Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@delpooro baştan formu doldurun çocuklar içinde other travel documents seçip

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler cevabınız için

• Kaldı son 4 gün, bu sefer oldu oldu oldu 777 aldım kabul ettim, mucizeler benimle xd

• Günaydınlarr günaydınlar herkese sohbet odasını ilk defa bu kadar çevrimiçi görüyorum hayırlara vesile olsun 🙂

• Günaydın.. Sürekli takip ediyorum ama hiç ileti yazmamıştım. Hissediyorum 3XXX olacak 🙂

• Herkese günaydın. 2 haftadır yoktum malum iş değiştirdim bilen arkadaşlara sesleniyor özellikle @Emrah-Borazan lan belki öldüm insan bir arar 🙂

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. 2 haftadır yoktum malum iş değiştirdim bilen arkadaşlara sesleniyor özellikle @Emrah-Borazan lan belki öldüm insan bir arar 🙂

Hayırlı olsun abi 🙂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 cevap veremez , veremediği için de birazdan sizi engeller. boşverin hiç yorulmayın, laf anlatılacak gibi değil, ben denedim olmuyor.

• Merhaba,

Sormak istediğim bir şey var. Kısmet oldu green card çıktı diyelim. Benim Pasaportum var, fakat eşimin yok. Haftaya pazartesi randevu aldım. Bazı sebeplerden ötürü daha erken alamadık. Ds260 formunu doldururken pasaport bilgisi gerekli mi? Daha sonradan vize randevusunda tebliğ edebilir miyiz?

• @tufank tamamda neden forum yönetimi bunu görmüyor yani.. Forum moderatörlerine sesleniyorum kalmış şunun şurasında 4 gün bu ayvalık denen adamın terslemelerinden saçma sapan tarikatçı cemaatçi paylaşımlarından dolayı insanlar forumdan soğudu.. şuraya her girdiğimde birisini terslediğini görüyorum insanlar forumun arama kısmında bulamadığını dahi sorsa bu agresif tavırla karşılaşmayı haketmiyor. Bu konuda başlarda ne güzel planlar yapıyorduk buluşma planlarımız vardı tatlı sohbetler ediyorduk.. bu adam ne zaman birisini tersleyecek diye kimse beklemiyordu hergün aynı vaka.. 5 sayfa okuyorum adamın 3 kişiye ters cevap verdiğini görüyorum yetmiyor sürekli dini içeriklerle ilişkili şeyler paylaşıyor.. ben bunları görmek için girmiyorum buraya neden önlem almıyorsunuz @crazycells @gucarslan
    Artık uzun uzun yazayım dedim hergün aynı şey.. paylaştığı adam feto güçlüyken feto şiiri okumuş gavs güçlüyken gavs şiiri okumuş kalkmış burda osmanlı anlattığı video paylaşılıyor ne alakası var bunun green cardla ? Neyi empoze etme derdinde ?

• 4 gün sonra sevinçten uçacak kişi bu sefer belki de sen olacaksın. 🙌🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barisakkaya eşin için dolduracağın zaman other travel diye bir kutucuk işaretleyeceksin daha sonra mülakat tarihi gelince eşin için tekrar mail atacaksın ds 260 yeniden aktif hale getirip sen bu sefer gelen pasaport bilgilerini gireceksin.

• ⭐⭐

Günaydınlarrr görüşmeyeli nasılsınız arkadaşlar

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. 2 haftadır yoktum malum iş değiştirdim bilen arkadaşlara sesleniyor özellikle @Emrah-Borazan lan belki öldüm insan bir arar 🙂

Her gün geriye sayıyordun hocam. Bıraktın galiba:)) "iş değiştirdim" demişsin. Yolun kısmetin açık olsun inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 merhaba, uyarınız için teşekkürler.
    forumda günde binlerce ileti yazılıyor ve bunların hepsini aynı anda kontrol etmemiz mümkün olmuyor taktir edersiniz ki.

uygun olmadığına inandığınız içerikleri sağ alttaki ... nokta kısmından "Şikayet Et" ile rapor ederseniz en kısa sürede kontrolünü sağlayacağız.

bahsettiğiniz iletileri de inceleyip gereğini yapacağız.

• Son sayfalarda okadar çok aynı sorular sorulduki, sıkılıp gidip "DV 2023 Sohbet Odası" nın çekiliş açıklandığı ilk zamandan başlayarak bi 15-20 sayfa okudum 🙂
    ( meraklısına 961. sayfada heyecan başlıyor ) 4 gün sonra burada aynı sohbetler geçecek .

• İlk kez DV başvuruyorum. Has not been selected görme olasılığım nedir doktor 😃

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 Haklısınız bazen çok can sıkıcı oluyor. Beni engellediği için görmüyorum artık yazdıklarını. İnsanları bu şekilde terslemeye hakkı olduğunu düşünmüyorum. Üstüne üstlük konuya hakim olmadığı noktalarda bile sanki çok iyi biliyormuş gibi yorumlar yapıyor. Eleştiri ve yorumlara tamamen kapatmış kendini. Biri şurada benim söylediğim bir şey eleştirse, ekleme yapsa teşekkür ederim. Yapıcı eleştirilerden bahsediyorum. Her gün yeni bir şey öğreniyorum sonuçta. Ama bu arkadaş buranın sahibi gibi herkes adına konuşup ahkam kesiyor, çoğu konuda yanlış veya eksik cevap vererek insanları yanıltıyor.

• @ayvalik10 green cardı kazandıktan hemen sonra doldurmalıyım değil mi? Bazıları bekle 2-3 gün sonra açılıyor dedi

• Kullanıcının iletisinin sağında bulunan üç noktaya basıp iletiyi ya da kendisini şikayet etme, profiline girip engelleme özgürlüğünüz var. Kişi sizi engelledi ise sizinle muhatap olmak istemediğindendir. Sizi engelleyen, biri hakkında ileti girmeniz bence hoş değil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |