Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@asdman445 Merhaba, bir cok insan bu durumda maalesef, temel sorun konsoloslugun (Ankara) mulakat planlamasi konusunda yaptigi haksiz tasarrufla ilgili, eger bir sure deneyim basligini okursaniz surecin prognozunu gorebilirsiniz.

• Herkese selamlar,

Dv 260 formunu doldururken ikamet ettiğimiz yerleri bildirme konusunda tereddüt yaşadığım bir konu var; Erasmus+ AB fonu kapsamında Makedonya da gönüllülük programına katıldım ve yaklaşık 9 ay oradaydım. Orada evde kalıyordum fakat kira sözleşmesi benim adıma değildi. Bunu yaşadığım yerlere eklemem gerekiyor değil mi? Aynı soru universite döneminde yurt içi ve dışı(değişim programı) yaşadığım yerleri de ikametgah dışında olsa da yazmam gerekiyor mu? Bu bilgiler e devlette olmadığı için kafam karıştı.

Son olarak; sigortalı ile çalışmadım. Sadece bir işkur programı ile ik departmaninda proje bazlı çalıştım ve sigortama işlenmedi. Şimdi de freelancer olarak çalışıyorum yine sigorta girişim yok. Bu bilgileri forma yazmalı mıyım yoksa sigorta girişi olmadığı için sistemde gözükmediği için yazmamam mı doğru olur?

Cevaplayacak olan kişilere şimdiden çok teşekkür ederim.
    Sevgiler,

• ⭐⭐

@Lilyevren Merhaba, eger DV2023 kazananiysaniz lutfen surecinizi imzaniza tasiyin. Degilseniz DV2024 Sohbet odasina iletebilirsiniz sorularinizi.

Butun sorulara belgeleyemeseniz de (ikamet gibi) dogru sekilde cevap verin lutfen.

• Yani bu ankara neden böyle yapıyor anlamıyorum. Hadi turklere bi zorluk olsun diye desem baska yerlerden sorunsuzca veriyorlar. Demek bize karsı bir tutum değil. Öyleyse bu Ankara konsolosluğunun bu vurdumduymazlığı neden olabilirki.

• ⭐⭐

@kugutex Konu ile alakalı sevgili @gucarslan yanıtı Tamamen siyasal sebepler demişti, bende kesinlikle aynı şeyi düşünmekteyim , Dediğiniz gibi bu Türklere yapılan bir durum olsa neden viyana - sofia gibi konsolosluklar Dosyalarını kabul etsin

• Merhabalar, dosyamı başka ülkelere nasıl taşıyabilirim bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi? Teşekkürler.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@aesthetic Merhaba, dosyanizi tasimayi dusundugunuz konslosluga bu talebinizi belirten mail atiyorsunuz.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Merhaba herkese
    Dosya numaram 23 binlerde bu durumda Ankara dan mğlakat alma tarihi zor gibi görünüyor.Dosya taşımayı düşünmeye başladım ancak şu anda hangi ülkeler dosyayı kabul ediyor ve mantıklı mı olur bu hareket bilenler bilgi verirse sevinirim

• Merhabalar
    Mülakatlarda borsada hisse olarak duran varlığı da gösterebiliyor muyuz acaba?
    Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim

• ⭐⭐

@ozgeaaa Merhaba, eger sorulariniza cevaplar almak istiyorsaniz lutfen surecinizi imzaniza tasiyin.

Lutfen forumun DV2023 Mulakat Deneyimlerini inceleyin. Her sorunun cevabi oralarda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz eğer bu varlığı islak imzalı ve kaşeli bir evrakla kanitlayabiliyorsaniz elbette gösterebilirsiniz.

• Dear New Portal User:

Your US Travel Documents Customer Portal username and password information is below.

To access the online system, enter your username and password into the log-in page. Be sure to enter the two CAPTCHA words exactly as they appear on the screen to validate your information.

Thank you,
    şimdi bana bu mail tunus konsolosluğundan geldi. kullanıcı adı ve şifre göndermişler ancak göderdikleri linke tıkladığımda
    Erişim engellendi
    Hata kodu 1020
    portal.ustraveldocs.com'a erişiminiz yok.

Site sahibi, siteye erişiminizi engelleyen kısıtlamalar koymuş olabilir.
    diye bir uyarı geldi. ne yapmam gerekiyor wpn mi kullanayım

• @svsucr adamlara direk mail mi attınız da bu cevabı aldınız yoksa visa navigatoru mu kullandınız bu cevap geldi?

• burda exel de paylaşılan bir mail attım. önce otamatik bir mail geldi ordaki linke tıkladım devam ettim [email protected]> bu maili gördüm aynısını buraya da gönderdim. sonra yukarda ki cevap geldi ardından da sıraya koydukları bir mail geldi orda bana ait bilgiler vardı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |