Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mikael, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlar herkese

Günaydın. Son 4

• Herkese günaydın. Bugün de bir şekilde hızlıca bitecek ve sonra hafta içi için 3 gün kalmış olacak. Cumartesi sabahı sayacı açıp saniye saymaya çok az kaldı. Bekle bizi USA!

• 9DFD9DEC-2033-40E3-AAD4-2FAD844320EF.jpeg

Günaydın forum ailem ❤🇺🇸🙏

• Merhabalar benim ds260 formu doldurma ile ilgili sorum olucaktı dostlar. Green card kazananlar aileller ds260 formunu her bir aile bireyi için doldurmaldır yazıyor. Benim sorum arkadaşlar, Ben kazanan olarak formdaki eş ve çocuk kısmıda dahil aynı formda doldurdum ve submit ettim. Be işlemden sonra tekrardan en baştan bu seferde aynı case number kullanarak eşimin adına ve sonrasında da çocuğumun adına ayrı ayrı ds260 formu doldurmak anlamına geliyor. Yoksa o ilk ds260 formunda eş ve cocuk kısmını doldurduk tan submit ettikttikten sonra yetiyor mu . Teşekkür ederim

• Herkese selam. Bu sene ilk kez başvuru yaptım. ilk gönderimi de bu başlığa atmak istedim. Umarım gerçekten isteyen herkesin GC hayaline kavuştuğu bir çekiliş olur.
    DV2024 mülakat deneyimleri başlığına deneyim yazabilmek dileğiyle.. İyi haftalar !

• ⭐⭐⭐

@Guenron fena olacak bir durum yok mantıklı düşünün sadece etki edemediğiniz bir çekiliş nedeniyle hayatınızı mahvetmenize gerek yok.

• ⭐⭐⭐

@ametin-k eşiniz ve çocuğunuz için ayrı formlar dolduracaksınız tekrardan

• günaydın herpimize, sanırım bu sene rekor basvuru var

• @Emre-Kurtulmuş soruya bende bi ilave yapayım, şimdi benim ve eşimin pasaportu var ama çocukların yok, ben ve eşim için formu doldursam, çocuklar içinde onlara pasaport çıkarttıktan sonra doldursam olurmu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ametin-k günaydın forumda nereye yazacağını bilmiyorsun dicem eski üyesin. Burası kazanamayanların yada ilk defa başvuru yapanların yeri sende gelmişsin ben kazandım diye soru soruyorsun nispet yapar gibi farkında değilsin bu soruyu buradan silip 2022 green kart aşamaları başlığında sormalısın.

• Günaydın arkadaşlar. İşe her geldiğimde buraya girip enerji buluyorum. İnşallah çekilişi kazananların çoğunluğu buradan çıkar. Hepinize güzel ,hayırlı bir hafta dilerim...

• günaydın millet. bugünü saymıyoruz kaldı sadece 3!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şu başvuru sayısını soranlar rekor kırmıştır gibi sürekli kafasını buna yoranlar için bir olay vardır. Buyrun dinleyin

Bu tarikatçıyı neden bu konuda paylaştığınızı anlamadım green card ile bu tarikatçının ne ilişkisi olabilir ?

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron fena olacak bir durum yok mantıklı düşünün sadece etki edemediğiniz bir çekiliş nedeniyle hayatınızı mahvetmenize gerek yok.

Mantıklı düşününce tabiki de öyle zaten hayatın devam ederken denediğin bir sey bi yandan ama sen gel de bunu heyecanıma anlat usta 😃

• ⭐⭐

Evet arkadaşlar son 4 gün ve ABD'nin alfabetik sırada 4. eyaleti olan Arkansas'tan herkese günaydın 🙂

90c96a57-6b1e-4f06-bbbe-4cce24d33525.jpg

shutterstock-1329642860.jpg

2649601_Smart_Fayetteville_Arkansas_Hitt_143-2000-093c571e1cd24659990ab8f34a562015.jpg

Document.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 başka kişiyi paylaşırım bu site senin için uygun mu bu arada sen daha mantığını anlamamışsın neden paylaştığımı klasik Türk halkı profili gibi davranıyorsun mantığını anlamadan görünüşe aldanıyorsun.

@ilkerkaynar90 başka kişiyi paylaşırım bu site senin için uygun mu bu arada sen daha mantığını anlamamışsın neden paylaştığımı

Sorduğum soruya cevabın bumudur ? Sürekli milleti konuda terslemeye çalıştığın yetmedi birde bu zırvalarla konuya sürekli alakasız mesajlar atıyorsun.. cevap versene önce o tarikatçıyla green cardın alakasını..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 cevap vermicem çünkü kapasite meselesi olduğu için anlamıcan ondan cevap yazma görmücem seni

@ilkerkaynar90 cevap vermicem çünkü kapasite meselesi olduğu için anlamıcan ondan cevap yazma görmücem seni

Herkese kapasite kelimesi kullanmak dışında meziyetin yok zaten kardeş.. haftalardır konuya aralıklarla sürekli cemaatçi tarikatçı paylaşımlar atıyorsun bunun karşılığını alınca ağlamak zırlamak yakışıyormu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |