Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Seyit-Aktas buna verilecek her cevap yanlış yönlendirme olur. hele ki mülakat için izlenen yolun bu kadar karıştığı, devamlı değiştiği şu son yıllarda. kaldı ki normalinde de bir çok dinamik var bunu belirleyen. ama elbette 3 aşağı 5 yukarı zikredilebilecek seviyeler de var.

• Pasaport şartı gelmesi bence de güzel olur.
    Ama çıkacağı varsa ilk başvuruda da çıkar bütün planları gc'ye bağlamamak gerek.

• Yasaklı

@tubytube, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG Kadına toksik bir şekilde aşırı pozitif ayrımcılık yapılan bir ülkede sadece dile getirmek istediğim bir dilek, olursa kimse rahatsız olmamalı ki inanın forumda deneysel sıvı tatbik etmesek dahi düzenlemelerle (her ne kadar Ungan ailesi karşı olsa dahi) feragat haklarının sunulduğunu paylaşınca bile çok ters tepkiler aldım. Elbette hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun...

Türklerin de aslen göçmen olduğu ve göçmenlerin aşağılandığı Anadolu coğrafyasında niçin göç ediyoruz diye sorgulamamız gerekirken "Sen ne öne geçmesinden bahsediyorsun?" demek de çok garip değil mi sizce? Yine de merhametli sözleriniz için teşekkürler...

Düşüncelerinize kısmen katılıyor kısmen katılmıyor olsam da sadece son cümleniz bana ithafen yazılmış gibi. 🙃

Kötü veya iğreti bir şekilde de söylemedim bu arada. Sadece bu tarz dilekler herhangi bir mağduriyete uğramış insanlar için başkaları tarafından dile getirildiğinde samimi durur.

Ben çok uzun zamandır Kanada için de araştırmalar yapıyorum ve göçmem çokta zor değil. Ancak; şu an Türk’ ler için sunulan ayrıcalıklardan istesem faydalanabileceğim halde faydalanmıyorum çünkü depremzedeler için yapıldı ve faydalanırsam mental olarak kendimi kötü hissederim. Bu topraklarda yaşamını sürdürmeye devam ederse mental sorunlar yaşayacak insanlar yararlanmalı diye düşünüyorum.

Sizi kızdıracağım biliyorum ama kadına yapılan toksik pozitif ayrımcılık konusunda da bir kadının böyle düşünmesine ihtimal veremiyorum. İnanamıyorum yani kusuruma bakmayın lütfen 😂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Gelmez abi o arkadaşa mülakat sırası , başka bayramlara kalmış 🙂

• Greencard ile alakalı ülkemiz için negatif bir yaklaşım Şuan için yok , Meksika üzerinden 10larca milletten insan kaçak giriş yaptı ve bu Amerika’da ses getirdi , yeni göçmen merkezleri kurulacağına dair bugün haberler okudum , Öncelik kaçak geçişlerin önüne geçmek ve Bi kaç vize türünün sürecini en aza indirmek için böyle bir adım atılacak , ABD deki seçimler bu konuda çok etkileyici olacak Sarı kafa yine gelirse ben vah halimize diyorum

• Benim ilk green card çekilişim bunun hakkında sorularım olucaktı öncelikle kazanmam durumunda DS 260 formunun nerden ve nasıl doldurucam kazandığım siteden mi yoksa başka bir siteye yönlendiriyor mu ve DS 260 da kalacağım adresi yazamasam (Çünkü şuan için yok) konsoloslukla görüşme sırasında değiştirebilir miyim.Yardımınız için teşekürler.

• ⭐⭐

@hdemircanusa sarı kafa gelemez artık o kadar şeyden sonra, gelirse zaten henüz vatandaş olmayan GC sahipleri için dahi zorlaşır hayat, bırak bizi.

o arkadaşın olayı ise, vallahi hiç belli olmaz. olmaması için hiçbir sebep yok ama ona da dedim, olmasın usta bu kadar ilgisizsen diye 🙂

• ⭐⭐

@BenjaminGreen heh bak benim yaklaşımım da bu. geçen yıldan beri söylerim, yok şu yok bu, şansımız gidiyor vesaire vesaire... tamam sonuna kadar bilimciyim, sonuçta bu da olasılık olayı ama işte ben de çıkacağı varsa çıkacak diyenlerdenim.

• ⭐⭐

@hdemircanusa geçen yılki muhabbetleri hatırla. neler yaptık burada, ne muhabbetler döndü. bak bu yıl hepi topu şuraya 5 kere girdim girmedim. bundan sonra bir 5 daha girerim. heyecan da umut da kalmadı, şu son günlerde biraz artıyor o kadar. onun önüne geçmem lazım zira kendimi 14 mayıs sonuçlarının güzel olacağı ile avutup, karamsarlıktan kurtulmaya çalışıyorum. 🙂

• ⭐⭐

@BenjaminGreen hocam pasaport denilen şey bir tek bizim gibi ülkelerin sorunu. (bir sıfat da koydum "bizim gibi"den sonra ama sildim). haliyle bir-kaç ülke için bu şartı getirmeleri çok da doğal değil, adamların anlayışına ters. nitekim o anlayış ile vazgeçtiler zaten.
    ben herhangi bir şart getirmelerinden yana değilim. süreci daha kontrollü, daha sınayıcı yapsalar yeterli.
    geçen yıl söylediğimde bir kaç densiz yakışıksız cevap vermişti ama yineleyeyim, dediğim gibi ben hiç şart koşulmamasından yanayım ama illa bir tane konulacak derse yaş şartı konsun derim. 38-40'dan yukarı kabul görmesin mesela.

• Merhaba, DS260 formunu doldururken ABD adres kısmını boş bırakıp mülakat zamanı ekleyebildiğimiz söyleniyor.Acaba o adres formda eksik diye mülakat sırasını geciktirme gibi bir durumları olabilir mi acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-9 iyi akşamlar site bu

Ds260 adres yazmak zorundasın daha sonra konsolosluk yada ilk amerika havaalanında değiştirebiliyorsun

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abi bu sene konsolosluk ilginç yavaş yani Mayıs ayına mülakat yok bildiğin kaldı 3 ay ondada DS260 formunu ertesi gün gönderen yüzlerce insan var , ben zannetmiyorum sıra geleceğini ama süpriz olur umarım onun için ,

Sarı kafa beni çok geriyor ya , J.biden bal gibi adam ona göre

• ⭐⭐

@hdemircanusa onun ipi çekildi rahat ol da yerine gelecek Cumhuriyetçi de aynı söylemlerle gelir gelirse 🙂

• ⭐⭐⭐

son günler kala gene müthiş meşhur sorular gündemde cevaplayan arkadaşlara sabır diliyorum 😂😂

• ⭐⭐

@Cemda yok olmaz. mülakatta da verebileceğiniz bir bilgi o.

• ⭐⭐

ula yok mu hiç aranızda hacker neyin.
    girip bir bakaydınız listeye de söyleyeydiniz kime çıktı, kime çıkmadı diye 🙂

• Harika sorular geliyor müthiş müthiş 😂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 cuma ve cumartesi çekilişe kadar asıl eğlence 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abi Bu adamın peşinden gelecek kim olursa olsun aynı ideolojide devam eder , bunlarda burdan yolunu buluyor Göçmen sorunu ırk sorunu suç artışları vs reklam ediyorlar bu durumu , Umarım gülen surat Biden gelir 😀 Bu arada heyecan felan yoktu sa sayaç gözüme takıldıkça içimde bi titreme oluyor

• ⭐⭐

@hdemircanusa cumhuriyetçiler karadenizli herkesi alması lazım bizim ülkeden. hiçbiri silahlanmaya hayır demez diye 🙂 🙂 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |