinin olduğu yer doluyor komple 😃

• @Hayri-Sozen yatcez Kalkcez Hooop Miami deyiz🙂

• @hdemircanusa bunlar sanrim yalnizca cevrimici olan kullanicilar. cevrimdisi olup burda olanlarla cok daha fazlayizdir. ama yarin dv lottery sitesi patlayacak. korkum buranin da patlamasi 😃

• 186 gun gecti sonunda 🙂 az kaldi

• @ytrbilgisayar Miami bizi bozar. Biz biraz daha muhafazakar yerlerde takilmayi dusunuyoruz bir sure Cumming gibi 😃

• @Hayri-Sozen Burasıda patlıyor zaten geçen sene 10 dk bir bağlantı kopuyordu , ara ara denedikten sonra anca giriliyor

• @hdemircanusa demek ki tum turkiye burada olacak yarin 😃

• Arkadaşlar ds 260 formunda işvereninizin ismi siye soruluyor. Benim patronum yok, yönetim kuruluna çalışıyorum. Yani yönetim kurulu başkanı var ve bölge müdürüm var. Hangisini yazmam doğru olur sizce?

• @Hayri-Sozen Tabi ki her nasip vaktine esirdir ancak daha çok benim üzerinde durmak istediğim husus hayatını yurtdışında idame ettirmek isteyen insanlar için tek yol greencard çekilişi değildir. Kendimden örnek vermek gerekirse 28 yaşındayım yazılımcıyım ve 3-4 yıl içinde uluslararası seviyede iş yapacak konuma ulaşmayı hedefliyorum. Bu yetkinliğe sahip olmak istediğim için ona göre plan yapıyorum ve efor harcıyorum ama tabi ki greencard çıkarsa da harika olur.

• @turkeycel bence de gitmek isteyen insan baska yollar da bulabilir. gitmek isteyenin karsisinda dag olsa duramaz. ama green card en kolay yol cikarsa tabi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |