Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa bildirim geliyorsa basvurduktan sonra arama kismindan bakarim simdi 😃

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Yanlış hatırlamıyorsam bildirim gelmiyordu başvurduktan sonra

• @hdemircanusa hocam ben bi bakayim emaile telaslandim simdi 😃

• o deil de kendi ailem haricinde 4 arkadaşıma daha başvuru da bulundum. 3 farklı tarihte . biri sondan bir önceki gün diğer başvurular orta zamanlarda . bana hariç onlara çıkacakmış gibi geliyor ... 🙂 çıksında buraları neşelendirelim ...

• ⭐⭐⭐

Yosemite National Park In California, USA

FB_IMG_1683308883827.jpg

📷: [instagram.com/cliftonwanders]

• @RaVeNx & @gariban Şuanda bahsetmiş olduğum dokümanı hazırlamaktayım kusura bakmayın saat 8:00 - 8:30 gibi evde olurum demiştim. En kısa sürede kullanılabilir bir paket halinde burada paylaşacağım

• kayit etmisim email adresini bi not defterine rahatladim. 😃

• DS260 Cevap Hazırlama Şablonu.docx

@RaVeNx & @gariban ve diğer tüm forumdaşlar;

@ayvalik10 ve @crazycells 'in bilgilendirmeleri ve dokümantasyonundan yardım alarak kendim için hazırladığım DS260 doldurma dokümanımı sizlerle paylaşıyorum. Bu doküman içerisinde DS260 formu içerisinde cevaplayacağımız sorular türkçe çevirisi ile birlikte bulunmakta. Soruların karşısındaki '' : '' dan sonraki kısıma kendinize uygun cevapları yazarak yarın inşallah green card çıkarsa hazırlıklı olabilirsiniz. DS260 formu seçenek üzerinden seçerek, belirli alanlara açıklama yazılmaksızın doldurulan bir formdur bunu bildirmek isterim. Bu dokümanı paylaşmamdaki amaç soruları öncesinde görüp cevaplarınızı hazırlarsanız bu sayede,
    ''Bu soruda neyden bahsediyor?''
    ''Burada ne cevap vermem gerekiyor?''
    gibi sorularla zaman kaybetmezsiniz.
    Sizleri çok seviyorum. Bana bu gece uyku yok, inşallah içimizden gerçekten gönülden isteyip, green card'a ihtiyacı olan insanlar bu kurayı kazanır.
    Saygılar

• Sonuç kaç gibi açıklanacak arkadaşlar yarın?

• Merhabalar, sonuca bakmaya Invalid Confirmation Number diyor ne yapmam gerekir.

• @motosikletci yarin 19.00

• @hdemircanusa yok ben kabul etmiyorum fıstık ezmesiz olur mu o kahvaltı 😅

• ⭐⭐

@Sabri-FT Olur oda olur severim 😃

• Uyuyacaksiniz, uyanacaksiniz kahvalti yapacaksiniz. Soyle bir son kez vapurla bogaz turunuzu yapacaksiniz. Eve gelince bir de bakacaksiniz ki cekilisi kazanmissiniz.

Evet yarin plan bu 😃

• ⭐⭐

@Emin-Koray gitmese de aile bireylerini yazacaksınız evet

• @Hasan-1 ne güzel 3 yılınız kalmiş🙂
    benim daha 26 yılım var😔

• ⭐⭐

@kemallacin Eline sağlık çok güzel olmuş

• Şuan başvurumu kontrol etmek istiyorum fakat
    Warning:The information entered is not valid.
    hatası alıyorum.
    Başvurular henüz açıklanmadığı için mi bu hatayı alıyorum?
    başvuru kontrol bilgilerimi doğru girdiğimden eminim

• Forum cok hizli okumaya yetisemiyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |